امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه استفاده از ماساژور
من یه ماساژور دارم و بیشتر پاهام و دستام درگیرن .میخوام سعی کنم به بهترین نحو ازش استفاده کنم(چه قسمتهایی از بدنم رو بیشتر ماساژ بدم و به چه شکل یعنی در طول روز چندبار این کارو کنم)
میخوام اگه تجربه ای دارید کمکم کنید چون راه رفتنم خیلی بد شده(با والکر راه میرم نمیخوام,سعی میکنم به ویلچر نکشه)
با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

تشکر شده توسط : h.kakavand
(2011/02/13, 09:31 PM)احمدرضا نوشته است: من یه ماساژور دارم و بیشتر پاهام و دستام درگیرن .میخوام سعی کنم به بهترین نحو ازش استفاده کنم(چه قسمتهایی از بدنم رو بیشتر ماساژ بدم و به چه شکل یعنی در طول روز چندبار این کارو کنم)
میخوام اگه تجربه ای دارید کمکم کنید چون راه رفتنم خیلی بد شده(با والکر راه میرم نمیخوام,سعی میکنم به ویلچر نکشه)

سلام دوست عزیز
من هم هر از گاهی از ماساژور استفاده میکنم ولی تحت نظر پزشک یا فیزیوتراپیست نیست.
فکر میکنم بهتره با یک فیزیوتراپ خوب مشورت کنید.
به امید بهبودی
 تشکر شده توسط : احمدرضا , h.kakavand , Ferfer
سعی میکنم به ویلچر نکشه یعنی چی angry همه چیز به دید و فکر ما بستگی داره روحیه را ببر بالا.ناسلامتی مردی گفتن.اعصاب آدمو خورد می کنن ها.TongueTongueTongueTongueTongue

درد تو از خود توست و درمان تو نیز در خود توست و تو گمان میکنی که موجود ضعیفی هستی حال آنکه راز جهانی بزرگ، در کتاب وجودت مندرج است.امام علی (ع)
 تشکر شده توسط : احمدرضا

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه محاسبه وزن متعادل و طبیعی بدن(BMI) **** 3 20,480 2012/12/30, 06:54 PM
آخرین ارسال: nahid
  آموزش نحوه ورزش کردن در بیماران ام اس نازلی 7 11,576 2011/12/15, 01:44 PM
آخرین ارسال: فرناز

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان