ثبت نام
رمز ورودتان را فراموش کرده اید؟
تابلو اعلانات
3 اطلاعیه آخر گروه کوهنوردی

رادیو ام اس سنتر
اطلاعیه ها

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میگرن و سردردهاي ميگرني
2015/06/21, 03:51 PM
ارسال: #31
 (Print Post)
RE: میگرن و سردردهاي ميگرني
(2015/06/21 01:48 PM)somaye_602000 نوشته شده توسط:  ممنون عزیزم که جواب دادی
دیدم عوارضش گز گز و ....
من شبا خیلی دیر خوابم میبره یعنی میگی واسه این موردم خوبه؟
وزنت هم کم شده با این قرص؟
خیلی کمکم کردی
اولای این لینکو ببین من به خاطر این چند روز خوردم و دیگه نخوردم
http://gyrusclinic.com/%D8%A2%D8%B4%D9%8...%A7%D8%AA/

عزیزم عوارض شایع دارو ها هم که شانسش ده درصده مثلا معمولا اتفاق نمیفته چه برسه به عوارض نادر! به پزشکت اعتماد کن فقط همین.

من قبل از این دپاکین مصرف می کردم چاق شده بودم شدید، آفت می زدم دردناک و شدید، خواب آلوده بودم در حد بسیار بالا و ....، اما توپیرامات با کمترین عوارض معجزه کرد. تازه دپاکین فرانسوی بود توپیرامات ایرانیشو مصرف می کنم.

ضمنا مثلا عوارض نادر قرص سرما خوردگی مرگ هم هست. اما آیا تو باور می کنی؟ smiling به پزشکت اعتماد کن، به محض اینکه ببینه داری عوارضی بیشتر از اثر مثبت پرداخت می کنی داروتو قطع می کنه همونطور که دپاکین من قطع شد تازه دپاکین 40% هم تاثیر نکرده بود.

توپیرامات برای میگرن من > 99.9% اثر مثبت - عوارض فعلا 0% men

سر بالایی فقط تا قله ادامه دارد...
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط : یاسی , somaye_602000
2016/06/13, 09:30 PM
ارسال: #32
 (Print Post)
RE: میگرن و سردردهاي ميگرني
محققین آمریکایی با انجام آزمایشات متعدد موفق به کشف علت بیماری میگرن شدند.

محققین مرکز تحقیقاتی «سن دیگو» آمریکا با انجام آزمایش بر روی کودکان، نوجوانان و بزرگسالانی که به بیماری میگرن مبتلا بودند، متوجه شدند که کمبود ویتامین دی، ریبوفلاوین (نوعی ویتامین بی) و کوآنزیم Q10 موجب بروز میگرن در افراد می شود.

محققین مرکز تحقیقاتی «سن دیگو» آمریکا با انجام آزمایش بر روی کودکان، نوجوانان و بزرگسالانی که به بیماری میگرن مبتلا بودند، متوجه شدند که کمبود ویتامین دی، ریبوفلاوین (نوعی ویتامین بی) و کوآنزیم Q10 موجب بروز میگرن در افراد می شود.

محققین آمریکایی با گرفتن نمونه خون افراد مبتلا به میگرن و آزمایش آن متوجه شدند که در خون آنها کمبود ویتامین های ذکر شده، وجود داشت.

نتایج این آزمایش نشان داد که فقر کوآنزیم Q10 در بدن دختران و زنان جوان نسبت به پسرها و مردان جوان بیشتر و در پسرها و مردان جوان کمبود ویتامین دی نسبت به دختران و زنان جوان بیشتر است.

همچنین افرادی که دارای میگرن مزمن هستند، نسبت به کسانی که کمتر به این بیماری مبتلا می شوند از کمبود بیشتر ریبوفلاوین و کوآنیزم Q10 رنج می برند.

محققین آمریکایی بر این باور هستند که با انجام آزمایشات بیشتر و تکمیلی، به درمان قطعی بیماری میگرن دست یابند.

منبع: مهر
تاریخ: ۲۴ خرداد ۱۳۹۵
http://www.asriran.com/fa/news/474007/%D...8%B4%D8%AF

چشم ها را بـایـد شست . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط : niloofary
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان