امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده‌هاي گوناگون و بعضاً عجيبي از "کوکاکولا"
کم و بيش شنيده ايم که نوشابه‌هاى گازدار براى سلامتي زيان آور هستند، گرچه کمتر به اين هشدارها توجه مي کنيم اما تاکنون به استفاده هاى گوناگون آنها يا مزايايشان هم فکر کرده ايد؟ سايت TOPSGLOBE استفاده‌هاي گوناگون و بعضاً عجيبي از "کوکاکولا" را ذکر نموده که مطالعه آن خالي از لطف نيست. به نوشته اين سايت مهمترين عناوين استفاده هاي گوناگون کوکاکولا بشرح زير است :

1. در بسياري از ايالت هاي آمريکا، مامورين پليس راه دو گالن کوکاکولا در صندوق‌عقب ماشينشان دارند تا در صورت تصادف رانندگي، خون را با کمک آن از جاده پاک کند.

2. اگر تکه‌اي از گوشت گاو را در يک ظرف محتوي کوکاکولا قراردهيد، پس از دو روز ناپديد مي‌شود !

3. براي تميز کردن چيني هاي بهداشتي، يک قوطي کوکاکولا را داخل کاسه توالت بريزيد و يک ساعت صبر کنيد، سپس با آب پر فشار بشوئيد. اسيد سيتريک موجود در کوکاکولا لکه‌ها را خيلي قشنگ از سطوح چيني مي‌زدايد.

4. براي برطرف‌کردن لکه‌هاي زنگ از سپر آب‌کرم کاري شده اتومبيل، سپر را با يک تکه کاغذ (فويل) آلومينيوم مچاله‌شده آغشته به کوکاکولا بسائيد و شاهد نتيجه مطلوب باشيد.

5. براي تميز کردن فساد قطبهاي باتري اتومبيل، يک قوطي کوکاکولا را روي قطبها بريزيد تا با غليان کردن، آن را تميز کند.

6. براي شل کردن پيچ و مهره‌هاي زنگ زده، تکه‌اي پارچه که لحظاتي قبل در کوکاکولا خيس شده است را براي چند دقيقه بر روي پيچ و مهره قرار دهيد.

7. براي پختن گوشت ران آبدار، يک قوطي کوکاکولا را داخل ماهي‌تابه خالي کنيد، گوشت را لاي کاغذ آلومينيوم بپيچيد و داخل ماهي‌تابه بپزيد. سي دقيقه قبل از اتمام پخت، کاغذ آلومينيوم را باز کنيد، و آب گوشت را با کوکاکولاي داخل ماهي‌تابه مخلوط کنيد تا سس قهوه‌اي رنگ عالي‌اي به دست آيد.

8. براي پاک کردن چربي از لباسها، يک قوطي کوکاکولا را داخل ماشين‌لباسشويي پر از لباسهاي چرب خالي کنيد، پودر لباسشويي اضافه کنيد و ماشين را روي دور عادي روشن کنيد. کوکاکولا به تميز شدن لکه‌هاي چربي کمک شاياني مي‌کند.

9. کوکاکولا همچنين بخار آب را از روي شيشه جلوي اتومبيل تميز مي‌کند. (در مناطق سرد و مرطوب، مثل Midwest در شمال ايالات متحده آمريکا، گاهي اوقات شيشه جلوي اتومبيل از بيرون بخار مي‌کند که با برف‌پاک‌کن پاک نمي‌شود.

و جهت اطلاع شما دوستان :
1. ماده موثر کوکاکولا اسيد فسفريک با pH برابر ۲٫۸ است. اسيد فسفريک، ناخن را در مدت حدود ۴ روز حل مي‌کند. همچنين کلسيم را از استخوانها مي‌زدايد و عامل اصلي افزايش روز‌افزون پوکي استخوان است.

2. براي حمل محلول کوکاکولا (محلول غليظ شده)، کاميونهاي حامل بايد از علامتهاي ويژه "مواد خطرناک" که براي حمل مواد به ‌شدت خوردنده در نظر گرفته شده است استفاده کنند.

3. توزيع‌کنندگان اصلي کوکاکولا بيش از ۲۰ سال است که از کوکاکولا براي تميز کردن موتور کاميونهاي خود استفاده مي کنند.

4. با اينکه نبايد خاصيت هاي فراوان و صنعتي کوکاکولا رو ناديده گرفت با توصيفاتي که ازش شده مي توان به اين حقيقت پي برد که شايد اصلا براي نوشيدن توليد نشده! چون ميدونيد که در بين نوشيدني هاي متنوع با طعم و رنگ هاي مختلف، کوکاکولا بدترين و مضرترين نوع نوشيدني دنياست. من موندم براي اين نميدونم اسمشو بايد چي چي گذاشت از قديم تا حالا چقدر تبليغات جورواجور که نکردند ...
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : mahmood61 , nazaninn , havaars , najva

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استفاده از جوراب سفید برای آقایان ممنوع! نازلی 1 3,548 2013/04/15, 12:18 PM
آخرین ارسال: sargol
Rainbow خانمها حواستون باشه! سوختگي بر اثر استفاده از مواد شوينده نازلی 1 3,699 2012/03/03, 01:45 AM
آخرین ارسال: پروانه
  استفاده زياد از اينترنت مي‌تواند شما را افسرده كند! yaro 2 2,715 2011/10/20, 12:34 PM
آخرین ارسال: TootFarangi
  9 وسیله که نباید مشترکا استفاده کرد چرا که برایتان ضرر دارد!؟ sayna 8 6,454 2011/02/16, 12:01 PM
آخرین ارسال: سحــــــــر
  براي حفظ سلامت بدن از پله‌ها استفاده كنيد Sina 14 9,945 2010/09/20, 10:33 PM
آخرین ارسال: احمدرضا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست