امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا ممکنه پلاک در mri مشخص نباشه؟
اگر چشم هاتون درد داره برید بیمارستان تخصصی چشم آزمایش پریمتری بدید و یا اینکه نوار عصب بینایی اسمش VEP هست ولی بیشتر داخل پریمتری مشخص میشه چون ماله من VEP تقریبا نرمال بود ولی پریمتری کاملا مشخص کرد .
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
سلام به همه دوستان عزیز
توروخدا اگه میشه کمکم کنید من سال 92تاری دیددرچشم سمت چپم داشتم که بعدیه هفته خوب شدم..دکتر رفتم ام آرای نرمال بود.سال 95همین اتفاق مجددافتاد..که بعدازدوسه هفته خوب شدم..والان 4ماهه دست وپای راستم گزگزمیکنه..وسروکه پایین میارم هرازگاهی پام وکمرم مورمور میشه..رفتم دکترام آرای گردن ومغزنرمال بود..دکترم گفت مشکلی نداری برو پی زندگیت..اما خوب خوب نشدم ازترس ام اس شب وروز ندارم..توروخداکمکم کنید...
سلام
خدمتتان عرض کنم که دقیقا من هم همین حالتو داشتم تا مایع نخاع که یکی از آزمایشها نیز بود نشان نداد و تو تهرون پیش 4 تا از دکترا رفتم گفتن که چیزی نیس ولی تا اینکه پیش آقای دکتر سید مسعود نبوی رفتم گفتش که آره ام اس حالا 6 سال که به همین دکتر میرم به حمدالله که خوب شدم من هم شما را به همین دکتر پیشنهاد میکنم اگه گفت که چیزیتون نیس دیگه میشه گفت که شما مشکل ام اس ندارین انشااله و امیدوارم که ام اس ندارین و نخواهن داشت با آرزوی بهترین روزا برای شما دوست عزیزlove51
مرسی دوست عزیز از کمکی کردیم.. شماره وآدرس دکتر نبوی رودارین؟
بالاخره ازکجافهمیدن ام اس دارین؟هنوزم ان آرای شما نرمال؟ممنون میشم جواب بدین
دوست عزیز ،در بالای صفحه اصلی سایت ، لیست پزشکان مغز و اعصاب هست که در اون تاپیک ،آدرس و شماره پزشکان هر شهر جداگانه نوشته شده. میتونید دکتر مورد نظرتون رو پیدا کنید. امیدوارم مشکلتون رو تشخیص بدن.

(طبق قوانین سایت ما نمیتونیم در تاپیک های سایت پزشک معرفی کنیم.)
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
مرسی ازهمتون..به آرزوی سلامتی واسه همه
دوست عزیزم آقای بهنام نیا توروخداجواب رو بده ؟خیلی ازت ممنون می شم..
وقتی کسی ام آر ای نرمال داره از کجا می فهمن بیماری پیشرفت داره یا نه؟
شماهنوزام آرای نرمال؟چندسال دارو مصرف کردی؟

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ms فقط با mri مغز تنها مشخص ميشه؟ goud 39 41,736 2014/02/08, 12:16 PM
آخرین ارسال: negin1313

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست