•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوروبيون
خارجیش بهتره یا ایرانیش؟

شنیدم ایرانی 1000 و خورده ایه وای خارجی دونه ای 5000تومنه البته بازم میگفتن که ایرانی باید با یه چیزه ترکیب شه و زده شه ولی خارجیش نه همون رو میزنیمicon_cry
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
نمی دونم
اوایل امسال نوروبیون زدم
یادم نمیاد ایرانی یا خارجی بودنشو icon_cry
اون وختا توی شوک اولیه ام اس بودم و هر چی بهم میدادن چشم بسته میرفتم میزدم Smile (16)
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : OMG! , پریا حقیقت پور
ایرانیش هزاز تومنه.خارجیش که گیر نمیاد.شاید بسختی بشه گیرش آورد
ویتامین B6,B12 و یه بی دیگه داره.من دوبار زدم.درد داره اما دردش فقط یه لحظس.تاثیر خاصی ازش حس نکردم
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : محبوب64 , OMG! , برگ 7 , kohedard , پریا حقیقت پور
خارجیش هست من یکی از دوستام که ام اس داره میگه از هر داروخانه برم میگیرم و داره ...زهراجون برای پول گرفتن از بیمارای ام اس شده دارو زیره سنگ باشه میارن و میفروشن به ما
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : OMG! , kohedard , پریا حقیقت پور
(2014/01/22, 01:12 AM)hadisss نوشته است: من اوایل بیماریم خستگی شدید داشتم که اول آزمایش خون دادم و ویتامین هام پایین بودن
ابتدا 10 تا آمپول B12 برام تجویز شد که طبق دستورالعملی که دکترم بهم داد مصرفشون کردم
بعدش یه دکتر دیگه م چهار تا نوروبیون بهم داد که هفته ای یه دونه زدم
کلا به غیر از این آمپولا از مکمل ها یعنی همون قرصای ویتامنای مختلف با توجه به نتیجه آزمایشاتم برام تجویز شد که همه در کنار هم باعث کاهش خستگیم شدن
مثلا الان باز خستگیهام برگشته و بهم آمپول ب کمپلکس دادن جدیدا"
کلا زیر نظر پزشک و طبق نظر ایشون تجویز بشه. من که از نوروبیون راضی بودم. نوروبیون فکر کنم ترکیبی از ویتامینای گروه ب، یعنی ب 1 و ب6 و ب12 باشه
حالا دیگه بسته به شرایط و وضعیت جسمانی فرد هم داره که روی اون فرد چطور جواب بده

سلام به همه من بیماری ندارم و نمیدونم بیماری ام اس چیه من همینطوری داشتم میگشتم تو این سایت ها به اینجا برخوردام من ورزشکارم و بدنسازی کار میکنم و ی اطلاعاتی میخواستم درباره ی این آمپول بهتون بدم نه به صورت کتابی بلکه تجربی این آمپول یعنی نوربیون ی آمپول انرژی زا و تقویت کننده هستش ک معمولا ورزشکاران بعد ی دوره استفاده از مکمل از این آمپول هفته ی یکی میزنن تا افت عضلانی نداشته باشن تا دوره ی بعدی شون رو آغاز کنن این آمپول در هفته یک دفع بیشتر نباید استفاده بشه چون مشکل آور هست به طور مثال خود من بعد یک دوره استفاده از پروتئین کازو و کراتین و ... برای اینکه افت عضلانی نداشته باشم تا دوره بعدی هفته ی یکی میزدم این آمپول وقتی اثر خودش رو نشون میده ک کنارش یک فعالیت سنگشن داشته باشد به طور مثال من ک میزدم انرژی زیادی تو باشگاه داشتم و خسته نمیشدم و وزنه هامو سنگین تر میزدم اما اگه این آمپول استفاده شه و فعالیت نداشته باشید در کنارش اثر خودش رو زیاد نشون نمیده و مواد حال این آمپول دفع میشه به طور مثال از 100 درصد 70 درصد دفع و 30 درصد جذب میشه ک این هم بستگی به ژنتیک بدن افراد داره البته من این توضیح رو دادم چون بعضی از دوستان گفته بودن که هیچ تاثیری روشون نداشته سوالی بود جواب میدم agreement2
 تشکر شده توسط : محبوب64 , neghar , leili-asmaneh , SSA , پریا حقیقت پور
نوروبيون خوبه ولى براى من ب کمپلکس - ب12 ايرانى بهتر بوده.Undecided
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : kohedard , پریا حقیقت پور
دوستان در اکثر موارد که من خوندم
بحث راجب مصرف هفته ای یکبار نورو بیون هست
این فقط در موارد خواص در یک دوره با تجویز پزشک هست
در غیر اینصورت هر چهار هفته باید مصرف بشه
اما ب کمپلکس ب12 هفته ای یکبار بی مورد هست
نوروبیون رسوب هم داره !
بی شک جهان را به عشقِ کسی آفریده اند؛
چون من که آفریده ام از عشق، جهانی برای تو
!
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , ahya , kohedard , hilda , elhamtanha , پریا حقیقت پور
به نظرم نوروبیون آلمانی که تو تهران زیاد هستش بسیار خوبه.
من پدر و مادرم مشکلات وسواس فکری افسردگی و...دارن . و حداقل ماهی 2 عدد میزنن . خودمم چون بچه همینام مشکل اظطراب و ..دارم رفتم روانپزشک گفتش باید هفته 1 عدد بزنی.
من که نزدم میترسم از آمپول. خلاصه مادرم و پدرم سرش دعوا میکنن مثلا اگر 1 دونه تو خونه مونده باشه از 3 تا چون تو جعبه المانی 3 تا آمپول داره بعد بابام میگه بده من سرم میسوزه بده من بزنم مادرم میگه نه من بزنم واجبتره من فلانم مثلا.خلاصه آخرش بابام پیروز شد و به خودش زد.
خلاصه آره من بیماری ام اس ندارم ولی خانوادگی دچار بیماری های ضعف اعصاب هستیم و که از کمبود انقال دهنده ها ی عصبی هست رنج می بریم که نوروبیون حالمونو خوب میکنه ولی حیف من میترسم ولی بابام اینا میزنن خیلی خوب میشن و من حسودیم میشه .

من یه حالتی دارم مثل حالت یه جوری مثلا چه جوری بگم انگار خوابم میاد ولی مثلا اول صبحه یه جوری سیستم عصبیم تنظیم نیست انگا رمه گرفته تو مغزم دکتر بهم میگفت باید رسپریدون و فلوکسامین بخوری وسواس و توهم کمی داری ولی من نمی خورم
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
من یه ماه و نیمه که هفته ای یک عدد میرم تزریق می کنم برا رفع خستگیم
طبق دستور پزشکم!
سه دونه دیگه هنو دارم

اما خستگیامو دیگه رفع نمی کنه sad
پاهام خیلیی بی رمقن
موندم چکار کنم دیگه
همش خسته م sad
نبایدم زیاد استفاده شه این دارو
چون من خستگیم شدید بود دکترم یه دوره ی دوماهه برام در نظر گرفت که هفته ای یکی بزنم
تزریقش هم که برا چند ثانیه دردناکه
منه مثلا صبور چنان آخی توی درمونگاه میکشم که نگو Confused

موندم چرا دیگه روم جواب نمیده sad
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : helli , elham 66 , سها , پریا حقیقت پور
آمپول خارجی نوروبیون هم در برخی داروخانه ها موجوده. در شهرمون یه جا گفتن دارن
فک میکردم کلا خارجیش نیست شده

در این تاریخ که خرداد 95 هست
نوروبیون خارجی دونه ای هفت هزار تومن
نوروبیون ایرانی دونه ای دو هزار تومن