•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23(current)
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد شما براي هماهنگي بهتر ديدارها
سلام دوستان گل
بعد از برگزاری دیدار 39 خیلی علاقه دارم بازخوردها را ببینم، متاسفانه خیلی مشخص نیست،
لطفا هر پیشنهاد، انتقادی دارید اینجا ثبت کنید که بتونیم خیلی عالی بشیم
در مورد چه چیزی صحبت کنیم تو دیدارها؟؟؟
اصلا صحبت کنیم یا نه؟
باز هم مهمون دعوت کنیم؟؟؟؟ اگر که موافق مهمان هستید تو چه زمینه ای باشه؟؟؟
رواشناس
مغز و اعصاب
آدمهای مشهور
ورزشکار
نویسنده
و ....
جلسات متفاوت چطوریه؟؟؟ مثلا بریم تئاتر یا سینما.... یا یه مراسم کتابخوانی دست جمعی داشته باشیم
اصلا چیکار کنیم که زودتر هم دیگه را ببینیم؟؟؟؟
لطفا همکاری کنید.
جمله بی‌قراریت از طلب قرار تست ------- طالب بی‌قرار شو تا که قرار آیدت
 تشکر شده توسط : hadisss , hamid , Sarina_al , glassheart , ma62 , پریا حقیقت پور
فقط از طریق همین وب سایت میشه از قرارها باخبر شد؟؟؟؟؟ من خیلی داغونم و دلم مسافرت گروهی میخواد Dash2
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2017/01/22, 12:37 PM)ma62 نوشته است: فقط از طریق همین وب سایت میشه از قرارها باخبر شد؟؟؟؟؟ من خیلی داغونم و دلم مسافرت گروهی میخواد Dash2

بله دیدار ها و سفر ها از طریق سایت ، کانال و اینستاگرام اطلاع رسانی میشن
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : hadisss , glassheart , پریا حقیقت پور
(2017/01/04, 08:49 PM)atkh نوشته است: سلام دوستان گل
بعد از برگزاری دیدار 39 خیلی علاقه دارم بازخوردها را ببینم، متاسفانه خیلی مشخص نیست،
لطفا هر پیشنهاد، انتقادی دارید اینجا ثبت کنید که بتونیم خیلی عالی بشیم
در مورد چه چیزی صحبت کنیم تو دیدارها؟؟؟
اصلا صحبت کنیم یا نه؟
باز هم مهمون دعوت کنیم؟؟؟؟ اگر که موافق مهمان هستید تو چه زمینه ای باشه؟؟؟
رواشناس
مغز و اعصاب
آدمهای مشهور
ورزشکار
نویسنده
و ....
جلسات متفاوت چطوریه؟؟؟ مثلا بریم تئاتر یا سینما.... یا یه مراسم کتابخوانی دست جمعی داشته باشیم
اصلا چیکار کنیم که زودتر هم دیگه را ببینیم؟؟؟؟
لطفا همکاری کنید.
من فقط با قسمت تئاتر و سینما و این جور مواردی مخالفمBlushبنظرم اینجوری جاها نمیشه تعامل متقابل بین افراد وجود داشته باشه و فقط حواست میره سمتِ اون برنامه ای که هست
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
سلام، خسته نباشین
به نظرم اگه تو دیدارا قراره راجع به موضوعی صحبت شه، قبل از دیدار بگین که کسایی که میان بدونن
اگه کسایی که میان خودشونو معرفی کنن هم خیلی بهتره یا حداقل قبل از دیدار به کسایی که ثبت نام کردن بگین کیا هستن
میشه
دیگه اینکه اگه دور هم جمع شیم بریم تئاتر یا شهربازی یا یه کار خوش گذرونی طور انجام بدیم هم خوبه چون اگه قرار باشه تعداد دیدارا زیاد شه اینکه همه ی دیدار به گفتن مشکلات و نصیحت باشه کسالت آور میشه( نظر شخصی منه)
یه جا تسلیم عشق بودن، همه دیوونگیت میشه
کسی که فکر نمی کردی، تموم زندگیت میشه
 تشکر شده توسط : atkh , glassheart , hessam , coffeedot , پریا حقیقت پور
سلام و درود بر همه.ممنون از دوستانی که زحمت هماهگی ها رو تقبل میکنند.من با سینما و تئاتر و بعدش نقد اون فیلم موافقم.
باکتاب موافقم.اینکه هر۱ماه کتابی خونده بشه و تو دیدار هر سری هرکسی نظرش رو راجع ب اون کتاب بگه.
هرکسی هر استعداد بالقوه ای داره با مدیریت هماهنگ کنه ک تو یه دیدار راجع ب تخصص اون فرد صحبت بشه ک دیگران هم در اونجا بهره ببرند.
فعلا همین.
 تشکر شده توسط : coffeedot , glassheart , atkh , پریا حقیقت پور , kohedard
سلام خدمت تک تک دوستان گلم
واقعا خوش به حال دوستانی که میتونن در دورهمیها شرکت کنن بخدا خیلی دوست دارم منم درکنار دوستان باشم و کمی فکر و خیالم راحت باشه از بس که درگیر زندگی و کار هستم و کسی در نزدیکی ندارم که بتونم باهاش دردو دل کنم و کسیم نیست که بتونه درکم کنه تا بتونم بهش بگم مشگل بیماری دارم تا کمتر حرف بشنوم از اطرافیانم
لطفا هرجا که دورهمی داشتید برا منم دعا کنید
حقیقت تلخ است ولی حقیقت این است که دوستش دارم

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23(current)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: