• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوروبيون
این آمپولو دکتر برای خستگی شدید من تجویز کرده
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

کاربرد اصلی نوروبیون چیست و برای درمان چه بیماری هایی استفاده می شود؟
آیا صرفا با تجویز دکتر استفاده می شود یا شخص برای تقویت یا به عنوان مکمل می تواند استفاده نماید؟

•نوروبيون تركيبي از سه ويتامين گروه ب، شامل ب 1، ب6 و ب 12 است كه هر يك در فرايند حمايت، ترميم و بازسازي اعصاب نقش مهمي ايفا مي كنند و از اين رو مي تواند در كاهش سريع تر دردها - به ويژه دردهاي كمر- ، بهبود سرعت انتقال عصبي، تسريع بازسازي اعصاب آسيب ديده، درمان حمايتي بيماران مبتلا به انواع پلي نوروپاتي ها مثل افراد ديابتي، افراد الكلي و در موارد تغييرات تحليل برنده در ستون فقرات، اثرات سودمندي داشته باشد.

چون نوروبيون حاوي مقادير درماني از هر يك از تركيبات ويتاميني ب1، ب6 و ب12 است(100 ميلي گرم ويتامين ب1، 100 ميلي گرم ويتامين ب6، 1000 ميكروگرم ويتامين ب12)، از اين رو توصيه مي شود تا با نظر پزشك معالج مصرف شود.
چند توصيه:
1-تزريق نوروبيون بايد به صورت داخل عضلاني عميق انجام شود.
2-مصرف‌ همزمان ‌ويتامين‌ ب 6 با لوودوپا توصيه‌ نمي‌شود، زيرا اثر ضد پاركينسون‌ لوودوپا، حتي‌ با مصرف‌ خوراكي‌ 5 ميلي‌گرم‌ ويتامين‌ ب 6 معكوس‌ مي‌شود.
3-ويتامين ب 12 در بيماري‌Leber كه يك اختلال مادرزادي است نيز نبايد مصرف‌ شود.

دوز پيشنهادي:

در موارد استفاده به عنوان مكمّل تقويتي، هفته اي 1 آمپول، با نظر پزشك (تزريق عميق عضلاني)

تشکر شده توسط : احمدرضا , ehsan 10054 , sooorooosh , ابراهیم , برگ 7 , zenith , roya-n , naarin.p , زهرا59 , paeazan , omid , آنا , ostad2000 , ahya , hadisss , علیرضا 2 , Azad , samiramiss , A.Kh
این آمپول رو منم بدون تجویز پزشک خریدم و زدم ولی چون به اندازه دوتا آمپوله ، تزریقش سخت تره ( البته چون خودم میزدم سخت بود)
مهسا جون این دارو فقط به صورت آمپوله ؟
مشابهش به صورت قرص و شربت که خوردنش آسون باشه لطفا معرفی کنین.
یه کپسول اگه بود با همه ویتامینهای A B C D E و کلسیم ، منیزیم ، زینک و آهن ،راحت یه دونه می خوردیم ، یادمونم نمی رفت !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : رامنا , enigma , paeazan , Forogh , samiramiss
(2011/03/11, 06:18 PM)nahid نوشته است: این آمپول رو منم بدون تجویز پزشک خریدم و زدم ولی چون به اندازه دوتا آمپوله ، تزریقش سخت تره ( البته چون خودم میزدم سخت بود)
یه کپسول اگه بود با همه ویتامینهای A B C D E و کلسیم ، منیزیم ، زینک و آهن ،راحت یه دونه می خوردیم ، یادمونم نمی رفت !

ناهید جون عزیزم شما این امپول رو استفاده کردی اثرش بر روی خستگی چطوره فرقی کردین خیلی ممنون میشم از تجربیات شما اسنفاده کنم Rolleyes
(2011/03/11, 05:33 PM)مهسا نوشته است: این آمپولو دکتر برای خستگی شدید من تجویز کرده
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

کاربرد اصلی نوروبیون چیست و برای درمان چه بیماری هایی استفاده می شود؟
آیا صرفا با تجویز دکتر استفاده می شود یا شخص برای تقویت یا به عنوان مکمل می تواند استفاده نماید؟

•نوروبيون تركيبي از سه ويتامين گروه ب، شامل ب 1، ب6 و ب 12 است كه هر يك در فرايند حمايت، ترميم و بازسازي اعصاب نقش مهمي ايفا مي كنند و از اين رو مي تواند در كاهش سريع تر دردها - به ويژه دردهاي كمر- ، بهبود سرعت انتقال عصبي، تسريع بازسازي اعصاب آسيب ديده، درمان حمايتي بيماران مبتلا به انواع پلي نوروپاتي ها مثل افراد ديابتي، افراد الكلي و در موارد تغييرات تحليل برنده در ستون فقرات، اثرات سودمندي داشته باشد.

چون نوروبيون حاوي مقادير درماني از هر يك از تركيبات ويتاميني ب1، ب6 و ب12 است(100 ميلي گرم ويتامين ب1، 100 ميلي گرم ويتامين ب6، 1000 ميكروگرم ويتامين ب12)، از اين رو توصيه مي شود تا با نظر پزشك معالج مصرف شود.
چند توصيه:
1-تزريق نوروبيون بايد به صورت داخل عضلاني عميق انجام شود.
2-مصرف‌ همزمان ‌ويتامين‌ ب 6 با لوودوپا توصيه‌ نمي‌شود، زيرا اثر ضد پاركينسون‌ لوودوپا، حتي‌ با مصرف‌ خوراكي‌ 5 ميلي‌گرم‌ ويتامين‌ ب 6 معكوس‌ مي‌شود.
3-ويتامين ب 12 در بيماري‌Leber كه يك اختلال مادرزادي است نيز نبايد مصرف‌ شود.

دوز پيشنهادي:

در موارد استفاده به عنوان مكمّل تقويتي، هفته اي 1 آمپول، با نظر پزشك (تزريق عميق عضلاني)

مهسا جون عزیزم شما چون این امپول را استفاده کرده اید بهتر می توانید ما را از اثرات ان بر روی خستگی مطلع کنید ممنون ShyShy
 تشکر شده توسط : nahid , g.someira
من حدود 2 ساعت پيش زدم...واقعا هم تزريقش سخت بود اما الان احساس بهتري دارم..امروز از صبح از شدت خستگي همش دراز كشيده بودم.
دكترم ميگه مريضا خيلي از اين دارو راضيند. به من ماهي يكي داده
(2011/03/11, 06:18 PM)nahid نوشته است: این آمپول رو منم بدون تجویز پزشک خریدم و زدم ولی چون به اندازه دوتا آمپوله ، تزریقش سخت تره ( البته چون خودم میزدم سخت بود)
ناهيد جون تا اونجايي كه من سرچ كردم ، فقط به صورت تزريقيه

تشکر شده توسط : نازلی , samiramiss
نازلی جون من خیلی وقت پیشا به صورت گاهگاهی زدم به طور مرتب نه ، برای همین متوجه تاثیرش نشدم !
راستش من به تاثیر داروها بی توجهم .
بعضیا رو دیدم که با یه آمپول انرژی می گیرن یا میگن خوب بوده و...
ولی من تاثیر آنچنانی نمیبینم. با یه دونه فکر نکنم تاثیرش نمایان بشه مگه با تلقین .icon_cry
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : نازلی , samiramiss

كپسول فارماتون همه ويتامين ها رو داره مزه كأكاعو ميده
love28love51
 تشکر شده توسط : nahid , نازلی
جنبه ی تبلیغاتی نداشته باشه.........

*سینرژی, نوشابه ی انرژی زا
این نوشابه انرژی مصرف شده در کارهای سخت فیزیکی و فکری را جبران میکند.
موجب تقویت سـیسـتم اعصاب مرکزی میشود. انرژی تازه را به بدن رسانده و
ویتامین های مورد نیاز را تامین میکند. ...
ترکیبات: آب گازدار, شکر, گلوکز, اسیدسیتریک, کافئین(0.03%), تاورین(0.4%)
میو-ایدوزینول(0.02%), گلوکورونولاکتون(0.25%), ویتامین های (ب2,ب3,ب5,ب6,ب12)
عصاره گوارانا(0.05%), بنزوات سدیم(ppm120), تری سدیم سیترات, کارامل, طعم دهنده ها
ساخت ایران, تولید شده در شرکت بهنوش ایران ......

اینارو از رو قوطیش نوشتم اگه یه جاهاییش اشتباه نوشتم به خاطر اینه که قوطیش یه خورده ضربه خورده

من زیاد مصرف میکنم اما شاید تاثیرش به یک روز نرسه ولی اون زمانی که میخوام کار سختی انجام بدم یااز خونه بیرون برم, به مدت طولانی پیاده روی کنم, خوبه. یه جور دوپینگه.
البته شاید من خیلی ضعیفم چون روزی یک فارماتن میخوردم اما تاثیر آنچنانی نداشت یا بهتره بگم اونقدرا تاثیر نداشت.

:55:Wink
برای کودکان و افراد مبتلا به دیابت, فشار خون, حساس به کافئین, بیماریهای قلبی و عروقی, زنان باردار و شیرده مناسب نیست.
با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

تشکر شده توسط : نازلی
دارم الان يه روز درميان از اين آمپول استفاده ميكنم
راضيم تو رو حيم تاثير گذاشته
Shy
...
 تشکر شده توسط : ghaside , ahya , Azad
خوب چرا نیکی بمن نمیده اینا رو؟همه بچه ها نوشتن آمپول خوبیه و راضینsad2...
خوب اگر برای من خوب نیست برای کی خوبه؟میگم امانتادین بده میگه نه....میگم نوروبین بده میگه نهsad2sad
میگم یه نخ سیگار بده بکشیم میگه نهangry3
فقط بلده بگه ربیف میخوای؟سوزنش گیر کرده رو ربیف
اخه خدا این همه داروی خوب خلق کرده چرا من فقط باید ربیف بزنم؟
تازه احسان میگه شنگولمم می کنهSmile (16)
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : ehsan 10054 , ابراهیم , howra66 , helli , samiramiss
این آمپول خوبه اما نه همیشه منم بعضی وقتها میزنم اما در کنارش آمانتادین هم می خورم
دوستون دارم
حوراlove51
 تشکر شده توسط : sooorooosh , naarin.p , samiramiss

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: