•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 28
  • 29
  • 30(current)
  • 31
  • 32
  • ...
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات بینایی و چشمی
(2017/12/05, 08:13 PM)maedehgh نوشته است: سلام. من امروز ۴ هفته س چشمم تار شده و ۱۷ روزه از کورتونم گذشته.
چشمم هنوز تاره. دکترم گفت اگه تا شنبه درست نشد بیا پلاسمافرز. من میترسم. یعنی صبر کنم درست نمیشه؟ حتما باید برم پلاسمافرز؟
دوست عزیز,من هم ام اس ام با تاری چشم چپم شروع شد تا جاییکه کلا دیدشو از دست داد,۵ روز پالس کورتون گرفتم,وبعد از دو ماه خوب شد,ولی بعد از گذشت ۷ سال دید چشم چپم کدر وتاریکه,پس نگران نباش,حتما خوب میشه
بی بهانه بخندیم .....
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
سلام دوستای گلم.
من یک سال و نیمی بود که سرگیجه داشتم، احساس گیجی
ولی منو همه جا فرستادن جز مغزواعصاب!
هفته ی پیش بعد از یه روز کاری سنگین ناگهان چشم راستم درد گرفت
تا حدی زیاد شد که تهوع میگرفتم، با مسکن های قوی تا چندساعتی آروم بودم و باز دوباره شروع میشد Sad
متخصص مغزواعصاب برام ام آر آی نوشت
وقتی بردم پیشش گفت عصب بیناییت عفونت کرده شاید بستری شی و کورتون وریدی تزریق کنی‌ بعد که ترسیدم گفت نترس ام اس نیست!
جواب‌رو قبل بستری شد بردم پیش فوق تخصص نورولوژی
ایشون دیدن و گفتن ام آر آیت سالمه ، نوار چشمی هم ازم گرفتن گفتن عصب های بیناییت هم سالمه
از طریق فشار چشم و ام آر آی چشم اقدام کن.

حالا سوالم از شما اینه ، آیا همچنان باید نگران ام اس باشم؟
البته اینم بگم مشکل چشم من درد بی نهایت شدید+ تاری دید+ قرمزی چشم بود.
نه سحر جان تازه خیلی از عوارض ام اس رو هم به قطعیت نمیتونن بگن ام اسه ...چون شناخت ام اس علایم و شناخت خاص داره

اینکه شما فقط از ناحیه چشمت داری اذیت میشی خیلی خیلی کمه که بری طرف ام اس
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
ممنون عزیزم
ولی دکتر مغزواعصاب اولی که رفتم از روی ام آرآی گفت عصب بیناییت عفونت کرده و باید کورتون بزنی. ترسوند منو
واسه همین شک کردم

اما پزشک دوم تست وی ای پی گرفت و گفت نرمال.
ولی هنوز دلیلی واسه سرگیجه و تهوع و درد شدید چشم راستم پیدا نشده Sad
سحر جان فک کنم این سردرد و سرگیجه و تهوع مال چشمم هست اگر خواستی بیا تو پیغام خصوصی اسمه یه دکتر فوف تخصصی چشم بدم که خودم پیشش عمل چشم کردم
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
(2018/01/18, 01:51 PM)شهرزاد نوشته است: سحر جان فک کنم این سردرد و سرگیجه و تهوع مال چشمم هست اگر خواستی بیا تو پیغام خصوصی اسمه یه دکتر فوف تخصصی چشم بدم که خودم پیشش عمل چشم کردم

فعلا تو کلینیک نور تحت درمانم Sad
اگه جواب نگرفتم میگم که معرفی کنی شهرزاد عزیز ❤
 تشکر شده توسط : شهرزاد , پریا حقیقت پور
سلام دوستان . سه تا سوال از خدمت دوستانی که التهاب عصب بینایی رو تجربه کردند داشتم
۱_ التهاب عصب بینایی روی دید نزدیک هم تاثیر میزاره یا فقط دید دور؟
۲_کسی که التهاب عصب بینایی در گذشته داشته باشه و همان چشمش از التهاب عصب بینایی عوارضی ماندگار داشته باشه مانند تاری جزیی و خفیف، آن تاری با عینک کامل اصلاح میشه یا نه؟
۳_التهاب عصب بینایی میتونه بدون افت دید رنگی و یا بدون افت دید نرمال اتفاق بیفته.با دید ۱۰/۱۰ با عینک و بدون افت دید رنگی.فقط دردش باشه
(2018/09/08, 05:33 PM)Nadertaghvai نوشته است: سلام دوستان . سه تا سوال از خدمت دوستانی که التهاب عصب بینایی رو تجربه کردند داشتم
۱_ التهاب عصب بینایی روی دید نزدیک هم تاثیر میزاره یا فقط دید دور؟
۲_کسی که التهاب عصب بینایی در گذشته داشته باشه و همان چشمش از التهاب عصب بینایی عوارضی ماندگار داشته باشه مانند تاری جزیی و خفیف، آن تاری با عینک کامل اصلاح میشه یا نه؟
۳_التهاب عصب بینایی میتونه بدون افت دید رنگی و یا بدون افت دید نرمال اتفاق بیفته.با دید ۱۰/۱۰ با عینک و بدون افت دید رنگی.فقط دردش باشه
سلام
می تونه مشکل التهاب اعصاب چشم با درد باشه یا بدون درد ....
می تونه فقط روی دید دور تاثیر بذاره یا اینکه روی نزدیک هم اثرشو ما متوجه شیم
ولی چیزی که هست مشکل اعصاب چشم مثل التهاب به هیچ عنوان با عینک برطرف نمی شه عینک فقط برای رفع عیوب انکساری چشم هست
 تشکر شده توسط : Nadertaghvai , پریا حقیقت پور
بازم دوستان راهنماییم کنن ممنون میشم

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 28
  • 29
  • 30(current)
  • 31
  • 32
  • ...