امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی حسی و کرختی یک طرف بدن
بیماری ام.اس برای هر کس با کس دیگه متفاوته چون التهابای مغزمون باهم متفاوته هر کس با توجه به نوع ام.اس و التهاباش علایم خواص خودشم داره . مثلا من بار اول گوش سمت راستم خیلی صدای وز وز میداد و بعدش چشم سمت چپم غبار سفید گرفت رفتم دکتر گوش برای وز گوشم نوار گرفت گفت تا آخر عمرت همین جور میمونی بعد برای چشم رفتم دکتر چشم پزشک متوجه شد چون چشمم سالم بود ولی رسما کور بودم با این تفاوت که همه جا سفید بود گفت باید بری مغز و اعصاب خلاصه رفتم سریع بستریم کردو ام.آر.آی گرفت گفت ام.اس داری یک هفته بستری بودم هم چشمم خوب شد هم گوشم هم سریم از بین رفت .

بزارید یه اعتراف کنم ما ها خودمونم مقصریم چون سر هر چیز کو چیک الکی حرص میخوریم و الکی گیر میدیم انصافا این طور نیست ؟ من از موقعی که خودمو به بیخیالی زدم خیلی بهترم من خودم موسیقی میزدم رفتم تو کار موسیقی و شادی و جشن و icon_biggrin الان هم خیلی خوبم شما ها هم زیاد به فکر بیماریتون نباشید دیگه ما همینیم باید قبول کنیم و به فکر بهتر شدن و خوب شدنمون باشیم .

همه قدرتای پزشکی دنیا دنبال کشف داروی ام.اس هستن و پژوهشا شون 80 در صد جواب داده من به شماها قول میدم تا کمتر از 2 سال دیگه داروی ام.اس کشف میشه هممون خوب میشیم .

یه قول بهم میدین زمانیکه همه خوب شدیم یه سفر به کیش همه با هم بریم ؟ ؟ ؟ ؟ ؟

تقدیم به دوستای خوبم icon_question love51 icon_question
از ديروز بياموز، براي امروز زندگي كن و به فردا اميد داشته باش
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , arezooo82 , sama , mysis , رامنا , aztab , baharan , Nooranta , فریبا

پیام های داخل این موضوع
بی حسی و کرختی یک طرف بدن - توسط nahid - 2009/09/30, 03:18 PM
RE: بی حسی و کرختی یک طرف بدن - توسط sara - 2011/07/17, 09:35 PM
RE: بی حسی و کرختی یک طرف بدن - توسط sama - 2011/08/09, 06:42 PM
RE: بی حسی و کرختی یک طرف بدن - توسط yas - 2011/12/16, 08:51 PM
RE: بی حسی و کرختی یک طرف بدن - توسط 7714 - 2011/12/24, 10:18 PM
RE: بی حسی و کرختی یک طرف بدن - توسط rezami - 2013/08/01, 04:48 PM
بی حسی در یک طرف بدن - توسط ali2000 - 2015/09/08, 03:06 PM
RE: بی حسی در یک طرف بدن - توسط glassheart - 2015/09/08, 03:19 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست