•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اضافه وزن و ام اس
سلام 100 کیلو باش ولی سالم باش
مادر گلم دستهاتونو می بوسم
 تشکر شده توسط : بهرنگ , helli , mahdiye1989 , samiramiss
(2014/08/02, 11:40 PM)emma_mov333 نوشته است: سلام بچه ها کسی هست که دقیق بدونه ایا داروهای ام اس و آمپولاش باعث چاقی میشن یا نه؟ اخه اکثر کسانی که ام اس گرفتن بعد از چندسال چاق شدن

دارو های ام اس که فکر می کنم که تنها کورتون باعث چاقی میشه.ولی این بیماری از اون جایی که به طور معمول توام با مشکل تحرک و راه رفتن هست بنا براین به طور بدیهی احتمال چاقی در ش وجود داره.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
 تشکر شده توسط : helli , mahdiye1989
من هم در این چند سالی که ام اس دارم خیلی چاق شدم که البته میدونم که از بی تحرکی هست چونکه نمیتونم خوب راه برم . به دکتر تغذیه مخصوص بیماران ام اس مراجعه کردم به من رژیم غذایی متعادل داد و الان از عید تا حالا یعنی در 4 ماه 8 کیلو وزن کم کردم البته در منزل نرمش هم میکنم
 تشکر شده توسط : helli , mahdiye1989 , spring , elham 66
ماها اشتهای عصبی هم داریم واسه همین احتمالا مواد قندی زیاد می خوریم معمولا خودمونم متوجه نیستیم و میگیم ما که چیزی نمی خوریم واسه چی هی چاق میشیمSmile (16)
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , spring , elham 66
اگه رعایت نکنیم شاید
زندگیم روی مدار بی قراری سپری شد ............
 تشکر شده توسط : mahdiye1989
من با وجود اینکه 6 ماه ام اس گرفتم وهیچ داروی اعصابی که دکتر ها تجویز می کنن واستفاده نمی کنم وورزش هم می کنم چاق شدم
 تشکر شده توسط : elham 66
(2014/08/03, 10:00 AM)yaldaaref نوشته است: من هم در این چند سالی که ام اس دارم خیلی چاق شدم که البته میدونم که از بی تحرکی هست چونکه نمیتونم خوب راه برم . به دکتر تغذیه مخصوص بیماران ام اس مراجعه کردم به من رژیم غذایی متعادل داد و الان از عید تا حالا یعنی در 4 ماه 8 کیلو وزن کم کردم البته در منزل نرمش هم میکنم

ایول.دکتر صحراییان بهت رژیم داد؟happy0065.gifنان همکاراشو که دکتر تغذیه هستن رو که آجر می کنه.Tongue
 تشکر شده توسط : helli
ببخشید پابرهنه می پرم وسط Blushامافکر نکنم دکتر صحرائیان رژیم داده باشه بهشون. احتمالا یه دکتر تغذیه که در زمینه ی بیمارای ام اس تجربه داره این کارو کردهagreement2
(2014/08/03, 10:59 AM)helli نوشته است: ماها اشتهای عصبی هم داریم واسه همین احتمالا مواد قندی زیاد می خوریم معمولا خودمونم متوجه نیستیم و میگیم ما که چیزی نمی خوریم واسه چی هی چاق میشیمSmile (16)

دقیقا موافقم!منم وقتی عصبی میشم خیلی بیشتر غذا میخورم .مثلا امروز با ایتکه کلی حرصمو اینجوری سر ناهار خالی کردم ولی الان چشمم داره از درد میترکهangry3angry3angry3
 تشکر شده توسط : samiramiss
(2014/08/03, 06:24 PM)helli نوشته است: ببخشید پابرهنه می پرم وسط Blushامافکر نکنم دکتر صحرائیان رژیم داده باشه بهشون. احتمالا یه دکتر تغذیه که در زمینه ی بیمارای ام اس تجربه داره این کارو کردهagreement2

خواهش می کنم.آره ممکن هست.شاید آری شاید هم نه.
 تشکر شده توسط : helli

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9