• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 23
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد شما براي هماهنگي بهتر ديدارها
سلام به همه دوستان
با توجه به برنامه ريزي هايي كه سلمان عزيز براي ديدار اراك زحمت كشيد و انجام داد , فكر كنم در نهايت ديدار كنسل شد .
در اين تاپيك خواهشمندم پيشنهادات خود رو براي برگزاري� ديدار ها بيان كنيد.

لطفا به هيچ عنوان در اين تاپيك به موضوعات ديگر نپردازيد .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : f_13682012 , pariya1361 , پریا حقیقت پور
اول خودم يه پيشنهاد ميدم كه تدارك ديدار بعديمون مثل اين دفعه نشه .
به نظرم اول يه نظر سنجي براي مكان (شهر) بزاريم تا مشخص شه كه چند درصد موافق هستند .
اگه حدودا 50% درصد موافق بودن بعد يه اطلاعيه بزاريم كه كساني كه موافق بودن خودشون رو معرفي كنند .
بعد از مشخص شدن اين موضوع بريم سراغ برنامه ريزي و تدارك ديدن .

مهدي جان پيشنهاد رفتن با تور را كرده بودن كه به نظر من اين موضوع زياد فرقي نميكنه ! چون اگه ديدار تصويب شه ( با توجه به نظر دوم مهدي عزيز كه قبل از ديدار هزينه ها به كاربر تداركات --سلمان-- داده بشه ) ميشه بليط به تعداد رزرو كرد كه مشكل رفت و امد نداشته باشيم .

شمام نظراي خودتون رو بگيد .
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , رنگین کمان , maede , sabab594 , f_13682012 , barzegar , pariya1361 , پریا حقیقت پور
به نظر منم تا وقتی که پول قرار ها پیشاپیش گرفته نشه ، همه یهو براشون کار پیش میاد .

اولین قرار یه نکته داشت اونم این بود که از 2 ماه قبل براش برنامه ریزی کرده بودیم ، یعنی اگه الان شروع کنیم ، می تونیم برای زمستون یه دیدار رو برنامه ریزی کنیم .

یا قرارها رو دو بخش کنیم ، قرارهای تهران که مثلاً هر یک ماه یک بار انجام بشه ، و بدون نظر سنجی و این چیزا باشه ، هر کس تونست می ره ، هر کس هم نتونست نمی ره و خرج آنچنانی نداشته باشیم ، مثلاً نهایتش توی یه کافی شاپ . و بخش دوم هم بقیه قرار ها که براشون برنامه ریزی می کنیم .

بعدشم قرارهایی که انتخاب می شه ، حداقل به 30-40% بچه ها نزدیک باشه .

برای تعداد رای های موافق هم یک سقف در نظر بگیریم ، مثلاً �15% بچه های کل سایت ، که مثلاً برای همین الان می شه حدود 15 نفر (چون تعداد اعضای انجمن (فعال و غیرفعال) بیش از 100 نفر هست.)

تشکر شده توسط : havaars , SSA , parastoo joon , arezoo_azizi , رنگین کمان , maede , maedeh , seyyed reza , nanaz , hilda , نازی ی , zhonan , pariya1361 , masoumeh khanum , پریا حقیقت پور , fahime shid , Reza^_^
به نظر منم برای سفرایی مثل سفر اراک و... باید حداقل یه ماه مونده برنامه ریزی کرد تا بچه ها کاملا خودشون هماهنگ کنن
واسه تثبیت دیدار هم حداقل 50% تا 70% شرکت کنندگان تو نظرسنجی باید رای مثبت بدن
دوست دارم وقتی که چشمات می بندی....با من به دردای این دنیا می خندی....
 تشکر شده توسط : seyyed reza , علی دنیانورد , sabab594 , f_13682012 , تندیس , pariya1361 , پریا حقیقت پور
به نظرم هیچ برنامه ای نذاریم بهتره...
ما هر جوریم بذاریم همه میگم خوبه
بعدم روز آخر اینجوری میشه... :Smile
اسم طرف در درجه اول باید معلوم باشه
که میاد ...
بعدم یه تظمین باید باشه اونم میتونه
پول باشه ..
اخرم هر کی گفت میاد و تظمین داد
تحت هر شرایطی باید سر حرفش
باشه ..عروسی داریم مهمونی داریم
امتحان داریم نداریم...
اول فکر کنین بعد نظر بدین ..حداقل
10 روز زودتر میذاریم که بدونین هماهنگ
کنین...
اولم میتونیم به قول حمید شهر بگیم کجا
باشه خوبه؟؟
در غیر این صورت میشه همین که بود...
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد
 تشکر شده توسط : maede , علی دنیانورد , pariya1361 , پریا حقیقت پور
سلام
من با مجيد موافقم ... قبلا بايد برنامه ريزي كرد و اطلاع رساني تا دوستاني كه راهشون دوره بتونن كاراشونو رديف كنن و از قافله عقب نمونن� Wink
MARYAM
 تشکر شده توسط : f_13682012 , تندیس , pariya1361 , پریا حقیقت پور
بچه ها يه پيشنهاد دارم راجع به عكس !!
تاپيك پيدا نكردم اينجا مطرح ميكنم چون به ديدارم ربط داره ديگه !!
به نظرم اخر تاپيك هر ديدار يه عكس دست جمعي بزاريم و تاپيك رو قفل كنيم كه اون عكس يادگاري در اون تاپيك بمونه
اگه هم كسي مشكل داره با اين موضوع ميتونه به من اطلاع بده كه چهرش در عكس تار بشه
منتظر نظراتون هستم� Wink
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : havaars , شفا یافته , arezoo_azizi , maede , seyyed reza , parisa2011 , Yanis , zhonan , barzegar , pariya1361 , پریا حقیقت پور , fahime shid
(2009/10/29, 08:56 PM)hamid_xever نوشته است: بچه ها يه پيشنهاد دارم راجع به عكس !!
تاپيك پيدا نكردم اينجا مطرح ميكنم چون به ديدارم ربط داره ديگه !!
به نظرم اخر تاپيك هر ديدار يه عكس دست جمعي بزاريم و تاپيك رو قفل كنيم كه اون عكس يادگاري در اون تاپيك بمونه
اگه هم كسي مشكل داره با اين موضوع ميتونه به من اطلاع بده كه چهرش در عكس تار بشه
منتظر نظراتون هستم� Wink

من و تو همه ی عکس ها تار کن� Smile
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : sahar.sh , zhonan , f_13682012 , ملوسک , پریا حقیقت پور , fahime shid , pariya1361
(2009/10/30, 10:18 AM)سینا نوشته است: من و تو همه ی عکس ها تار کن� Smile

تورو كلا حذف ميكنم� Smile (16)
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : zhonan , f_13682012 , تندیس , پریا حقیقت پور , Reza^_^ , pariya1361
(2009/10/30, 03:40 PM)hamid_xever نوشته است: تورو كلا حذف ميكنم� Smile (16)

اوه اوه ببین حالا مهسا هم تشکر کرده
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : zhonan , ملیحه ۲ , پریا حقیقت پور , pariya1361

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 23
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان