•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ايا ام اس موجب معلوليت شما شده است؟
خدا را شکر نه فقط دوبینی دارم
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , پویش , niloofary
پای چپ من ضعف داره ورزشم یک ماه انجام میدم ولی بهتر نمیشه الن 2 سال اینجوریه

فکر نکنم خوب شمSad
 تشکر شده توسط : پویش , موناامیدوار , مریم۷۲
محدودیتهایی برام بوجود آورده اما به خواست خداوند عددی نیست بخواد معلولیت ایجاد کند.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

شکر خدا اصلاagreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
اللهم صل علی محمد و ال محمدوعجل فرجهمHeart ............
 تشکر شده توسط : mehdisalimi , fariba 68
معلولیت

فاطمه-صالحی

۲۳ سال قبل در غروب یکی از روزهای زمستانی دختری به دنیا آمد که دو دست و یک پا نداشت. دختری که اگر آن روزها می دیدیش می گفتی پاهای رنجورش پر پیچ و خم ترین روزهای حادثه ای را چگونه تاب خواهند آورد! و دستهایش که در جست و جوی پناهگاهی امن، هر لحظه نبودن خویش را به گریه های کودکانه می سپردند، سکان زندگی را چگونه در خود خواهند فشرد!

سالها از آن می گذرد و امروز همان پاهای رنجور و دستهای نداشته، سخت ترین روزهای حادثه را آنچنان ایستادند و سکان زندگی را چنان در خود فشردند که اکنون پس از ۲۳ سال اگر به آنها بخواهی بگویی معلول، از دستها و پاهای خودت شرمگین می شوی!
اینها را فاطمه صالحی نوازنده سنتور و دانشجوی رشته موسیقی، دختری که از ناحیه ۲ دست و یک پا معلول است می گوید و ادامه می دهد پاهای رنجور من، مرا به دانشگاه می برند، با من ورزش می کنند و تمام روزهای زندگی را با من راه می آیند و دستهایم، تواناتر از هر دست توانایی برایم سنتور می زنند و با من زندگی می کنند. می گوید خانواده ام ارزشمندترین چیزی است که دارم و تمام تلاشم را برای خوشحال کردن آنها می کنم.
 تشکر شده توسط : mehdisalimi , Kamyar , nahid , maryam.N , برگ 7 , peli , مریم۷۲ , نازلی , arezooo82 , مریییم , afsaneh , سمیرا , niloofary
من راحت راه نمیرم بهتر بگم چند قدمی هم که میرم همه نگام میکنن
حالا دیگه اسمشو نمیدونم چی بزارم
با هم بخندیمlaughing3
به هم نخندیمsad
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , ساناز66 , سمیرا
(2009/06/23, 09:58 AM)khatoon25 نوشته است: سلام بچه ها
آيا اين امكان هم وجود داره كه تا آخر آدم احتياج به مصرف دارو پيدا نكنه؟

خوب می دونی این سوالت مثل این می مونه که یکی بگه من بدون زاپاس به مسافرت می رم چون لاستیکهای ماشینم تیوب لس هست.Tongue
اگر دارو بهت می سازه و تاثیر منفی هم روت نداره و بدت نمی کنه چرا استفاده نمی کنی؟
از نظر تئوری امکان پذیر هست.ولی این که 1% یا 99% فکر می کنم که کسی نتونه پاسخ بده.به هر حال صلاح ملک خویش خسروان دانند.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
 تشکر شده توسط : M_Reza , سمیرا
اوایل بیماری چرا
ولی الان نه
بیاین یه تیم فوتبال بدیمicon_question
 تشکر شده توسط : سمیرا , alireza1111 , fariba 68
(2014/02/24, 04:33 AM)mahdiye1989 نوشته است: بچه ها استرس و بی خوابی ام اس را به من تقدیم کردن, هنوزم واسم عبرت نشده کمااینکه ساعت 4:30 صبحه و من هنوز بیدارمangel
ام اس برای من مشکل ساز بوده ولی در حد همون عود و فروکش و خداروشکر مشکل پایداری برام درست نکرده.

پس یک مورد رو به طور عملی دیدم و بهم ثابت شد.3 سال قبل تو سایت دانشگاه کارولینسکای سوئد که جز بهترین دانشگاهای پزشکی دنیا هست(پارسال 11 ام ) یک مطلبی نوشته شده بود در مورد افرادی که شبها بی خوابی دارن و شیفت شب کار می کنن که بنا بر مطالعات ما بیشتر در معرض ابتلا به ام اس قرار دارن.اون موقع این حرف به نظرم جالب نیومد و گفتم بازم یک حرفی از خودشون در آوردن و زدن.مثل 1000 جور حرفی که تا به حال زدن و گفتن که این طور هست و آن طور.گویا باید نظرشون رو پذیرفت.

(2014/02/24, 12:38 AM)منصور91 نوشته است: ایمانتان را قوی کنید
همه ما مسافر هستیم
12ساله ام اس دارم من هنوز سرپا خیلی از اشنایان انموقع که برای دلداری بیماریم به عیادت من مامدند وجوانتر ار من هم اودند الان درون خاک هستند
فقط سعی کنید مسافرانی خوب برای سرای اخرتتون باشید

میدونم که همه مسافریم.آخه مشکل این هست که من هر کار ی کردم منو به استرالیا راه ندادن و گفتن باید بری گینه نو.الان هم نمی دونم که کی نوبت رسیدگی به پرونده ام میشه.Smile (52)
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
 تشکر شده توسط : موناامیدوار
واقعیت اینه که ام اس پیشرونده است.ولی با درست زندگی کردن و دارو و روحیه خوب میشه هی پیشرفتشو عقب انداخت
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , برگ 7 , alireza1111 , kaveh_plus

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان