•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با ام.اس زندگي مي‌کنم
سلام به همه دوستای گلم,بچه ها منم ام اسمو دوست داشتم, ولی یه روز از یه استادی شنیدم که میگفت :
هیچ میدونید چرا پولدارا روز به روز پولدارتر میشن و فقیرا روز به روز فقیرتر????
چون پولدارا , عاشق پولن و همش دنبال پول و آدمای فقیر همش دنبال قرض و قوله وام و گرفتاری و بدبختی....
این قانون جذبه که هرچی رو دوست داشته باشی و بهش انرژی بدی جذبت میشه , پس بچه ها نگین ام اسو دوست دارم , بگید سلامتیو دوست دارم, تا سلامتی دنبالمون بیاد, بچه ها این خیلی مهمه, بیشتر بهش توجه کنیم.agreement2agreement2agreement2
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : M_Reza , آرزو , ساناز66 , afsaneh , برگ 7 , مریییم , ورونیکا , Amir , Kamyar , همراز , habibe , مینا غلام نژاد , .nazanin
مگه میشه کار دیگه کرد؟؟؟Huh
 تشکر شده توسط : ساناز66
با مهدیه موافقم.....این قانون طبیعته
همه میدونیم که هیشگی ام اس رو دوست نداره و این حرف رو فقط به خاطر دل خودمون و راحت تر تحمل کردن بیماری میزنیم
بگیم ما بیماریمون رو پذیرفتیم و سلامتی رو دوست داریم...این بهتره!!agreement2
 تشکر شده توسط : ساناز66 , آنا , afsaneh , برگ 7 , mahdiye1989 , ورونیکا , Amir , مینا غلام نژاد
وقتی روحیه ها رو می بینم ... دیگه حرفی واسه گفتن نمی مونهicon_question همه چیز دست خود ادمو مهم اینه که چطور بهش نگاه کنیم
 تشکر شده توسط : آرزو , طلایی , محبوب64 , برگ 7 , mahdiye1989 , موناامیدوار , مریییم , zohaa
(2014/03/21, 10:27 PM)mahdiye1989 نوشته است: سلام به همه دوستای گلم,بچه ها منم ام اسمو دوست داشتم, ولی یه روز از یه استادی شنیدم که میگفت :
چون پولدارا , عاشق پولن و همش دنبال پول و آدمای فقیر همش دنبال قرض و قوله وام و گرفتاری و بدبختی....
این قانون جذبه که هرچی رو دوست داشته باشی و بهش انرژی بدی جذبت میشه , پس بچه ها نگین ام اسو دوست دارم , بگید سلامتیو دوست دارم, تا سلامتی دنبالمون بیاد, بچه ها این خیلی مهمه, بیشتر بهش توجه کنیم.agreement2agreement2agreement2
ولی من ام اس رو دوست دارم،سلامتی رو بیشتر از ام اس اما ام اس رو هم دوست دارم چون اگه ام اسی نبود من هیچ وقت نمیگفتم سلامتی میخوام مهدیه جانicon_question
...
 تشکر شده توسط : مریییم , موناامیدوار , leili-asmaneh , arezooo82 , همراز
ام اس رو نمیدونم دوست دارم یا نه
ولی بهش عادت کردم و دارم باهاش زندگی میکنم خیلی جاها بخاطرش حرفای بیخود شنیدم
 تشکر شده توسط : 111reza , موناامیدوار , zohaa
چند شب پیش خواب می دیدم که دکترم به من میگه تو ام اس نداری و از اول اشتباه تشخیص دادند! من هم مثل ابر بهار اشک می ریختم و میگفتم من ام اس میخوام...من دوستش دارم
خوابم حقیقت داشت؛ واقعاً دوستش دارم
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : موناامیدوار , مریم۷۲ , zohaa
(2014/03/22, 05:36 PM)مریم۷۲ نوشته است:
(2014/03/21, 10:27 PM)mahdiye1989 نوشته است: سلام به همه دوستای گلم,بچه ها منم ام اسمو دوست داشتم, ولی یه روز از یه استادی شنیدم که میگفت :
ولی من ام اس رو دوست دارم،سلامتی رو بیشتر از ام اس اما ام اس رو هم دوست دارم چون اگه ام اسی نبود من هیچ وقت نمیگفتم سلامتی میخوام مهدیه جانicon_question

مریم جان بحث سر اگه ام اس نبود نیست , الان که هست و به شکلای مختلف واسمون مشکل ساز میشه باید فکر چاره بودconfused2
منه نوعی الان به نسبت خیلیای دیگه حالم خوبه که میگم ام اسو دوست دارم , اگه یه روز خدای نکرده ام اس نذاره من از جام بلند شم و راه برم و منو محتاج دیگران کنه حتی واسه یه لیوان آب اونوقتم میگم ام اسو دوست دارم??? Huhبخدا نــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــهangry2
بچه ها بیاید یاد بگیریم که ام اسو دوست نداشته باشیم تا دنبالمون نیاد, و بجاش عاشق سلامتی باشیم.همیشه این دعارو بکنیم که خدایا من لایق بهترینا هستم ,پس بهترینارو نصیبم کنinnocent0001.gif
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : leili-asmaneh , حکمت خدا , همراز , elhamtanha
.................
...
 تشکر شده توسط : M_Reza , leili-asmaneh , glassheart
مریم جان من احساس میکنم شما حرفهای من رو اشتباه متوجه شدین, یه بار دیگه پستای قبلیمو بخون, جایی میبینی من گفته باشم از ام اس متنفر باش, از ام اس بدت بیاد. یا با ام اس دشمن باش یا چیزای دیگه ای که شما گفتی??????
نه عزیزم من گفتم به جای اینکه به ام اس فکر کنیم و دوسش داشته باشیم و نهایتا جذبش کنیم, بیایم سلامتی رو دوست داشته باشیم و بهش انرژی بدیم تا جذبمون بشه,این قانون عمل و عکس‌العمله که شما به هر چیزی نیرو وارد کنی اونم به تو نیرو وارد میکنه,به همون اندازه , در خلاف جهت این قانون درمورد انرژی ها هم صادقه, خیلی وقتا درمورد خیلی چیزا این تجربه رو داشتیم که تا به یه چیزی فکر کردیم اتفاق افتاده ولی فکر میکنیم همش تصادفی بوده!!!
اصلا قبول تصادفی بوده و هیچ قانون جذبی نیست, بیایم به سلامتی فکر کنیم,همش به سلامتی فکر کنیم شاید اونم تصادفی اتفاق افتاد angel
"باید با ام اس کنار اومد و سلامتی رو دوست داشت"
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : mahdie , mahdie , leili-asmaneh , حکمت خدا , glassheart

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8