امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطوري ميتونم نام كاربري رو تغيير بدم؟
چطور می تونم نام کاربری رو تغییر بدم
 تشکر شده توسط : okhtapus
(2011/01/31, 11:25 PM)MAHSA . FARHAD نوشته است: چطور می تونم نام کاربری رو تغییر بدم

باید به مدیر پیام بدید تا براتون عوض کنه
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : okhtapus
عنوان ويرايش شد.
لطفا عنوان مرتبط با موضوع انتخاب كنيد.
آخه عزيزه من "مهم" هم شد عنوان،
ايني كه ميخواين نام كاربري عوض بشه كجاش مهمه؟
با پيغام خصوصي واسم بفرستين عوضش كنم.
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : okhtapus , naz.gigili , kaveh_plus
ببخشید مگه مدیران محترم سایت بیکارن که بشینن نام کاربری مارو تغییر بدن یا به فکر اعضا باشن .؟؟؟
اینجا هم مثل همه جاهای دیگه فقط بالابردن رنک سایت مهمه و بگن ما بهترینیم .
کسی هم که زیاد حرف بزنه . یجوری جوابشو میدن یا خیلی راحت از قدرتشون استفاده میکنن و اکانتشو مسدود میکنن!!!!
(2012/06/30, 11:10 PM)amirreza نوشته است: ببخشید مگه مدیران محترم سایت بیکارن که بشینن نام کاربری مارو تغییر بدن یا به فکر اعضا باشن .؟؟؟
اینجا هم مثل همه جاهای دیگه فقط بالابردن رنک سایت مهمه و بگن ما بهترینیم .
کسی هم که زیاد حرف بزنه . یجوری جوابشو میدن یا خیلی راحت از قدرتشون استفاده میکنن و اکانتشو مسدود میکنن!!!!
دوست عزیز سیاست سایت تغییر کرده دیگه نام کاربری هیچ شخصی از این به بعد تغییر پیدا نمیکنه 
شما هم که 2 بار تا الان تغییر دادین 

نام کاربری هر شخص شناسه آن فرد می باشد و قابل تغییر نیست و علاوه بر این کار قانون یک نام کاربری هم رعایت نکردید و از 2 نام کاربری استفاده میکنید
هر سایتی قوانینی داره و همه باید بهش احترام بذارن
در ضمن هیچ سایتی هم مدام نام کاربری تغییر نمیده !
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : hamid , hamid t , kaveh_plus , niloufar , Ghost
خودم به حمید پیام دادم که اکانتهام رو ادغام کنه .
یعنی اگر نمیگفتم هم هیچوقت متوجه نمیشدید
این حق هر کاربره که اطلاعاتش از جمله نام کاربریش رو تغییر بده
مخصوصا توی این فرومها که امکاناتش وجود داره پس چرا با تغییر سیاست آزادیها رو از کاربران سلب میکنین؟؟؟
در ضمن خود حمید گفتش که دیگه بیکار نیستم که بشینم نام کاربریها رو تغییر بدم.
تو این 15 سالی که با اینترنت کارکردم چنین برخوردی از کسی ندیدم...
اینم اون قسمتی که میشه کاربرا رو ادغام کرد:
admin/index.php?module=user-users&action=merge

صفحه اصلی » کاربران
ادغام کاربران

کاربرهایافتن کاربرانایجاد کاربر تازه‌ادغام کاربراندر اینجا می‌توانید دو حساب کاربری را به یک حساب کاربری تبدیل کنید. حساب کاربری مبدأ با حساب کاربری مقصد ادغام خواهد شد و تنها حساب مقصد باقی خواهد ماند. ارسال‌ها، موضوع‌ها، پیام‌های خصوصی، رویداد‌های سالنامه، تعداد ارسال‌ها، و لیست دوستان به حساب مقصد منتقل خواهد شد. توجه کنید که این عمل نباید تکمیل نشده باقی بماند.

(ادغام کاربران
حساب کاربری مبدأ *
این حساب کاربری، حسابی می‌باشد که با حساب کاربری مقصد ادغام می‌شود. و پس از این عملیات حذف خواهد شد.

حساب کاربری مقصد *
این حساب کاربری حسابی می‌باشد که حساب کاربری مبدأ با این حساب ادغام خواهد شد. این حساب پس از انجام این عملیات باقی خواهد ماند.)

خب شما که خوب میشناسی فروم را میدونی که آی پی هم میشه چک کرد پس نام کاربری تکراری هم میشه گفت وجود داره
من به حمید حق میدم چون شما خودت یک نفر رو نبین که میخوای تغییر بدی ضمن اینکه قبلا هم اینکار رو انجام دادی پس باید دقت در انتخاب نام کاربری داشته باشید
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : hamid , Ghost
با آی پی هم میشه چک کرد ولی اونی که بخواد مولی یوزر باشه بلده چطوری بیاد که با آی پی شناسایی نشه .به ما نیگا نکن که ساده ایم و میایم اعلام میکنیم اکانتمونو ادغام کنید.!!!!

من به حمید حق میدم ???
من جایی تو سایت ندیدم که حق رو به کاربر بدید؟؟؟؟
بار آخر هم به شما گفته شده بود که این آخرین بار هست که نام کاربری شما تغییر پیدا میکنه
پس هیچ دلیلی هم نداره بخوایم این کار را انجام بدیم برای بار سوم !

gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : hamid , Ghost
ولی من یه با بیشتر نام کاربریمو تغییر ندادم؟؟؟

حالا اگه دوست ندارید یا از این کاراخسته شدید یا دلتون نمیخواد این کارو انجام بدید دیگه جای بحث نیست؟؟؟!
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان