•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه مي توانيم با ام اس كنار بيائيم ؟
ولی فقط یه اسم نیست...خیلییییی پیچیده تر و بدتر از یه اسمه...!!!Confused
 تشکر شده توسط : mehdi.j , مریم۷۲
HuhHuhHuhHuh
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
(2014/04/17, 10:12 PM)matin نوشته است: من شايد نبايد اينجا بنويسم چون مدت کمى از ام اسم مى گذره اما خب مى نويسم...من مشکلى با ام اس ندارم باهم ديگه خوبيم به خاطر همين که صدمه اى هم نبينم به کسى نگفتم که ام اس دارم فقط دو تا از دوستام و استاد راهنمام مى دونن که کسايى بودن که مطمئن بودم بعدا آزارم نمى دن و موقعى گفتم که اوايل بيمارى بود فقط دلم مى خواست با چند نفر درد و دل کنم!! جالب اينجاست که از روزى که بهشون گفتم هيچى فرق نکرده حتى ديگه ازم نپرسيدن خوبى يا نه و من اين و خيلى مى پسندم.
بچه ها دوست جونام ناراحت نباشين مطمئن باشيد کسى که آدم و بخواد با اسم يه بيمارى فرار نمى کنه پس بدونيد فرد مذکور هنوز پيداش نشده wink2
متین جان خواهرم(مریم72) تو این 5سال هیچ مشکلی نداشته،جلوی چشمای من زندگی کرده خودم لحظه لحظه زندگیشو با ام اس دیدم ،اون روحیه ی قوی داره،ولی من با این که سنم کمه میتونم بهتون بگم خواستن و عشق واقعی کم پیدا میشه
مثلا کسی که شدیدا مریم رو می پسنده وقبول داره،بعد از شنیدن ام اس میزاره و میره
تازه میگه من تا آخره عمرم بهت مدیونم که واقعیت رو بهم گفتی..!!!!
میدونی من میگم مریم هر چه قدرم قوی باشه شنیدن این حرف اثر بدی روش میزاره...
همه ام اس رو چپکی شناختنش..
تو مرا یاد کنی یا نکنی | باورت گر بشود، گر نشود
حرفی نیست ... اما..!
نفسم می گیرد در هوایی که نفس های تو نیست.
 تشکر شده توسط : م.ه , مریم۷۲ , tala
Star 
سه ضرورت جدی برای زندگی کردن بجای فقط زنده ماندن اینها هستند : چیزی برای زنده ماندن،چیزی برای عاشق بودن،چیزی برای امید وار بودن ؛ و آنوقت زندگی دیگر خفت و نا امیدی نخواهد بود .
بچه ها ببینید ،یک چیزهایی مثل قدم برداشتن ، سر کار رفتن جز اینها نیست . کافی است دید والویتها را با توجه به وضعیتمان تغییر بدهیم ،
ناگهان دنیایی از امکانات تازه برایمان ظاهر می شود .
هر لحظه حواسمان باشد با ترس و وسواس و بدخلقی این دنیارا خراب نکنیم.

سکوت کن ... !
هنگامی که نمی دانی چه بگویی؛ چه پاسخ دهی و یا چطور بگویی، فقط سکوت کن.
گاهی نگفتن، شیرین تر از گفتنِ سخنان آشفته است که در لحظه تو را سبک می کند... پس درآن لحظه فقط سکوت کن.
یک وقتهایی سعی کن چشمانت را ببندی بر حرف های نیش دار... سکوت کنی و به زبانت اجازه دهی سکوت را تمرین کند.
آن روزها که نفهمیدی چه شد و از کجا بر سرت آوار مصیبت آمد کسی را مقصر ندان؛ سکوت کن تا دلیل اصلی را در آرامش بیابی.
دقیقه هایی که حس انفجار در سلولهایت تو را از درون می خورد، سکوت را تجربه کن تا ذهنت در آرامش با قلبت مشورت کند و تصمیمی درست بگیرد... و بدان که یک وقتهایی " سکوت" پاسخ تمام دردهاست!
 تشکر شده توسط : niloofary

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه صبر و تحمل خود را بالا ببرم؟ maryamm 24 21,558 2013/08/18, 12:39 AM