نظرسنجی: كدام سمت بدن شما مورد حمله حسي قرار ميگيرد ؟
فقط سمت راست
18.11%
23 18.11%
فقط سمت چپ
15.75%
20 15.75%
بيشتر سمت راست
32.28%
41 32.28%
بيشتر سمت چپ
31.50%
40 31.50%
هر دو طرف به صورت یکسان
2.36%
3 2.36%
در کل 127 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سمتي از بدن كه مورد حمله قرار گرفته
من اولش سمت چپ لبم سر شد . بعد كل سمت راست بدنم كه باعث شد بقهمم ام اسه
بعد از 6 ماه چشم چپم به ميزان 60 درصد تار شد و چشم راستم 20 درصد و اين حمله دومم بود
دركل هروقت هم خسته ام يا عصبيم يا ... چشم چپم علامت ميده . ( گاهي هم هردو ولي چش بيشتر ) و يا دست راستم سر ميشه .دست چپ با دست راست همراهي ميكنه
آنارام باشید
من چمدین ساله که پاهام درد داره و 2 ساله که سوزن سوزن هم میشه... سال قبل چشاییم رفت (1 هفته) بعدشم که چشم راستم اول دوبین شد بعد هیچی ندید بیچاره... دست راستم هم گاهی ئقتا کرخت میشه ... همینا یادمه
مذهب شوخی سنگینی بود که محیط با من کرد و من سالها مذهبی ماندم بی آنکه خدایی داشته باشم...:55:
(2010/02/19, 11:53 PM)vernal نوشته است: من چمدین ساله که پاهام درد داره و 2 ساله که سوزن سوزن هم میشه... سال قبل چشاییم رفت (1 هفته) بعدشم که چشم راستم اول دوبین شد بعد هیچی ندید بیچاره... دست راستم هم گاهی ئقتا کرخت میشه ... همینا یادمه
دوستان من بعضی وقتا توی همون پان که قبلا حملا داشته یه حسی میاد ولی بعد سه چهار ساعت میره یا شب میاد صب دیگه خبری ازش نیست اینا حمله هست؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنیدHeart
(2010/02/19, 11:59 PM)mina_a نوشته است: دوستان من بعضی وقتا توی همون پان که قبلا حملا داشته یه حسی میاد ولی بعد سه چهار ساعت میره یا شب میاد صب دیگه خبری ازش نیست اینا حمله هست؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنیدHeart
نه عزيزم اينها حمله نيست (دكتر بعد از اين سعيده) گذشته از شوخي من با دكترم مطرح كرد م به اين صورت كه ازش پرسيدم كه ممكنه براي من اتفاقي افتاده باشه يا بيفته و خودم متوجه نشم. قاطعانه گفت نه مگه ميشه كه خودت متوجه نشي. البته اين پلاكها هرزگاهي يه قلقلكهايي مي ده مثل بعضي از علائمي كه دوستان اشاره كردند. اگه مشكلي پيش بياد و رفع بشه قلقلكه نه حمله. پس بخنديد چرا بيخودي ناراحت هستيد. درست مي شه مطمئن باشيد.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
من راست دستم ،موقع عود فقط پاهام درگیر میشن که آخرین عود پای راست بود بیشتر هم زانوش
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
اولین بار بیحسیم از پای چپ شروع شد بعد کل بدنم گرفت اولین تاری دیدمم سمت چپ بود ولی بقیه دفعه ها همیشه سمت راست بوده فقط فرقش اینه که سمت راست زود خوب می شه اما من هنوز با چشم چپم مشکل دارمUndecided
اولین بار دست و پای چپم اسپاسم شدید شدconfused
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
سلام به همگی دوستان
من هم سمت چپ بدنم کامل درگیر بی حسی و گزگز بود و چشم چپم هم تار شد کمی، هنوز هم با چشم چپم درگیر هستم، بعضی وقتها که به قول دوستان ام اس قلقلک میده سمت راست بدنم هم اندکی گزگز میکنه گاهی دستم گاهی مچ پام همین
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
من برای اولین بار و در اولین مرتبه به طور ناگهانی کل سمت چپ بدنم به طور کلی از کار افتاد و مدت 50 روز همینطور بود به حدی که هیچ کاری نمی تونستم انجام بدم ولی بعد از این مدت یه روز صبح متوجه شدم که خودش خود به خود به کار افتاده البته مادرم می گفت که بعضی شبها که توی خواب بودم و اونها مواظب من بودند من دست چپم رو حرکت می دادم ولی توی بیداری هیج کنترلی روش نداشتم .
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
نظر سنجي مجددا ايجاد شد لطفا شركت كنيد
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : sargol

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چند باردر طول مصرف دارو دچار حمله شدید ؟ nahid 154 90,847 2018/03/06, 10:35 AM
آخرین ارسال: haniehh
  داروي مورد استفاده شما ؟ hamid 202 141,275 2015/03/09, 09:30 PM
آخرین ارسال: somaye_602000

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست