•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 38
  • 39
  • 40(current)
  • 41
  • 42
  • ...
  • 44
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض تزریق سینووکس
سلام
عوارض استفاده از این آمپول چیه ؟ من از تزریق می ترسم
بهار جان اگر منظورتون عوارض بعد از تزریق هست ، در بعضی از افراد واکنش های بدن درد ، سر درد ، لرز با درجات مختلف دیده میشه که همه این عوارض با خوردن قرص های مسکن برطرف میشه.
هیچ ترسی نداره... بدون ترس تزریق کن تا عوارضش هم کمتر بشه.
جاذبه زمین "سیب" را انداخت... و جاذبه سیب "انسان" را.
فرقی نمیکند..."سقوط"... سرنوشت هر نوع دلبستگی به غیر از "خداست".
علائم شبه آنفلوانزا:
این علائم شامل سردرد، ضعف، درد، تب، لرز و تعریق می باشد. این علائم معمولا تا یک روز پس از تزریق باقی می مانند. می توانید با تزریق سینووکس در هنگام خواب و مصرف کاهنده های درد و تب، این علائم را کنترل کنید. در بیشتر بیماران این علائم با گذشت زمان کمتر شده یا از بین می روند. اگر این علائم بیشتر از چند ماه اول تزریق طول کشید یا کنترل کردن آنها مشکل بود، پزشک خود را مطلع سازید.
افسردگی:
تعدادی از بیمارانی که اینترفرون مصرف می کنند، به شدت افسرده یا مضطرب می شوند. اگر احساس ناراحتی یا ناامیدی دارید با یکی از دوستان یا اعضا خانواده خود صحبت کرده و پزشک خود را بلافاصله مطلع سازید. ممکن است پزشک از شما بخواهد که مصرف سینووکس را متوقف سازید و یا دارویی برای درمان افسردگی مصرف کنید.

احساس سبکسری خواب آلودگی:
احساس سبکسری خواب آلودگی، تاری دید یا تغییر در نحوه تفکر. تا زمانی که از تاثیر این دارو بر خود مطلع نشده اید، از انجام رانندگی یا فعالیتهایی که به هوشیاری کامل یا دید دقیق نیاز دارند، خودداری کنید.

تهوع یا استفراغ:
استفاده از غذاهای با حجم کم، شستشوی مرتب دهان، مکیدن آبنباتهای بدون شکر یا جویدن آدامس بدون قند می تواند کمک کننده باشد.

تغییر دید:
یکی دیگر از عوارض مصرف داروی سینووکس تغییر دید می باشد.

مشکلات خونی:
کاهش در سطح سلولهای سفید، سلولهای قرمز یا سلولهایی که در تشکیل لخته خون شرکت می کنند، ممکن است اتفاق بیفتد. اگر افت این سلولها شدید باشد، ممکن است توانایی شما برای مبارزه با عفونت کاهش پیدا کرده، احساس خستگی شدید یا گیجی کرده یا براحتی دچار خونریزی شوید. به همین دلیل پزشک به صورت دوره ای خون شما را آزمایش میکند. از تماس با افراد دچار عفونت یا سرماخوردگی خودداری کنید.

تشنج:
اگر در زمان مصرف سینووکس دچار تشنج شدید، بلافاصله به پزشک خود اطلاع دهید.

مشکلات قلبی:
تعدادی از علائم مشکلات قلبی شامل تورم مچ پا، تنگی نفس، کاهش توانایی فعالیت، ضربان قلب سریع، سنگینی در قفسه سینه، افزایش نیاز به دفع ادرار بویژه در شب و عدم توانایی خوابیدن به پشت (تخت خوابیدن) می باشد. اگر در هنگام مصرف سینووکس دچار یکی از این مشکلات یا موارد دیگر قلبی شدید بلافاصله با پزشک خود تماس بگیرید.

ایجاد حساسیت های پوستی:
حساسیت و قرمزی در محلی که تزریق انجام می شود.

آسیب کبدی:
آسیب کبدی نیز ممکن است به ندرت اتفاق بیفتد. اگر علامتی از تغییر کارکرد کبد مانند زردی پوست، زردی قسمت سفید چشم یا کبودی پوست را مشاهده کردید، بلافاصله با پزشک خود تماس بگیرید.

مشکلات تیروئید:
مشکلات تیروئید نیز ممکن است در تعدادی از بیماران اتفاق بیفتد. از نشانه های این اختلال می توان به احساس سرما یا گرمای مداوم، افزایش یا کاهش وزن بدون تغییر در رژیم غذایی و میزان فعالیت یا تغییر احساسات اشاره کرد.
البته همه این ها علائمی هست که احتمال داره بروز کنه ودر درصدزیادی از دریافت کنندگان این دارو این علائم بروز نمیکنه.شخص من هیچ مشکلی با این دارو ندارم واز اول تشخیص داروم همین بوده.
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : eglantine , baharan , غزاله
Sad 
چرا آمپول سیناوکس یکبار در میون عوارض بدتری رو داره آیا زدن آمپول خارجی بهتر نیست؟؟؟
(2015/12/18, 07:53 AM)hassan nahavandi نوشته است: چرا آمپول سیناوکس یکبار در میون عوارض بدتری رو داره آیا زدن آمپول خارجی بهتر نیست؟؟؟

عوارض سینووکس به نحوه ی آماده کردن آمپول٬ نحوه درست تزریق و محل تزریق بستگی داره٬ برای کاهش عوارض خوردن قرص مسکن یک ربع قبل از تزریق و آهسته تزریق کردن مهمه.
بی بهانه بخندیم .....
سلام
اونقدم بد و دردناک نیست!من از هیچ چیز اذیت نمیشم جز حساس و زور رنج شدنم!تا حالا چندین بار بعد ترژیق دعوام شده!!!
Hich vaght donbal ziba tarin star nabashim
Donbal on star bashim k kenaresh zibatarin va roshan tarin bashim
Blush
 تشکر شده توسط : helli
بعد تزریق آمپول من فورا مسکن تزریق نمی کنم تقریبا نیم ساعت بعدش یا بیشتر قرص نوافن میخورم اصن احساس درد ندارم انگار نه انگار آمپول زدم، (جز یبار اذیت شدم اونم بعد چند ساعت از تزریق که دلیلشو نفهمیدم)، خدایش کسایی که آمپولو بهم تزریق میکنن حرف ندارن اصن تزریقشون درد نداره خیلی کم پیش میاد جاش درد داشته باشه، به نظرم بعد آمپول پیاده روی کنی یا فعالیت داشته باشی دردو کمتر احساس میکنی
زندگی مرا بارها و بارها درهم کوبید
اما صدای شکستنم را کسی نخواهد شنید
این منم قهرمان خودم.....
من هم درد داشتم هم سنگین میشدم،اما آخریاش دیگه حساسیت بهش نشون دادم و پوستم زخم میشد ،صورتم پر زخم‌شده بود Laie_70
و بی آنکه بخواهی دچار میشوی...
دچار یعنی نگاهش تنها چاره ات میشود
و من دچار ان نگاه ساده ات شدم
دچار یعنی من..
سلام دوستان من تازه عضو شدم مشکلمو میگم شاید یه راه حل پیدا شه . دو ساله سینووکس میزنم از قبل هم میگرن داشتم که بصورت سردردهای یکطرفه شدیده.از وقتی سینووکس میزنم سردردام شدیدتر شده و دقیقا محل پلاک های سمت راست سرم در یک نقطه تیر میکشه و درد ضربانی شدید دارم در هفته دو سه روز این سردرد به سراغم میاد .جدیدا با هیچ مسکنی خوب نمیشه از داروهای گیاهی و دم نوش هم استفاده میکنم اما فایده نداره.بعضی وقتا با امپول دگزامتزون خوب میشه که این امپول هم میگن خوب نیست.به نظرتون بخاطر میگرنه یا ام اس؟کسی راهکاری داره؟
(2016/02/17, 12:40 PM)ma62 نوشته است: سلام دوستان من تازه عضو شدم مشکلمو میگم شاید یه راه حل پیدا شه . دو ساله سینووکس میزنم از قبل هم میگرن داشتم که بصورت سردردهای یکطرفه شدیده.از وقتی سینووکس میزنم سردردام شدیدتر شده و دقیقا محل پلاک های سمت راست سرم در یک نقطه تیر میکشه و درد ضربانی شدید دارم در هفته دو سه روز این سردرد به سراغم میاد .جدیدا با هیچ مسکنی خوب نمیشه از داروهای گیاهی و دم نوش هم استفاده میکنم اما فایده نداره.بعضی وقتا با امپول دگزامتزون خوب میشه که این امپول هم میگن خوب نیست.به نظرتون بخاطر میگرنه یا ام اس؟کسی راهکاری داره؟

تنها راه حل اينه كه به دكترتون بگيد مشكل رو. حتماً ايشون كمكتون ميكنن.
 تشکر شده توسط : majid1 , hadisss , آنا , raygany62625

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 38
  • 39
  • 40(current)
  • 41
  • 42
  • ...
  • 44
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا تزریق سینووکس در شما هم باعث دندون درد میشه؟ naser_m 29 16,985 2023/01/02, 11:14 PM
آخرین ارسال: شیواذر
  سینووکس و افزایش آنزیم های کبد min00 16 11,720 2020/10/07, 08:57 AM
آخرین ارسال: طلوع..
  اثربخشی وعوارض آونکس مـه ســـا 74 57,479 2019/08/05, 05:55 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  تزریق آمپول آونکس yas 62 55,756 2018/05/01, 05:40 PM
آخرین ارسال: nahid
  وقفه و تاخیر در زمان تزریق paeeze 27 24,451 2018/01/26, 07:43 PM
آخرین ارسال: paeeze
Question نحوه پیدا کردن محل تزریق min00 37 99,142 2018/01/24, 08:02 PM
آخرین ارسال: nahid
  سینووکس با درد درقلب و قفسه سینه ارتباط دارد ؟ شیرین 20 10,834 2017/11/04, 11:31 PM
آخرین ارسال: yas8866
  سرنگ آماده تزریق سینووکس mohamad88 45 17,559 2017/06/14, 05:10 PM
آخرین ارسال: yas8866
  فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس saffari_mo 17 20,224 2017/04/19, 06:02 PM
آخرین ارسال: n70
  عوارض قطع سینووکس 7714 40 39,319 2016/11/23, 09:28 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست