•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 18
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ايا ام اس موجب معلوليت شما شده است؟
نشده....نخواهد شدagreement2

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : mirali , BanOoOo
نمیاره.ای بابا چرا نگرانید.بهش انقدرو ندید که پر رو میشه.بابا اصلا مگه اون آدمه؟پس آدم حسابش نکنید خودش میذاره میره پی کارش. ( ام اس رو میگم)
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
پـَـ نَــ پـَـ معلولیت موجب ام اس ما شده است! :35::35:

ولی پاسخ بنده خیر است .ام اس کوچولوئه !

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : fireboud , BanOoOo , بهــار , mehdi4888
بچه ها میدونید من چون به کسی نگفتم منظورم اطرافیان هست خیالم راحتره چون اگه ببینم کسی داره در مورد ام اس کسی دیگه ای حرف میزنه ناراحت میشم ولی حداقلش اینکه نمیگه آره مواظب خودت باش الان رو نه دو سه سال دیگه نه ده سال دیگه رو اینطور هم خودت رو تضیع میکنن هم نگرانت میکنن و هم .....

پس خدایا شکرت که کسی نیست اذیتم کنه
و در ارامشم

امیدوارم این ارامش پایدار باشه icon_question برا همین هم ام اس دارم هم شوخ طبعم هم همو میخندونم هم شادم agreement2 پس با ام اس میشه شاد بود هم میشه کاری کرد که دیگران همونطور که بودی رو ببینن و تفاوتی در تو حس نکنن موفق باشید love51
 تشکر شده توسط : warrior , mehdi4888
من الان 14ساله ام اس دارم بعدازاولین حمله ویه دوره کورتن مصرف کردن خوب خوب شدم تا7سال بعد دوباره عود کرداین بار حمله نداشتم وارد فاز دوم شدم یعنی پیشرفت تدریجی والان ویلچری شدم منم خیلی میترسیدم از این روزا اما من توی شرایط بدی بودم وتو2تا ام اسی با یه شرایط پیدا نمیکنی پس سعی کن کمتر بهش فکرکنی وتامیتونی اززندگیت لذت ببری ولحظه های خوشت روباترس چیزی که دست تونیست خراب نکنagreement2
 تشکر شده توسط : Mahdieh , BanOoOo , شفا یافته , warrior , hedieh , هانیه , havaars , parisa2011 , nanaz , mehdi4888 , رزمینا
من تو این چند ساله وضعم بدتر شده با اینکه روحیم بالا بوده متاسفانه چند قدم نمی تونم بردارم کارهای روزمره با زحمت انجام میدم از کارمم استعفا دادم حالا میگین ایا ام اس موجب معلولیت شده جون من اخه اینم سوال ؟Sad
 تشکر شده توسط : warrior , hedieh , nanaz
(2011/07/30, 11:22 AM)رویا م نوشته است: من الان 14ساله ام اس دارم بعدازاولین حمله ویه دوره کورتن مصرف کردن خوب خوب شدم تا7سال بعد دوباره عود کرداین بار حمله نداشتم وارد فاز دوم شدم یعنی پیشرفت تدریجی والان ویلچری شدم منم خیلی میترسیدم از این روزا اما من توی شرایط بدی بودم وتو2تا ام اسی با یه شرایط پیدا نمیکنی پس سعی کن کمتر بهش فکرکنی وتامیتونی اززندگیت لذت ببری ولحظه های خوشت روباترس چیزی که دست تونیست خراب نکنagreement2

یعنی 7 سال اصلا نشونه ای نداشتی و یه دفعه عود کرد؟؟؟ قبل از اولین حمله چی؟نشونه ای نداشتی؟؟؟
اونهایی که وضعشون بدتر شده آیا رژیم گرمی خوردن را رعایت میکردن؟ یا لا اقل چیزای اسیدی نخوردن را؟؟؟
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
(2011/07/30, 11:22 AM)رویا م نوشته است: من الان 14ساله ام اس دارم بعدازاولین حمله ویه دوره کورتن مصرف کردن خوب خوب شدم تا7سال بعد دوباره عود کرداین بار حمله نداشتم وارد فاز دوم شدم یعنی پیشرفت تدریجی والان ویلچری شدم منم خیلی میترسیدم از این روزا اما من توی شرایط بدی بودم وتو2تا ام اسی با یه شرایط پیدا نمیکنی پس سعی کن کمتر بهش فکرکنی وتامیتونی اززندگیت لذت ببری ولحظه های خوشت روباترس چیزی که دست تونیست خراب نکنagreement2

شما این 7 سال رو بدون هیچ دارویی طی کردین؟اینترفرون مصرف نکردین؟

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

به طور حدودی آره.البته من به طور دایم در حال جنگم که بدتر نشم.جنگ طولانی مدت سخت است.من الن 11 سال هست که دارم با این بیماری می جنگم.خیلی وقتها خسته می شم و کم می آرم.نکته این هست که الان رسیدم به سنگر آخرو باید جنگ آخر رو بکنم.یا دست رو دست بذارم.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
 تشکر شده توسط : warrior , nanaz
منو ترسوندیدsad2sad2sad2sad2sad2

من هنوز غصه تو دلم موندگاره .................sad2sad2sad2

میدونم برام بده بیرون نمیرهangry2
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2