•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 24
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند
(2011/11/12, 06:32 PM)Hasty نوشته است: من می خواستم بدونم که وقتی من از طرف همسرم تحت بیمه درمانی یا مکمل هستم بازم شامل من میشه ویا اینکه چجوری وکجا میشه از تخفیف بلیط همواپیما استفاده کرد....راهنمائیم کنید ممنون میشمwink2wink2icon_question

پس از عضویت باید برید درخواست بدید برای بیمه ی تکمیلی !

برای تخفیف هواپیما کافیه فقط کارتتون بیاد
با کد روش از هر آژانس می تونید بلیط های داخلی رو نیم بها خریداری کنید.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : aylar , رضا محمدی ها , maede , پریا حقیقت پور
میخواستم در مورد خدماتی که فرمودین بپرسم .واسه استخدام چطوریه؟

الان یه اطلاعیه دیدم که نوشته بود اونایی که عضو بهزیستی هستند(معلولین محترم) 3 درصد سهمیه دارن.از قضا این شرکت دولتی هم هست(توانیر)به نظرتون با بیماران خاص مشکل ندارن؟آخه باز دفعه پیش یکی از پیمانکارای توانیر نیرو میگرفت و روی بیماران خاص حساس بود.
کسی تا حالا با این سهمیه (بدون بند پ)جذب شده؟

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : رضا محمدی ها , پریا حقیقت پور
من فقط یه چیزی رو میدونم ( دقیق نمیدونما !) کسانی که هنوز استخدام نیستن ، تا استخدام قطعی نباید اسم بیماری رو ببرن ،تا بیمه بشن ، چون اگه بفهمن ممکنه تو استخدام و بیمه شدن مشکل پیش بیاد.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : aylar , رضا محمدی ها , pariya , پریا حقیقت پور
خب منم همینو میگم چطور یه سازمانی تو فرمش گزینه بیمار خاص داره و به این بهانه فردی رو رد میکنه و یه سازمان دیگه میگه 3 درصد سهمیه معلولین بهزیستی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دچار تناقض شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نیست که سهمیه ها زیاده آدم میگه 3 درصد باز بیشتر از صفره .......ممکنه امیدی باشه!البته ممکنه!

من یادم افتاد یه سوالی پرسیدم اینجا که کسی جواب نداد!کلا بیخیال بهزیستی شدم چون زنگ زدم گفتن اصلا همچین چیزی نیست که بیماران خاص معلول محسوب بشن!!!

معاون اداره گفت اینو....

حوصله پرسو جو کردن هم ندارم 3 درصد سهمیه به درک,پیدا کردن پارتی راحت تره!

البته فکر کنم اینجا کلا 3 فاز عقبن شاید همچین ابلاغیه ای داشتن و نمیدوننconfused

اون سه درصد مخصوص معلولین مادرزادی یا جانبازان می باشد ربطی به بیماران خاص نداره.
وقتی شما می رید یک جا واسه کار اگر بفهمن بیماری خاص دارید به دلیل اینکه باید برای بیمه بیشتر هزینه بدن ممکنه اذیت بشید ( به خاطر بیمه تکمیلی و ... )
به خاطر همین به منم گفتن وقتی جایی می ری واسه کار تو فرم ننویس بیماری خاص داری. مگر اینکه استخدام باشی حالا به صورت قرار دادی یا رسمی .
خلاصه که ما فعلا جایی نداریم confused نه معلولیم نه نا معلول
کلن بهزیستی میگه بهت چیزی تعلق نمیگیره سره کار هم می گن شما خاص هستین نمی تونیم استخدام کنیم و ...

چند وقت پیش چون من تو سایت ام اس جهانی عضوم ایمیلی اومده بود برای این قضیه که بریم رای بدیم واسه اینا که می خوان برن سر کار ممانعت نشه واسه استخدام شون. منم گفتم حالا اشکال نداره و رای دادم smiling
حدود 2 هفته پیش ایمیل دیگه ای آمد که تشکر کرده بود چون تعداد رای ها بیشتر از حد هم شده بود قانون عدم استخدام بیماران خاص رو برداشتن تو کشور های اروپایی دیگه هر کسی ام اس داره راحت می تونه بره سره کار بدون استرس یک تنکیو بزرگ هم فرستاده بودن خیلی باحال بود ایمیلش happy0065.gif
خلاصه که اینجا هم میشه از این کارا کرد ولی کی گوش میده ؟ confused
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : رضا محمدی ها , ارزو , Maryam95 , پریا حقیقت پور
همین دیگه ...آدم نگه مشکل داره و بعدا بفهمن و عذر طرف رو بخوان بدتره ,ممکنه از نظر روحی به هم بریزه طرف...........

حالا برفرض که بریم سر کار اگه بیمه تکمیلی نباشه که به درد نمیخوره,این بیمه بابام هم از دهنم میوفته.confused

همین بس است که بگویم:ای (...)مارا به خیر تو امید نیست ,شر مرسان پلیز.

کاش همچین قانونی تو ایران اسلامی هم بود.

تشکر شده توسط : رضا محمدی ها , nojan.mrs01 , پریا حقیقت پور

من رفتم بهزیستی 3 سال ثبت نام کردم ، واسه یه قرون پول دادن و یه کاری واسه آدم کردن کاری می کنن که می خوای یه پولی بدی و در بری
قصه نيستم که بگوئی ، نغمه نيستم که بخوانی ،صدا نيستم که بشنوی ،یا چيزی چنان که ببينی ،يا چيزی چنان که بدانی ...
من درد مشترکم ،مرا فرياد کن
 تشکر شده توسط : parisa2011 , aylar , رضا محمدی ها , ارزو , پریا حقیقت پور
HuhHuhHuhHuhHuhHuh
(2011/02/26, 03:13 AM)h.kakavand نوشته است: با سلام

افرادی که به بیماری ام اس مبتلا هستند جزء معلولین تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار می گیرند.
نوع معلولیت جسمی - حرکتی نام دارد. با درجه خفیف - متوسط - شدید - خیلی شدید تحت حمایت سازمان بهزیستی قرار می گیرند.
حقوق - بیمه خدمات درمانی - بیمه تکمیلی - مسکن - امکان تحصیل - کمک هزینه تحصیل - کمک هزینه ازدواج - وام قرض الحسنه - استخدام - معافیت سربازی - کسری مالیات - امکانات پزشکی - تخفیف در بلیط هواپیما و قطار - و ... مجموعاً سازمان بهزیستی 113 نوع خدمات به اعضاء خود نسبت به احتیاجات و درخواست آن فرد می دهد.
برای اطلاعات بیشتر با من در ارتباط باشید

سلام شما عضو شدی شرایطش چییه دردسر داره من شنیدم مییان از خونه ادم بازدید میکنن راسته بعد به شما البته اگر فوزولی نیست چه مزایایی تعلف گرفتهHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
(2011/12/30, 12:12 AM)سحر-90 نوشته است: HuhHuhHuhHuhHuhHuh

سلام شما عضو شدی شرایطش چییه دردسر داره من شنیدم مییان از خونه ادم بازدید میکنن راسته بعد به شما البته اگر فوزولی نیست چه مزایایی تعلف گرفتهHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
بله بازدید از منزل هست در حال حاضر
خدماتی هم ارائه میشه ولی نیاز به پیگیری زیاد داره
کلا در حال حاضر خیلی سخت گیرانه خدمات ارائه میدن
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : رضا محمدی ها , سحر-90 , *sharzad.s* , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 24
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  امکان استفاده از کارافتادگی برای بیماران ام اس h.kakavand 110 102,815 2021/01/18, 12:29 PM
آخرین ارسال: ggghazal
  بیماران ام اس تحت پوشش خدمات بیمه تامین اجتماعی قرارمی‌گیرند. hessam 20 10,568 2020/06/21, 01:46 PM
آخرین ارسال: MOHSENATASHI
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 29,848 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  حواله دریافت داروی رایگان برای بیماران ام اس استان البرز مرتضی 22 16,795 2016/10/25, 10:01 PM
آخرین ارسال: majid1
  پرداخت 20 تا 80 درصد از شهریه دانشجویان عضو بهزیستی h.kakavand 113 81,541 2015/01/30, 11:13 AM
آخرین ارسال: paeazan
  تخفیف کارت مترو و بی آر تی با نامه بهزیستی شهرزاد 30 24,862 2014/06/19, 12:35 AM
آخرین ارسال: kohedard
  تهیه مسکن بیماران ام اس parsims 11 12,371 2014/02/19, 01:31 AM
آخرین ارسال: shaytoon
  سامانه توزیع داروهای بیماران خاص mari 7 7,232 2013/09/22, 11:27 PM
آخرین ارسال: fireboud

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست