•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 19
  • 20
  • 21(current)
  • 22
  • 23
  • ...
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات بینایی و چشمی
(2015/01/06, 10:34 PM)روناک نوشته است:
(2015/01/06, 09:11 PM)majid1 نوشته است:
(2015/01/06, 08:56 PM)ayda.m نوشته است: من یه سوال دارم.
چند روزه سردرد شدید میگیرم . وقتی چشامو میبندم خیلی میلرزه چشام.confused2
کسی اینجوری شده تاحالا؟؟؟؟؟

منم وقتی چشمام و میبندم اینجوری میشم.سرم وقتی یدفعه میچرخونم حالت تهوع میگیرم و سرم گیج میره.

دوستان عزیز کسانی که ام اس دارن نباید چشماشون و به سرعت حرکت بدهند تا میتونن از سرشون به آرومی استفاده کنن.
من خودم همین مورد و داشتم با دکترم که صحبت کردم گفت شما باید از سرتون استفاده کنین و چرخش و حرکت ناگهانیه چشم باعث سرگیجه و حالت تهوع میشود .
پس با احتیاط از چشمتون کار بکشین.
هیچ گاه نه به کسی
بخندید و نه قضاوتش
کنید، هرگز نمی دانید ،
شاید روزی شما هم در همان
شرایط قرار بگیرید*
 تشکر شده توسط : helli , majid1
رفتم پیش چشم پزشک گفت چشمت سالمه! پس حتما زیر سر این بیماری لعنتیه. خدا رحم کنه همین یه چشم سالم رو دارم اگه دیگه منو ندیدین حلالم کنینsad2
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
بچه من تقریبا 15 روزه که جلوی چشم چپم یه سری اشکال رو میبینم داره اذیتم میکنه یعنی مربوط به همین قضیه است؟؟؟یا علایم کم خونیه؟
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
(2015/06/13, 09:51 PM)silent نوشته است: بچه من تقریبا 15 روزه که جلوی چشم چپم یه سری اشکال رو میبینم داره اذیتم میکنه یعنی مربوط به همین قضیه است؟؟؟یا علایم کم خونیه؟
چه اشکالی مثلا?
من ام اس دارم اماام اس مرانداردShy
 تشکر شده توسط : silent
حتما به پزشکتون بگید و فکر نکنید از کم خونیه و بی خیال بشید. چون یه چشمتون هست ، اگه کم خونی بود هر دو چشمتون بود.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : silent , helli
بچه ها تاری دید یک چشم که 24 ساعت باشه و بعد کمتر بشه و دردش بمونه مال چیه؟
روزگارا :
تو اگر سخت به من گیری ,
با خبر باش که پژمردن من آسان نیست...
گرچه دلگیر تر از دیروزم ,
لیک باور دارم :دلخوشی ها کم نیست ...
زندگی باید کرد ....
Photo 
(2015/06/19, 10:08 AM)الهام2324 نوشته است: بچه ها تاری دید یک چشم که 24 ساعت باشه و بعد کمتر بشه و دردش بمونه مال چیه؟

در ام اس علائم بايد بيش از 24ساعت ادامه داشته باشه و بدتر بشه،بهتر به چشم پزشک مراجعه کنيد.
بی بهانه بخندیم .....
سلام دوستان من یه ساله دارو مصرف نمیکنم و هیچ مشکلی هم خدا رو شکر نداشتم اما طی یکی دو هفته گذشته سر موضوعی خیلی ناراحت بودم و زیاد گریه کردم که بعد از چند روز متوجه شدم چشم چپم تار میبینه اول فکر کردم ضعیف شده اما پس از مراجعه به بینایی سنجی گفتن ضعیف نیست پیش دکتر خودم رفتم گفت عصب چشمت التهاب پیدا کرده و حتما باید بستری بشی و از اونجا که من در مورد بیماریم به کسی نگفتم نمیتونستم تو بیمارستان بستری بشم دکتر هم چون اصرار منو دید 5 تا دگزا برام نوشت تا حالا 4 تاش رو زدم پنجمی هم امروز میخوام بزنم گفت یکشنبه باید نوار عصبی رنگی بدی اگه خوب نشدی باید بستری بشی به نظرتون چیکار کنم ؟
ایا کسی مشکل منو داشته ؟ در ضمن چشمام اصلا درد نمیکنه
فقط تاری دید دارم ممنون میشم راهنماییم کنید
دوست عزیز ، شما میتونستید بدون بستری شدن ، کورتون رو هر روز طی اون چند ساعتی که دکتر گفته بزنید و برگردید خونه .
اگر بعد از دگزا گفت پالس تراپی لازمه ، به دکتر بگید که بدون بستری هر روز میرم بیمارستان .

داروتون رو هم بدون نظر پزشک کنار نگذارید . ممکنه فکر کنید خوب شدید و مشکلی ندارید ولی ام اس خاموشی داره ، روشنی داره .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
من هنوز یه سری خط و خطوط جلوی چشم چپم هست که ...متاسفانه هنوز نرفتم دکترSad
Dodgy
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 19
  • 20
  • 21(current)
  • 22
  • 23
  • ...
  • 34
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...