•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه مي توانيم با ام اس كنار بيائيم ؟
به راحتی...
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
خیلی سخته
هیچوقت به کسى که بهت اعتماد داره، دروغ نگو

هیچوقت به کسى که بهت دروغ میگه، اعتماد نکن . . .
ام اس باید بامن کنار بیاد نه من بااون.آخه من قویتر ازاون هستم.اصولا باید ضعیفتر جلوی قویتر زانو بزنه.که ام اس الان جلوی بنده زانو زده هست.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
من همون اول باهاش کنار اومدم چون میدونستم ادم خیلی قوی هستم و این مشکلات منو از پا در نمیاره بدون هیچ توجه ای دارم باهاش زندگی میکنم و باهام کاریم نداره یه گوشه نشسته wink2

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : arezooo82
من با خودمم نمیتونم کنار بیام
بر همین همیشه تنهام
 تشکر شده توسط : visko
من آخرین بار یادمه از دکترم پرسیدم چند تا پلاک دارم؟میشه برام توضیح بدین از اولین ام آر آی تا این آخری ، تو این 6 سال چند تا پلاک کم یا زیاد شده؟بدون اینکه وقت بذاره،چون مطبش شلوغ بود،بهم گفت یه چند تایی داشتی اون موقع،الانم یه چند تایی داری!!!! یعنی من کاملا از وضعیت جسمیم مطلع شدم و ازش تشکر کردم!!
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : رامنا
زمان زمان...............ادمی با هرچی کنار میاد حتی بیماری
 تشکر شده توسط : nazii , yas
منم با زمان موافقم,زمان بهترین درمان روح و کنار اومدن با ام اسه البته در گذر این زمان باید رو خودمون و روشهای عوض شده رسیدن به اهدافمون کار کنیم,باور کنین هیییییچ وقت وضعیت وحشتناکی رو تجربه نمیکنیم و اگه پیش هم بیاد برطرف میشه و همین زمان علاجشه به شرطی که مثبت باشیم و مثبت فکر کنیم agreement2
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : glassheart
به نظر من زمان فقط واسه کسایی که تازه بیماریشون رو میفهمن خوبه..من وقتی فهمیدم ام اس دارم به مرور زمان هضمش کردم..ولی بعد از هضم و کنار اومدن، فکر و خیال آینده اومد تو سرم و افسردگی گرفتم..بعد کم کم خودمو پیدا کردم و بعد خدا رو...ایمانی که شبیهش رو قبلا نداشتم! به این فکر کردم که خدا هوامو داره و نباید نگران چیزی باشم..فقط همین کمکم کرده انصافا نه چیز دیگه ای
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
راست میگه دوستمون زمان همه چیز رو حل میکنه یادمه یه دوستی داشتم همیشه همین حرفو میزد زمان زمان زمان همه چیزو حل میکنه
با گذشت زمان همه چیز روفراموش میکنی حتی چیزهای بد یا خوب رو یکیشم ام اس هست شاید خیلی از خاطره هاش باقی بمونه ولی بهرحال روزهای بدش یا خاطرات بدش بالاخره خیلی چیزها رو که میبینی توی دل خودت میگی وای اینا سرچه چیزهایی با هم بحث میکنن یا میترسن زمان به من نشون داد که من ادم قوی هستم یا ...........

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال