•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
متیل پردنیزولون
(2012/01/12, 02:51 PM)hamid.m نوشته است: سلام به همه دوستان خوبم
هركي درباره تاثيرات خوب و بد امپول سولو مدرول اطلاعي داره بگه.باسه تاري ديد و خواب رغتگي هم تاثير داره؟؟؟

یه کورتون ضعیفه که بیشتر برای مشکلات بینایی (تاری دید یا اصطلاحا آپتیک نروتیس)
تجویز میشه. اسم معروف تر این دارو متیل پردنیزولونه و قرص صورتی رنگی هم از داره!
با این اسم سرچ کنی اطلاعات بیشتری تو سایت پیدا میکنی
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : warrior , Saina , fireboud , nanaz
منم سه هفته پیش بیمارستان بودم
5 روز 10 تا آمپول داشتم
قبل از تزریق یه قرص رانیتیدین میخوردم
میدونید که واسه معده درده
از دکترم پرسیدم گفت بخور تا معدت سوراخ نشهconfused2
(البته دکیه من خیلی شوخهlove51 )
بهم گفت روزی یه دونم موز بخور
بخاطر داشتن پتاسیم
گلاب به روتون من مشکل کار کردن شکم هم پیدا کردمBlush
گفتن از عوارض دارو هست
که خوردن روغن زیتون و راه رفتن رو بهم پیشنهاد داد
آخه من رو تختم مینشستم و کتاب میخوندم(از جام جم نمی خوردم)Tongue
بعد از اینکه اومدم خونه منم جوش درآوردم و یه فشاری رو قفسه سینم احساس میکردم
اما خوب شد خیلی زود
بخند بابا اینا که چیزی نیستhappy0065.gif
باور کن:
همیشه خدا جای شکرشو باقی میذاره.
 تشکر شده توسط : ثریا , برگ 7
سلام من خيلي وقت دكتر نرفتم
دستم هم درگيرشده بد برم ميدونم بايد برم بيمارستان بچه ها مراقب خودتون باشيد براتون دعا ميكنم
خدایا! راهی نمیبینم،آینده پنهان است،اما مهم نیست!!!همین کافیست که تو راه رامیبینی و من تو راlove51
 تشکر شده توسط : ثریا , برگ 7
سلام دوستان
من الان فک کنم بار سومی باشه که پیش دکتر نبوی میرم بار اول که گفت ربیف و اینترفرون و کلن داروهای خانواده اینترفرون برای کسایی که بیش از 15 سال بیماریشون ادامه داره بی اثره اون به من کارنیتین داد ین بار که رفتم با اینکه تو ام ار ای جدیدم اثری از التهاب وجود نداشت تزریق 6 تا متیل پریدنیزولون روتو 3 روز برام تجویز کرد !!!!
تازه من حدود 2 ماه پیش 10تا پالس رو تو 5 روز گرفتم
منم نمیدونم چرا!!!!

تشکر شده توسط : ثریا
خب حتما عود داشتی یا التهاب داشتی ولی خودت متوجه نشدی الکی که به ادم کورتن نمیدن
دوست عزیز مگه باید معده درد هم داشته باشیم که دکترتون گفته بخور تا معدت سوراخ بشه ؟
اخه منم از دیشب تا حالا بالای شکمم همون معدم میسوزه انگارparty0048.gif
 تشکر شده توسط : ثریا
(2012/03/03, 08:36 PM)yas نوشته است: خب حتما عود داشتی یا التهاب داشتی ولی خودت متوجه نشدی الکی که به ادم کورتن نمیدن
دوست عزیز مگه باید معده درد هم داشته باشیم که دکترتون گفته بخور تا معدت سوراخ بشه ؟

بعضی ها از جمله من موقع دریافت کورتن دچار معده درد میشن.
شما که خوشبختانه پالس نگرفتین پس فکر نمی کنم سوزش معده مرتبط باشه و احتمالا دلیل دیگه ای داره.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : TootFarangi
(2012/03/03, 08:36 PM)yas نوشته است: خب حتما عود داشتی یا التهاب داشتی ولی خودت متوجه نشدی الکی که به ادم کورتن نمیدن

سلام
ببینید من که گفتم به من گفت با اینکه تو ام ار ای جدیدت اثری از التهاب وجود نداره ولی تزریق 6 تا متیل پریدنیزولون رو تو 3 روز تجویز کرد تا ببینه واکنش بدنم به متیل چطوره.
نکته دوم اینکه معمولن همراه با مصرف متیل پردنیزولون آمپول رانینیدین یا کپسول امپرازول برای اجتناب از سکسکه و معده درد تجویز میشه.
(2011/01/24, 09:21 PM)shokolat نوشته است: مگه بده دکتر بشی دکتر جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه اصلا تا به حال سابقه نداشت توی این 4 سال!!!!!!!!!!!!!!التهاب یهو از کجا اومد که دکتر این دارو رو تجویز کرد؟5تا کافیه؟
من میگم همه چیزم فرق داره باورتون نمیشه/حتی دارویی که الان داده کسیتون مصرف نکرده!!!!!!!!!!!!!!!!!
قرص پردنیزلون درمان بیماری ام اس نیست یکجورمسکن است برای کنترل عوارض بیماری.برای بیماران آسمی هم برای کنترل یاپالس تراپی تجویزمیشه یاقرص. 50میلی گرمی این قرص صورتی ریزاست.البته این قرص دوزهای مختلفی دارد
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
بچه ها جوووووني سلام،
....
.......
سلام دوست خوبم
از اثرات وعوارض این قرض گرگرفتگی وضعف شدیدتمام بدن است.یعنی این تجربه من درمصرفش بوده.
امیدوارم بهترباشید.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : Maz

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی