امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد شما براي هماهنگي بهتر ديدارها
سلامون علیکمicon_question
چندتا عرض کوچیک داشتم خدمتتونashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gif(fighting0030.gif)
اولا ما اومدیم و یه چیزی گفتیم به زبون ساده چرا مثل پیرزنها دور هم جمع شدید و سر یه جمله من بحث کردید و گیر دادیدهااااااااااااااااااااااااااfighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif
مفهوم و بچسبین نه کلمات و angry
دوما خانومهای بالایی من منظورم این نبود که اون شهری که من هستم قرار بزارید یه امار بگیرید با توجه به درصد خانومهای مجرد یه شهر و انتخاب کنید تا ماهم بتونیم باشیم برای ما سخته بیاییم یعنی اگه امکاناتی تو مقصد برامون مهیا نکرده باشن از خونه به ما اجازه نمیدنangry2angry2angry2angry2
اقا علیرضا که فرمودید اولا من از اولین روز با اقا حمید سرهمین صحبت کردم میتونید جویا بشید گفتم چرا بچه ها با اینکه نام کاربری دارن محل سکونتشون راز شده بهتر بود نوشتن محل سکونت اجباری بود چون من دنبال همشهری هام میگشتم تا باهم از انجمن شهرمون کار بکشیم نه اینکه سالی یه بار ناهار دعوتمون کنن و همه زیر چشمی بهم نگاه کنن وقتی هم میرم تزریق همه یواش میان و در میرن من دنبال ذوست برای ورزش و کوهنوردی و جلسات انجمن بودم بعد از چندبار گفتن به اقا حمید که رونوشت ارسالی هام و هم دارم فرمودن پروانه خانوم من اصلا منظورتون و متوجه نمیشم angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2
منم گفتم خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو محل سکونتم و خاموش کردمwink2
اگه دوستان ذکر میکردن والله شهرستانی هادرصدشون بیشتر نباشه کم هم نیستangry2
خلاصه من خودم امضا و اثر انگشت هم میدم که برا هر کمکی اماده هستم امر بفرماییدagreement2
خلاصه دفعه بعد خواستید یکی و بزنید یک به یک بیایید عادلانه باشه ضمنا جلو جمع گوش مالی ندید زشتهTongue
ممنون(ازم به دل نگیرید ها سایت یه پری که بیشتر نداره خوبه پری ام اجنه نیستم)N_aggressive (35)
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : fafa , شهرزاد

پیام های داخل این موضوع
RE: پيشنهاد شما براي هماهنگي بهتر ديدارها - توسط پروانه - 2012/03/05, 02:36 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
5 مهمان