•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اضافه وزن و ام اس
دوستان ما که ام اس داریم سوخت و ساز بدنمون طبیعی هست آیا؟
من 5 سالی هست سینووکس تزریق میکنم 10 کیلو اضافه وزن پیدا کردم رعایت هم میکنم رژیم میگیرم یعنی حذف کامل مواد قندی شیرینی شکلات نوشابه به حداقل رسوندن مصرف نون و برنج و.. حتی 100 گرم هم کم نمیکنم این شده بزرگترین معضل زندگیم من55 تا 57 کیلو بودم این نهایت وزنم در 6 سال پیش بود اما الان 67 شدم تازه اگر این همه رعایت نکنم فکر کنم بیشتر از این هم بشه من واقعا نمیدونم چیکار کنم شما راه حلی دارید که من بتونم متابولیسم بدنم رو زیاد کنم ؟
بگذار سرنوشت هر راهی می خواهد برود راه من جداست....
بگذار این ابرها تا می توانند ببارند چتر من خداست.....
 تشکر شده توسط : برگ 7
پس چرا من از زمانی که ام اس گرفتم وزن بدنم کم شده؟
قبل از ام اس 100 کیلو بودم از وقتی داروهای ام اس و شروع کردم شدم 80 کیلو.
من فک میکنم ام اس به هر کسی یه جور ضربه میزنه.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : narsis2 , mahsa24 , samiramiss
خود ام اس که باعث افزایش وزن و ... نمیشه که
شاید نداشتن تحرک برا برخی بیمارها که حالا بسته به شرایطشون و یا برا اینکه تحرکی ندارن باعث چاقی بشه
در مورد داروهامون هم طبق تجربیات دوستان که سراغ دارم؛ برخی داروها لاغر میکنن و برخی دیگه مثلا استفاده از کورتون به صورت موقت و استفاده از همین کورتون در طولانی مدت چاقی میاره.
بهترین توصیه مشورت با پزشکه
و در صورت موافقت پزشک و در صورتی که شرایط بدنی اجازه بده ورزش هست
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : آنا
من که وزن کم میکنم هی
45.
بعد43
الان 40
 تشکر شده توسط : آنا
شاید خود بیماری ام اس، علت اضافه وزن نباشه ، ولی داروهای مختلف مثل قرص اعصاب و ... ، وضعیت روحی - روانی ، وراثت و... روی وزن ام اسی ها مثل همه مردم اثر بذاره .خیلی از مردم اضافه وزن دارن ، دارندگان ام اس هم مثل همه میتونن اضافه وزن داشته باشن .
منم نه ام اس نه داروهای اصلی ، نه قرص اعصاب هیچ کدوم نتونسته وزن منو زیاد کنه .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : آنا , برگ 7
(2014/05/31, 01:57 PM)nasimomidi نوشته است: هی وای من من همیجوری 7 کیلو اضافه داشتم
پنج روزم کورتون زدم 5 کیلو اضافه شده حالام با بتافرون اشتهام قابل کنترل نیست
چکار کنم؟؟؟؟؟

سلام افزایش اشتها از عوارض بتافرون؟؟؟sad2

سلام منم اشتهام خیلی زیاد شده،کلا گرسنگی روی علایم ام اسم خیلی تاثیر میذاره و سری دست و پام خیلی بیشتر میشه ورزش هم میکنم ولی متابولیسم بدنم خیلی کند شده از انواع دم نوش ها هم استفاده کردم فایده نداره، ديگه نمیدونم چیکار کنمconfused2confused2
(2011/04/07, 10:38 AM)Mahdieh نوشته است: پريسا جون من هم بعد از اولين تزريقام كه با پالس تراپي يكي شده بود اشتهام زياد شده بود و حدود 3 يا 4 كيلو اضافه وزن پيدا كردم كه توي اين يه سال اين3 4 كيلو هي بالا پايين ميره بعضي وقتا كم وبعضي وقتا هم زياد ميشه angryangryangryangry

دقیقا من بعد از هر پالس چاق میشم و خیی کم وزنم میاد پایین دکتر تغذیه هم میگه مال داروهاست نمیشه کاری کردDash2Dash2confusedconfusedconfused

من نسبت به روز الم 25 چاق شدم 55 بودم هرکاری میکنم فقط سایز کم میکنم ولی وزنی نه همه راه هارو رفتم فایده نداشتهDash2Dash2Dash2 خیلی تو روحیم تاثیر گذاشته با اینه اشتهام زیاد نیست بگم برای خوردنه لعنت به دارو کورتونننننننننننننUnknownangryangryangryangryangryangryangryangry
سلام من شديدا چاق شدم confused2رژیم و ورزش هم تاثیری نداره ديگه نمیدونم چیکار کنم متابولیسم بدنم خیلی پایین اومده دوستان کسی تجربه ای داره خواهشا راهنمایی کنهsad

(2014/07/23, 08:01 AM)zhilaps نوشته است: سلام
من برعکس شما فقط دارم وزن زیاد می کنم
دیگه واقعا خسته شدم از بس رژیم گرفتم

دقیقا مثل منsadمنم بتافرون استفاده میکنم
من همش چاق میشم 58بودحالاشدم65خیلی ناراحتمsad
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
منم الان نزدیک دوساله سعی میکنم 3 کیلو اضافه وزن رو برطرف کنم ولی نمیشه confused2confused2 نه هله هوله خورم نه اهل شیرینی و شکلاتم و... میوه وسبزی زیاد میخورم ورزشم میکنم فعالیتمم زیاده ولی هیچ تغییری نمیکنمconfused2confused2
عاغا خو گناه دارم ConfusedConfused
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : samiramiss

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • بعدی