•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 20
  • 21
  • 22(current)
  • 23
  • 24
  • ...
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات بینایی و چشمی
بچه ها مگس پران هم به ام اس مربوطه ؟؟icon_cry
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
 تشکر شده توسط : glassheart
(2015/08/05, 07:19 PM)silent نوشته است: بچه ها مگس پران هم به ام اس مربوطه ؟؟icon_cry

مربوط به آب مرواریدمیشه دوست عزیز
من ام اس دارم اماام اس مرانداردShy
 تشکر شده توسط : silent
سارا جان فکر نکنم این حالت در همه ی موراد مربوط به آب مروارید باشه:
http://www.noorvision.com/fa/28026/%D8%A...nd-Flashes-
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : nahid , tinookhe , silent
(2015/08/05, 07:19 PM)silent نوشته است: بچه ها مگس پران هم به ام اس مربوطه ؟؟icon_cry
نه سحر جان مگس پران مربوط به ام اس نیست
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
طبق این لینکی که helli جان گذاشتن چند عامل رو گفته که یک از اونها التهاب چشمه . یکی از علت های التهاب هم ام اسه ، پس شاید اینطوری به ام اس مربوط بشه !
منم مگس پران قبلنا یادم میاد یه مدت داشتم شاید موقعی که اصلا ام اس نداشتم ،
تازگیها هم بعد از مدتها دارم مگس پران رو بیشتر احساس میکنم . یعنی چشمم التهاب داره ؟ همین چند وقت پیش دکتر معاینه کرد چیزی نگفت. البته چیزی باشه هم به من نمیگه .confused کم کم دارم مشکوک میشم !DodgyConfused

(2015/07/09, 04:57 AM)silent نوشته است: من هنوز یه سری خط و خطوط جلوی چشم چپم هست که ...متاسفانه هنوز نرفتم دکترSad
Dodgy
هر چیزی که از قبل نبوده و جدید پیش اومده باشه باید به دکتر مراجعه کنید.
بالاخره دکتر رفتین ؟ چی گفت ؟
مگس پران بوده ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : helli , silent
سلام
منم با شروع تاری و سیاهی و درد در چشم چپ به پزشک مراجعه کردم و تشخیص ام اس حدس زده شد
تقریبا یک ماه طول کشید و به مرور بهتر شد و داروی خاصی هم مصرف نکردم
اما تقریبا یک سال پیش که حجم کارام زیاد بود و روی پایان نامه ام کار می کردم دوباره تاری و سیاهی رو داشتم البته نه به اون شدت و به پزشکم مراجعه کردم و یه سری داروهای آرام بخش و ویتامین داد
و هر وقت که از چشم زیاد کار بکشم و اتفاقا عصبی هم باشم درد چشم چپ و کمی کاهش دید رو دارم
Sadراستش همیشه ترسم اینه که یه روز بیناییم رو از دست بدم و این وقتی درد و تاری می اد سراغم بیشتر میشه البته میدونم اشتباهه
باید صبور بود و شاد زندگی کرد
 تشکر شده توسط : nahid
ناهید جان ممنون که به من توجه دارید بله مگس پران هستش ودکتر گفت درمان ندارهangry3angry3angry3
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
 تشکر شده توسط : nahid
silent جان این مگس پران خودش که این همه ناراحتی نداره که ! تازه باهاش بازی هم میشه کرد !RolleyesShy
وقتی مشکلی برامون ایجاد نمیکنه ،درمان نداشته باشه ، مهم نیست
من یادمه یه بار که هنوز ام اس نبود یا نمیدونستم دارم ، به چشم پزشک گفتم چشمم اینطور میشه دکتر گفت اون که مگس پرانه چیزی نیس !
ولی اگه چشم التهاب داشته باشه خوب مهمه .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : silent , niloofary , alireza1111
با سلام من پسری 21 ساله هستم ی مشکلی دارم چند روزه شروع شده ک خیلی نگرانم کرده،من وقتی ب طرفین نگاه میکنم چشمم درد میگیره البته نه درحالت عادی وقتی ب طور کامل چشممو ب سمت راست یا چپ میچرخونم و همونجا ثابت نگه میدارم درد رو احساس میکنم،هیچکدوم از علایم دیگه رو ندارم نه دوبینی نه تاری قدرت بینایی هم اصلا کاهشی نداشته و همچنین کوررنگی هم ندارم.این رو هم فکر کنم لازم باشه بگم ک حدود دو سه ماه بود همین چشم چپم مقداری درد داشت که دکتر برام فلوکستین و پراپرانولنول تجویز کرده بود تقریبا خوب شده بود،منتظر جواب دوستان هستم ممنون
 تشکر شده توسط : niloofary
دوست عزيز معمولاً درد چشم به تنهايى نشونه ام اس نيست. ولى براى جواب قطعى و اينكه خيالتون راحت بشه فقط دكتر متخصص ميتونه نظر نهايى رو بده.
 تشکر شده توسط : niloofary

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 20
  • 21
  • 22(current)
  • 23
  • 24
  • ...
  • 34
  • بعدی