امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد شما براي هماهنگي بهتر ديدارها
(2012/04/12, 07:52 AM)بنده خدا نوشته است: سلام به دوستان و بزرگوارانی که برای بهبود حال مبتلایان و آشنایی دوستان مبتلا با هم و بالا رفتن سطح آگاهی در خصوص بیماری زحمت میکشن و تدارک دیدار اعضاء رو میدن. یک پیشنهاد دارم برای راحتی و مساعدت به دوستانی که دوست دارن از شهرهای دیگر در این دیدارها حضور داشته باشن ولی شاید به دلایلی نتونن تشریف بیارن.
شاید برخی از دوستان مبتلا که از راههای درو میخوان تشریف بیارن مشکل اسکان حتی برای یک شب در تهران رو داشته باشند.با توجه باینکه اکثر دیدارها در تهران هست و ما میزبان دوستان گلمون هستیم یک سری امکانات حداقل رو برای دوستانمون فراهم کنیم.مثل وسیله نقلیه برای تردد در سطح شهر، مکانی برای استراحت دوستان که تمایل دارن اقامتی حتی کوتاه در تهران داشته باشند.البته قدم دوستان روی چشم بنده و دیگر دوستان که افتخار میزبانی رو به ما بدن و به منزل ما تشریف بیارن ولی شاید دوستان شرایطی داشته باشن که موافق با حضور در منزل دوستان همدرد خود نباشن.
آیا امکانش هست برای راحتی دوستان چاره ای اندیشید؟
منتظر راهکار و پیشنهادهای دوستان گل خودم هستم.

شکر خدا جمعیتمون کم نیست می تونیم از فضای مجازی بیرون بیایم ماهانه پولی جمع کنین و یک مکان برای جمع شدن و دیداردوستان تهیه کنیم .
 تشکر شده توسط : hamid , Majid , Hasty , نازلی , okhtapus , mehrshin57

پیام های داخل این موضوع
RE: پيشنهاد شما براي هماهنگي بهتر ديدارها - توسط ابراهیم - 2012/05/15, 07:27 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست