•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه مي توانيم با ام اس كنار بيائيم ؟
ما نباید به خودمون تلقین کنیک که ام اس روند زندگیمونو تعغییر داده
باید با ام اس دوست باشین تا در مقابلش کم نیاریم
ام اس فقط منتظر ضعف و حس بد ماست
تا جلوه گری کنه و خودشو نشون بده
ولی در حال شاد بودن و بی اهمیتی به ام اس دیگه ام اس جرات جلوه گری نداره
wink2wink2wink2wink2wink2wink2wink2wink2
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
 تشکر شده توسط : min00
Rainbow 
(2011/07/06, 11:06 AM)sara.i نوشته است: چطوری میشه خودمون رو از غل و زنجیر ام اس خلاص کنیم ؟من حس میکنم این مریضی روند عادی زندگیمو خیلی بد تغییر داده و همه چیز رو تحت تاثیر قرار داده باورت میشه دیگه در جواب کسی نمیتونم بگم خوبم و این خیلی بده دلم می خواد بگم ام اس منو نداره ولی از ته دلم نمیتونم بگم شاید فقط شعار باشه خدارو شکر که تو دوست عزیزم به این باور رسیدی برای منم دعا کن

سارا جون
حق با توست! اما كمي با ما باش! زندگي با ام اس، اعتقاد، اميد، باور، آرامش، خوشبختي، همه و همه بستگي به نگاه خودت داره!
برات آگهي گذاشته بودم كه! بسپار به من! 100% تضمينيlove51
 تشکر شده توسط : fireboud , sooorooosh
هیچ چیز و هیچ کس نمیتونه جلوی من رو برای رسیدن به خواسته هام بگیره........
.................همین و بس................... !!!!!!!!!!!
 تشکر شده توسط : fatima , min00 , najva , sooorooosh
چیزی که خیلی منو اذیت میکنه ترسه.تو مطلبایی که درباره ام اس نوشته شده که50درصد موارد ما که خوش خیم هست بعد از چند سال ممکنه پیشرونده بشه.از پیشرونده خیلی میترسم.50درصد هم کم نیست.حالا 10 یا 20 سال فرق نداره
(2011/08/15, 01:12 PM)مهوش نوشته است: چیزی که خیلی منو اذیت میکنه ترسه.تو مطلبایی که درباره ام اس نوشته شده که50درصد موارد ما که خوش خیم هست بعد از چند سال ممکنه پیشرونده بشه.از پیشرونده خیلی میترسم.50درصد هم کم نیست.حالا 10 یا 20 سال فرق نداره

اصلا نگران نباش عزيزم
در اغلب موارد ام اس بعد از يه حمله دمش رو ميذاره رو كولشو و فرار ميكنه!!!icon_biggrin
ارزش تو به اندازه آن چیزی است که به آن دل می بندی
پس مواظب باش که به کمتر از بی نهایت عشق ، دلبسته نشوی...
من صاحب اختیار زندگی خویش هستم،نه قربانی تقدیر خویش.من لیاقت بهترین ها را دارم،پس بهترین ها را در زندگیم جاری میکنم.جسم من برای زندگی من آفریده شده است .آنرا دوست دارم و آن هم با تمام محبتش در اختیار من است.
من فراتر از مکان و محدودیت هایم می اندیشم و زندگی ام را آنگونه که دوست دارم می سازم.
من از دل بحران ها ، سازنده ترین تجربه های زندگی ام را بیرون میکشم.
در هر سنی که باشم زیباترین لحظه های زندگی را خلق میکنم.
محدودیت ها تنها ساخته ذهن من هستند و در این لحظه تمامی آنها را میشکنم.
من توانایی سازگاری با هر شرایطی را دارم....
با اعتماد به اینکه خدا در هیچ لحظه ای مرا تنها نمیگذارد به سوی بهترین های زندگی پیش میروم و برای بدست آوردن بهترین ها رهسپارم...
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : fatima , warrior
(2011/08/15, 01:12 PM)مهوش نوشته است: چیزی که خیلی منو اذیت میکنه ترسه.تو مطلبایی که درباره ام اس نوشته شده که50درصد موارد ما که خوش خیم هست بعد از چند سال ممکنه پیشرونده بشه.از پیشرونده خیلی میترسم.50درصد هم کم نیست.حالا 10 یا 20 سال فرق نداره

نه اینکه بخوام نگرانتون بکنم....نه....
ولی واقعا باید این موضوع رو جدی گرفت.
چون تا زمانی که ام اس ضعیف هست میتونی جلوی اون رو بگیریی اگه شما بی محلی کنید اون هم بزرگ و بزرگتر میشه و اونوقت کار هم سخت و سختتر میشه.....
به طور کلی این یه اصله که ام اس میتونه به انواع حادترش تبدیل بشه.
پس دشمنتون تا کم جون هست اون رو بکشید چون اگه قدرت گرفت ...کار خیلی سخت میشه...مثل خود من که
یه نمونه بارز این موضوع هستم.....
 تشکر شده توسط : min00 , najva
ببین به نکته خوبی اشاره کردی (کنار اومدن)تنها راه اینه و نه مبارزه وفقط هم باید بیخیال باشی میدونم سخته ولی ممکنه البته به شخصیت خود ادمم مربوطه مثلا من خودم بشدت ادم بیخیالی هستم توام باید سعی کنی با ورزش و کارای دیگه مثل کتاب خوندن و اینا روحیت رو تا حد ممکن ببری بالا البته داشتن یه همراه خوبم خیلی تاثیر داره که یه تعدادی از ما ها یا نداریم یا بع علت بیماریمون از دست دادیم مثل خودم ولی در نهایت تو این بیماری از همه چیز مهمتر و حتی از دارو مهمتر روحیه خوب هست
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : najva , maedeh
(2011/08/15, 02:03 PM)doght123 نوشته است: ببین به نکته خوبی اشاره کردی (کنار اومدن)تنها راه اینه و نه مبارزه وفقط هم باید بیخیال باشی میدونم سخته ولی ممکنه البته به شخصیت خود ادمم مربوطه مثلا من خودم بشدت ادم بیخیالی هستم توام باید سعی کنی با ورزش و کارای دیگه مثل کتاب خوندن و اینا روحیت رو تا حد ممکن ببری بالا البته داشتن یه همراه خوبم خیلی تاثیر داره که یه تعدادی از ما ها یا نداریم یا بع علت بیماریمون از دست دادیم مثل خودم ولی در نهایت تو این بیماری از همه چیز مهمتر و حتی از دارو مهمتر روحیه خوب هست

ببینید....
فرض کنید که بدن شما خونه شماست و ام اس هم یه دشمن و دزد که به خونه شما حمله کرده و داره تمام خونتون رو داغون میکنه و غارت میکنه ایا شما با اون کنار میاید یا مبارزه مکنید ....؟؟؟
اصلا منظور شما از کنار اومدن و بی خیالی یعنی چی.....فکر کنم منظورتون همون مبارزه باشه .....چون از تناقضات نوشتتون معلومه....
اگر هم منظورتون از بیخیالی اینکه هیچ کاری رو برای بهبودتون انجام ندید و همش بگید ام اس چیه بابا و بخواید خودتون رو راحت کنید....اشتباه میکنید....
من هم مثل شما ادم بیخیالی بودم و نتیجه اش را هم دیدم...
 تشکر شده توسط : maedeh
همچنان کنار اومدن ونه مبارزه بی خیالیم ینی فکر نکردن به بیماری به شکل افراطی و امید داشتن
ضمنا معلومه که باید ادم به بیماریش توجه کنه من خودم ز موقعی که فهمیدم ام اس دارم تا روزی که اولین دز بتافرون رو زدم 20 روز فاصله بود
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : warrior

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال