•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19(current)
  • 20
  • 21
  • ...
  • 23
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد شما براي هماهنگي بهتر ديدارها
(2013/11/23, 02:18 PM)Morteza Raoof Bala نوشته است: سلام سلام من اصلاٌ نمیدونم محل انجمن کجاست چه برسه به اینکه جای قرارها رو پیشنهاد بدم در ضمن من کلاٌ حافظه ام را دارم از دست میدم

دوست عزیز سایت در فضای مجازی اینترنت هست جای خاصی نداره !

محل قرار ها هم در تابلوی اعلانات سایت درج میشه (البته زمانی که دیداری تدارک دیده بشه )
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : hamid , مهدی نصیری , kaveh_plus
یه پیشنهاد بدم واسه دیدار های بعدی؟Heart

البته اگر کارایی شدا ...

امروز دانشجوهای پزشکی رفتن تو داروخانه 13 آبان با یه آرم آبی و بروشور که مردم از دیابت آگاه کنن...

خوب ما هم میتونیم این کارا رو تو دیدار بکنیم ..البته میدونم نارنجی پوش داریم و فعالیت هست و غیره

ولی فکرشو بکنید مثلا دیدارهای پارک یا کافی شاپ یا رستوران ..میشه با بروشور و توضیحات رفت تو دل مردم و بهشون توضیح داد (البته این بیشتر مال پارکه میدونم
حمید الان میگه شهرزاد پارک این همه آدم رو نمیزاره یه جا جمع شن ..ولی اگر بهشون بگیم چیکار میخوایم بکنیم شاید قبول کنن )

من که خودم هستم womanwomanwomanwoman
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : hamid , zohaa , fireboud , hessam , ghazaaal , سمیرا67 , hania , mahdiye1989
سلام من نمیدونم که این قول وقراراتون برای چه زمانی بوده من خودم بچه شهرری هستم فکر نکنم یه مسافرت رفتن این همه دنگ وفنگ داشته باشه مثلا من میخوام برم شمال کی میاد قرار بزاریم بریم هر کی بخواد میاد هرکیهم نخواد نمیاد خواهشن دنبال بهونه نباشین خیلی راحته به جان شما

(2013/11/23, 07:33 PM)fireboud نوشته است:
(2013/11/23, 02:18 PM)Morteza Raoof Bala نوشته است: سلام سلام من اصلاٌ نمیدونم محل انجمن کجاست چه برسه به اینکه جای قرارها رو پیشنهاد بدم در ضمن من کلاٌ حافظه ام را دارم از دست میدم

دوست عزیز سایت در فضای مجازی اینترنت هست جای خاصی نداره !

محل قرار ها هم در تابلوی اعلانات سایت درج میشه (البته زمانی که دیداری تدارک دیده بشه )
سلام شماها که شماره من رو دارید یه زنگ بزنید تا بگم چه بکنیم جاش چوره
سلام
دلم برای همتون تنگ شده
برای دیدار........
برنامه نمیذارین؟؟؟؟؟؟؟؟
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : الهام ج , hania , fireboud
منم دلم می خواد ببینمتون ...
می شه لطفا یه برنامه بذارید ؟؟icon_cry
چترها را باید بست
زیر باران باید رفت
فکر را خاطره را زیر باران باید برد
خب سفر ها هم یه نوع دیداره
متاسفانه قسمت نشد تو دیدار همدان و انزلی بتونم بیام دوستان رو ببینمsad2
یه مدته کارهام جور درنمیادconfused
برنامه هام همه اش به هم میریزهangry
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : kaveh_plus , mahdiye1989 , hadisss , zohaa
انشالا به زودی یه دیدار داریم که تا چند روز اینده اعلام میشه
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : همسر یک قهرمان , hilda , hamid_147 , hadisss , paeazan , mahdiye1989 , مرتضی
هوررررررررررررررررراااااagreement2
خدایا شکرت....
خواهشا 9 بهمن باشهconfused

(آقا تو رو خدا تا واسه همتون از مشهد سوغاتی بیارمSmile (52) )
 تشکر شده توسط : minoshka , مهدی نصیری
دیدارو صبح بزارید خوب.....ما شهرستونیا تا بخوایم بیایم تهرون و برگردیم(با میدون آزادی هم عکس بندازیم)میشه شب، دیگه به خونه راهمون نمیدنsad...شایدم گرگ تو راه بخوره ما رو تو این سوز و سرماrolleyes....یه بارم که شده دیدارو بندازید صبح(مثلا 10...11 به بعد که همگی از خواب بیدار شده باشن)
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : minoshka , mahdiye1989 , zohaa

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19(current)
  • 20
  • 21
  • ...