•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 18
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ايا ام اس موجب معلوليت شما شده است؟
khoda nakone azin harfa nazanidSadSad
 تشکر شده توسط : Ahoura
(2012/04/03, 11:50 AM)ثریا نوشته است: خیلی ببخشیدا شما نوع دارویی که مصرف می کنید به اضافه بیوگرافی از خودتون بهم بدید تا بگم چی میشه.
شاید شما آمپول نمیزنید و فقط مثلا یه قرص آمانتادین بخورید.خب بچه ها بیوگرافی و آمپولتون و بنویسید کسی نمی خواد شمارو بخوره که.

من با حرف اهورا موافقم
صد درصد هم تأئیدش میکنم
وقتی بچه هایی هستن که از ویلچر به ورزشهای حرفه ای رسیدن چه دلیلی داره ترسیدنو بقیه رو ترسوندن؟!!!

بیوگرافی من:
یه ساله ام اس دارم
از اولش دارم بتافرون میزنم
هر موقع مواظب خودم نبودم ام اس یادآوریم کرد که حواست به خودت باشه
توی این مدت هم 5 بار همچین اتفاقی افتاد
اما الان هیچیم نیست

خب شما اگه میدونید وپیشگو هستید بگید آینده من چی میشه مثلأ؟؟؟؟
میخوام بهتون نشون بدم که چی میگید و چی میبینید!!!!!!!!Smile (52)
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : sohaa , نازلی , Ahoura , جلال علایی موسوی
(2012/04/03, 11:50 AM)ثریا نوشته است: خیلی ببخشیدا شما نوع دارویی که مصرف می کنید به اضافه بیوگرافی از خودتون بهم بدید تا بگم چی میشه.
شاید شما آمپول نمیزنید و فقط مثلا یه قرص آمانتادین بخورید.خب بچه ها بیوگرافی و آمپولتون و بنویسید کسی نمی خواد شمارو بخوره که.

براي چي بچه رو دعوا ميكني؟ دوست عزيز يك سال كمتره بيماري منو تشخيص دادن من حسابي داغونم. لطفا روحيه اونايي كه مدت زيادي با اين بيماري دست و پنجه نرم مي كنن رو تضعيف نكن.
در ضمن من اين شخص رو مي شناسم حدود 12 سال ميشه با اين بيماري دست و پنجه نرم ميكنه. الان هم سينووكس ميزنه. يه جوون مثل خودته! نيازي نيست شما به كسي بگي آخرش چي ميشه! پزشكش بهش ميگه!
بعدشم چه بيوگرافي ازش ميخواي؟ بگو بهش زنگ بزنم بياد هرچه زودتر از خودش بنويسه! بيوگرافي شخصي؟ علمي؟ كاري؟ بيماري؟ و ....
فكر كنم اهورا يه بار هم آمانتادين كه شما ميگي نخورده باشه!
بعضيا عجب آدمايي هستن! به جاي اينكه بگن آره تو راست ميگي ما روي ويلچر نميشينيم و معلوليت معني نداره، دارن ميگن بيو بده بگم چي ميشي!angry
ثريا / عليضا ، راستي يه سوال، الان خودت چي شدي؟ دكتر؟ مهندس؟ و ...wink2
اين هم معرفي:
http://mscenter.ir/Thread-%D9%85%D8%B9%D...#pid204283
 تشکر شده توسط : نازلی , مـه ســـا , Ahoura
خیر موجب محبوبیت بنده شده استlaughing3
 تشکر شده توسط : sohaa , نازلی , Ahoura , najva , nanaz , ارزو
باسلام
من هم با sohaa موافقم شما بهتر از هركسي ميدانيد كه يكي از دلايل بيماري شما داشتن استرس ونگراني است پس نبايد اين را تشديد كنيد بهتر است به همديگر روحيه بدهيم انشاءالله كه هرچه زودتر درمان اين بيماري پيداميشود. پس بهتره فكرهاي بد نكنيد .
 تشکر شده توسط : sohaa , نازلی , Ahoura , najva , جلال علایی موسوی
من الان 10 ساله میزبان ام اس هستم .دوست شدیم با هم ،بعضی مواقع خشن میشه ، بعضی مواقع آرومه کاری به کارم نداره دارم باهاش زندگی می کنم روحیه ام عالیه و قول می دهم که این میهمان ناخوانده را یکروز از خودم بیرون می کنم دوستان قوی باشید به اینکه در آینده چه خواهد شد زیاد فکر نکنید البته فکر بکنید فقط مثبت فکر کنید به آینده ای روشن icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

من با داشتن ام اس نسبت به دوستان سالم و هم سن و سال خودم ، پیشرفت زیادی در زندگی کرده ام icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : sohaa , niko , neda.n , بنده خدا , zenith , yummy , Ahoura , ارزو , melody , somaye_602000 , kaveh_plus , رزمینا , برگ 7

دوست عزيز، بنده تا به حال آمانتادين نخوردم. بيوگرافي و نوع آمپول آدمي كه درد داره و به روي خودش نمياره كه مبادا اطرافيانش داغون بشن و همه دردهاش رو ميريزه توي خودش به درد كسي نميخوره! حتي شما! فقط ميتونم بهت بگم، 12 سال هستش كه ام اس دارم . در حال حاضر هم سينووكس مصرف ميكنم. ترجيح ميدم درباره اينكه چندبار بستري شدم و ... صحبتي نكنم.wink2
عليرضا جان، يه پيشنهاد: درباره بيماري و وضعيت كسي پيشگويي نكن. متشكرم.
 تشکر شده توسط : najva , hamid t , ارزو , نازلی
من توی 15 سالگی ام اس گرفتم یعنی دوم دبیرستان یعنی 3ساله ام اس دارم همش می ترسیدم که از هم سن و سالام عقب بیوفتمicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry ولی الان دانشگاه میرم ، معافیمم گرفتم یعنی 2 سال هم جلو امevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
به نظر من نباید به ام اس و آیندش فکر کرد icon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
باید فقط مراقبش بود fighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif
راستی من بعد از ابتلا به ام اس فوتبالمم قطع نشده چه برسه که بخوام به معلولیت فکر کنمSmile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)
دنیا از من که گذشت ولی بعد من مهربون تر باش
 تشکر شده توسط : Ahoura , najva , ارزو , paeeze , برگ 7
منم راست راست راه ميرم,ميپرم,گاهيم ملتو به تنگ ميارم از کارامevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif اولا چرا ولی الان اصلانم ديگه به معلوليتو اين چيزا فکرم نميکنم,ما آيندمون وهر چيزی که ميخواد پيش بياد 90% دست خودمونو افکارمونه,پس مثبت فکر کنيمagreement2
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : Ahoura , آنا , ارزو
من خوبم تا حالا دوبار حمله داشتم که به چشم راستم بوده الانم خوبم ولی خیلی ها هم هستند کسانی که موقتی با حمله هایی که داشتن زمین گیر شدن ولی بعدش خوب شدن ............. ما باید قبول کنیم که هر از گاهی حمله خواهیم داشت و دوباره پالس تراپی و .......... بعد هم به یاری خدا بهتر میشویم .agreement2
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : Ahoura , najva , yummy , kaveh_plus

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 18