•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 24
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند
آقای کاکاوند شما میدونید که بیمه تکمیلی بهزیستی پول داروی ربیف رو هم پرداخت میکنه یا نه؟

چون تلفنی به من گفتند که فقط پول دارو های ایرانی رو میدن تا سقف 70 هزار تومان در سال؟ این قضیه صحت داره؟

مطلب دیگه اینکه تسهیلات بنزین به چه صورت هستش؟یعنی چند لیتر می دهند با چه قیمتی؟
 تشکر شده توسط : مدیر تدارکات , maede , pariya1361 , پریا حقیقت پور
(2011/02/28, 10:08 PM)mina_a نوشته است: آقای کاکاوند شما میدونید که بیمه تکمیلی بهزیستی پول داروی ربیف رو هم پرداخت میکنه یا نه؟

چون تلفنی به من گفتند که فقط پول دارو های ایرانی رو میدن تا سقف 70 هزار تومان در سال؟ این قضیه صحت داره؟

مطلب دیگه اینکه تسهیلات بنزین به چه صورت هستش؟یعنی چند لیتر می دهند با چه قیمتی؟

من دقیقاً از خدمات ریز بیمه تکمیلی خبر ندارم ولی حتماً می پرسم و به شما خواهم گفت
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : pariya1361 , پریا حقیقت پور
[/quote] نقل قول :حقوق - بیمه خدمات درمانی - بیمه تکمیلی - مسکن - امکان تحصیل - کمک هزینه تحصیل - کمک هزینه ازدواج - وام قرض الحسنه - استخدام - معافیت سربازی - کسری مالیات - امکانات پزشکی - تخفیف در بلیط هواپیما و قطار - و ... مجموعاً سازمان بهزیستی 113 نوع خدمات به اعضاء خود نسبت به احتیاجات و درخواست آن فرد می دهد.[quote]

حقوق - بیمه خدمات درمانی - بیمه تکمیلی -استخدام :
اینا رو که دارم ! به بیمه تکمیلی داران که یه بیمه تکمیلی دیگه نمیدن ، میدن ؟confused2

معافیت سربازی - امکان تحصیل - کمک هزینه تحصیل - کمک هزینه ازدواج :
اینا هم به دردم نمیخوره !confused2
وام قرض الحسنه -کسری مالیات - تخفیف در بلیط هواپیما و قطار و ... :
همین تخفیف رو تو مالیات و بلیط و غیره می خواهیم که نمیدن مخصوصا وغیره !

امکانات پزشکی /: اینم مبهمه ، یعنی چی ؟ تا حالاشم با امکانات سروکار داشتیم.

چرا اوراق مشارکت بی صف به ما نمیدن ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : ساغر , مدیر تدارکات , maede , pariya , pariya1361 , پریا حقیقت پور
بیخودی وقت نزارین فقط وقتتونو تلف کردین
من رفتم عضوم شدم مددکارم بهم معرفی کردن اونجا هم رفتم هیچی به هیچی
بابام میگفت یه چیزبم باید به اینا کمک کرد
از ابن مملکت هیچی نمیشه توقع داشت فقط بلدن بگیرن

angry2
بیخودی وقت نزارین فقط وقتتونو تلف کردین
من رفتم عضوم شدم مددکارم بهم معرفی کردن اونجا هم رفتم هیچی به هیچی
بابام میگفت یه چیزبم باید به اینا کمک کرد
از ابن مملکت هیچی نمیشه توقع داشت فقط بلدن بگیرن

angry2
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
 تشکر شده توسط : ساغر , mirzaee , arezooo82 , kian , ارزو , nojan.mrs01 , پریا حقیقت پور
نازنین خانم
شما بگید چه خدماتی می خواهید و در کدام مرکز عضو هستید ، من شاید بتوانم به شما کمک کنم

نقل قول :حقوق - بیمه خدمات درمانی - بیمه تکمیلی - مسکن - امکان تحصیل - کمک هزینه تحصیل - کمک هزینه ازدواج - وام قرض الحسنه - استخدام - معافیت سربازی - کسری مالیات - امکانات پزشکی - تخفیف در بلیط هواپیما و قطار - و ... مجموعاً سازمان بهزیستی 113 نوع خدمات به اعضاء خود نسبت به احتیاجات و درخواست آن فرد می دهد.
نقل قول: حقوق - بیمه خدمات درمانی - بیمه تکمیلی -استخدام :
اینا رو که دارم ! به بیمه تکمیلی داران که یه بیمه تکمیلی دیگه نمیدن ، میدن ؟confused2

معافیت سربازی - امکان تحصیل - کمک هزینه تحصیل - کمک هزینه ازدواج :
اینا هم به دردم نمیخوره !confused2
وام قرض الحسنه -کسری مالیات - تخفیف در بلیط هواپیما و قطار و ... :
همین تخفیف رو تو مالیات و بلیط و غیره می خواهیم که نمیدن مخصوصا وغیره !

امکانات پزشکی /: اینم مبهمه ، یعنی چی ؟ تا حالاشم با امکانات سروکار داشتیم.

چرا اوراق مشارکت بی صف به ما نمیدن ؟

سلام
دوست عزیز
شما اول بگید عضو بهزیستی هستید یا نه ؟
اگه بله کدام مرکز ؟
من شاید بتوانم به شما کمک کنم
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : maede , پریا حقیقت پور
سلام آقای کاکاوند . فکر میکنید به من هم تعلق بگیره ؟ یعنی بیام ایران و عضو بشم ؟ اگه بلیط هواپیما نیم بها باشه حداقل میتونم سالی یکبار بیام و خانواده ام رو ببینم که خیلی دلم تنگ شده rolleyes بقیه اش رو هم بهشون می بخشم laughing3

الهی
نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم
نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی

در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی
پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی

کس به غیر از تو نخواهم ، چه بخواهی چه نخواهی
باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی
 تشکر شده توسط : ساغر , maede , pariya , پریا حقیقت پور
(2011/10/11, 03:32 AM)roshanak.z نوشته است: سلام آقای کاکاوند . فکر میکنید به من هم تعلق بگیره ؟ یعنی بیام ایران و عضو بشم ؟ اگه بلیط هواپیما نیم بها باشه حداقل میتونم سالی یکبار بیام و خانواده ام رو ببینم که خیلی دلم تنگ شده rolleyes بقیه اش رو هم بهشون می بخشم laughing3

روشنك عزيز، متاسفانه بليط هاي نيم بها مربوط به پروازهاي داخلي هستند نه خارجي!!!wink2
 تشکر شده توسط : roshanak.z , پریا حقیقت پور
من که نقش ام اس رو تو زنگیم خیلی کمرنگ کردم.برم عضو بهزیستی شم دوباره به ام اس میدون بدم بتازه؟
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : N00shin , شهرزاد , kian , Wild_horse , Rahayi , nojan.mrs01 , Maryam95 , پریا حقیقت پور
همه اینا خیلی خوبه من نصفه عضو بهزیستی شدم فعلا که هیچی نصیبمون نشده.
دوست دارم یکی بیاد بگه عضو بهزیستیه از بچه های اینجا و از این امکانات نامبرده داره استفاده میکنه.تا به من واقعا و کامل ثابت بشه که بهزیستی یعنی بهشت کوچک ما ام اسی هاwink2
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : maryamjoooon , TootFarangi , pariya , پریا حقیقت پور
دوست دارم یکی بیاد بگه عضو بهزیستیه از بچه های اینجا و از این امکانات نامبرده داره استفاده میکنه.تا به من واقعا و کامل ثابت بشه که بهزیستی یعنی بهشت کوچک ما ام اسی هاwink2
[/quote]

ایول راست میگه
من روزی که رفتم بهم مددکار معرفی کنن از خانمه پرسیدم بما وام هم میدن؟
یه اقایی اونجا بود گفت من 6 ساله عضوم یه وام خرید مسکن میخوام هنوز نتونستم بگیرم
[QUOTE='h.kakavand' pid='124900' dateline='1318280264']نازنین خانم
شما بگید چه خدماتی می خواهید و در کدام مرکز عضو هستید ، من شاید بتوانم به شما کمک کنم
اگه وام بدن که فکر نمیکنم وام میخوام
البته به گفته این مددکاره قبل ما کلی تو نوبتن
من عضو بهزیسنی کودک و نوجوان خیابان ولیعصر کوچه سرو هستم
مددکارم میدان ارزانتین انتهای خیابان الوند

من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 24
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  امکان استفاده از کارافتادگی برای بیماران ام اس h.kakavand 110 102,812 2021/01/18, 12:29 PM
آخرین ارسال: ggghazal
  بیماران ام اس تحت پوشش خدمات بیمه تامین اجتماعی قرارمی‌گیرند. hessam 20 10,568 2020/06/21, 01:46 PM
آخرین ارسال: MOHSENATASHI
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 29,845 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  حواله دریافت داروی رایگان برای بیماران ام اس استان البرز مرتضی 22 16,792 2016/10/25, 10:01 PM
آخرین ارسال: majid1
  پرداخت 20 تا 80 درصد از شهریه دانشجویان عضو بهزیستی h.kakavand 113 81,540 2015/01/30, 11:13 AM
آخرین ارسال: paeazan
  تخفیف کارت مترو و بی آر تی با نامه بهزیستی شهرزاد 30 24,859 2014/06/19, 12:35 AM
آخرین ارسال: kohedard
  تهیه مسکن بیماران ام اس parsims 11 12,370 2014/02/19, 01:31 AM
آخرین ارسال: shaytoon
  سامانه توزیع داروهای بیماران خاص mari 7 7,232 2013/09/22, 11:27 PM
آخرین ارسال: fireboud

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان