امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد زیرانجمن های جدید در انجمن پزشکی
سلام
چند پیشنهاد دارم هم جدید هم تکراری ولی لازم:
1- ایجاد زیر انجمن های جدید در انجمن پزشکی برای موضوعات مهم و خبر ساز و پر ارسال برای جلوگیری از پخش پراکنده شامل :
محیط زیست و سلامتشامل خبرهای مربوط به آلودگی آب ، هوا ،آلودگی صوتی ، ترافیک ،زباله ، امواج موبایل و پارازیت و... و تاثیر منفی آنها بر سلامت جسم و روان
گیاهخواری، انواع و خبرهای مربوط به آن ، مزایا و معایب .

2- تعریف شدن عنوان کلی دانستنیهای پزشکی ، به طوری که از سرناچاری دربرگیرنده ی شیرمرغ تا جان آدمیزاد نشود.

3-رفع مشکل انتخاب محل درست انواع خبرها و مقالات مربوط به روان ( درانجمن پزشکی یا روانشناسی ) .
از بین مطالب مربوط به روان ،جای آنهایی که جنبه پزشکی و درمانی دارد ، در انجمن پزشکی است ، نه روانشناسی .
اما زیرانجمن خاصی برای آن در پزشکی وجود ندارد.قبلا هم در هیات مدیره پیشنهاد دادم اما بعضی دوستان با زیاد شدن زیر انجمنها و یا با لفظ روان پزشکی موافق نبودند.
پیشنهاد بنده همچنان پابرجاست، البته با عبارت بهتری که هیچ موردی نداشته باشد. مثل پزشکی و روان افراد و یا هر عبارت بهتر دیگر.

لطفا اصلاحات انجمن پزشکی را ادامه دهید.با سپاسicon_question

icon_question
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : fireboud , نازلی , hamid , nazaninn , سحــــــــر
من هم با پیشنهاد شما موافقم به نظرم یک بخش جدا برای فیزیوتراپی هم در نظر گرفته شود بد نیست
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : نازلی , hamid , nahid
ناهید جان پیشنهاد اول و سومتون در هیئت مدیره بررسی خواهد شد در صورت تایید انجام میشود .

راجع به پیشنهاد دومتون : همچین تاپیکی داریم و این تاپیک مهم شده هست که در صفحه اول قرار گیرد
متوجه منظورتون نشدم واقعا ؟ یا شما این تاپیک رو ندیدید ؟

فربد جان پیشنهاد شما هم به جا و منطقیست ولی احتیاج به یه فیزیوتراپ نیست ؟
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : nahid
حمید جان در رابطه با اینکه فیزیوتراپی چیزی نیست که من یا کسی دیگه بخواهیم از خودمان حرکات تجویز کنیم با شما کاملا موافقم و چه بهتر که یک فیوزیوتراپ هم در جمع دوستان حضور پیدا کند ( که به نظره من به مرور زمان این امر امکان پذیر هست) ولی همین الان هم ما سورس های فزیوتراپی جامع و عمومی زیاد داریم که می توانیم همه را در یک بخش جمع آوری کنیم برای سهولت در استفاده کاربران و دسترسی آسان به مطالب تا کم کم به امید خدا از یک وجود یک فیزیوتراپ بهره ببریم
البته این نظر کاملا شخصی است و در نهایت شما مدیران صاحب نظر هستید
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : hamid
فربد جان شما درست میگی
احتمالا این کار سریع عملی بشه . البته الان دارم نظر خودم رو میم . در هیئت مدیره هم مطرح کنم که احتمالا قبول بشه

از نظر خوبت ممنونم
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : fireboud
خیلی ممنون حمید
ولی من که نگفتم تاپیک دانستنیها وجود نداره ، گفتم تعریف نشده یعنی به خاطر کلی بودن عنوانش ، حد و مرزش معلوم نیست که شامل چه چیزایی می تونه باشه ،درواقع شامل همه چی میتونه باشه.با یه نگاه به فقط سه صفحش این رو میشه فهمید : همه چی توشه !
گاهی مرز بین تازه های پزشکی و دانستنیها و هشدارها معلوم نیست . برای همین اگه قراره تاپیکها به درد بخور باشن و ازش در مواقع لازم استفاده بشه ، بهتره عنوان کاملا گویا و رسا باشه تا معلوم بشه توش چیه .
من فکر می کنم عنوان دانستنیها چون واضح وگویا نیست، نبودنش بهتر از بودنشه. چون مطالبش یا مربوط به هشدارهای پزشکیه یا تغذیه و سلامت یا ورزش و یا ...
 تشکر شده توسط : hamid
ناهید جان متوجه منظورت شدم ولی پیشنهادت رو نفهمیدم . یعنی این تاپیک رو پاک کنیم و تمام مطالب درونش همین جوری پخش بشه تو انجمن ؟
اینجوری که خیلی بدتره نیست ؟
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : nahid
نه همین جوری پخش نشه ، وقتی جاهای خاصی داره و یا میتونه ایجاد بشه.

اولش باید معلوم شه با حرف من (که دانستنیها عنوان خوبی نیست)موافقین یا نه ؟
اگه موافق باشید،پیشنهادم اینه که در گام اول غیر فعالش کنید تا دیگه چیزی اضافه نشه.
اگه امکان انتقال مطالبش به جاهای دیگه ممکن نیست ، حداقل تا همین جا بمونه و بزرگتر نشه.
اگرهم بعضی مطالب مربوط به جاهای دیگس و میتونه منتقل بشه ، که بشه.

خوب بعدش مطالبی که به این موضوع ربط دارن کجا ثبت بشه ؟ در انجمن اصلی یا باز هم زیر گروه هایی ایجاد بشه که ریز قضیه رو عنوان کنه ؟
مث حس ی عشق تازه بودی
به کدوم موضوع ؟ دانستنیهای پزشکی ؟

دانستنیهای پزشکی یا هشدارهای پزشکیه
یا تغذیه و سلامت
یا ورزش و سلامت
یا محیط زیست و سلامت
یا ....
چه موضوعی هست که به هیچ کدوم نمیخوره ؟
 تشکر شده توسط : فرناز

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درج آدرس سايت انجمن استانها parisa2011 3 3,312 2013/01/23, 12:32 PM
آخرین ارسال: Pooya.N
  قالب جدید سایت hamid 148 75,462 2012/07/17, 07:40 PM
آخرین ارسال: paeazan
Heart عدم دریافت ایمیل هنگام دریافت پیام خصوصی جدید amirreza 1 2,692 2012/06/26, 02:46 PM
آخرین ارسال: paeeze
  تغییر در بعضی انجمن ها و زیر مجموعه ها nahid 35 16,917 2010/07/24, 11:52 PM
آخرین ارسال: hamid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان