•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
متیل پردنیزولون
دوست عزیز بمن که دکترم برای گرفتگی عضلات قرص باکلوفن داده بود.والامن خودم وقتی که حمله داشتم پالس تراپی میشدم دچارخیلی شدیدی شده بودم.حتمابه دکترت اطلاع بده که بهترنشدی.کورتون که علاوہ بر پوکی استخوان وهزاریک یک عوارض دیگه درموقع مصرف دردشدیدی میده انگار استخونهای آدم خورده.من خودم که همین احساس روداشتم.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : Maz
(2013/05/01, 10:30 PM)sargol نوشته است: دوست عزیز بمن که دکترم برای گرفتگی عضلات قرص باکلوفن داده بود.والامن خودم وقتی که حمله داشتم پالس تراپی میشدم دچارخیلی شدیدی شده بودم.حتمابه دکترت اطلاع بده که بهترنشدی.کورتون که علاوہ بر پوکی استخوان وهزاریک یک عوارض دیگه درموقع مصرف دردشدیدی میده انگار استخونهای آدم خورده.من خودم که همین احساس روداشتم.

ديشب خود دكترم واسم قرصشو تجويز كرد، قبلا هم دو سال پيش خورده بودم، ولي هيچ عارضه اي نداشت! ايندفعه نميدونم چرا اينجوري شدمSadsad2
 تشکر شده توسط : sargol
منم چند بار این قرصو خوردم وتاثیری واسم نداشت.(البته من درمقابل همه ی دارو ها ایمنی پیدا کردم)اما با یکی دو روز خوردن دارو منتظر جواب نباش.بذار چند روز بگذره.اما اگه نگران هستی به دکترت جریانو اطلاع بده.
من بعد از پالس کورتن که گرفتم یک هفته این قرص رو خوردم ولی بعدش تا الان نیازی به این قرص نداشتم
این درداهایی که میگی به نظر من از همین قرصاست. سعی کن مکمل کلسیم حتما مصرف کنی و مواد غذایی حاوی پتاسیم بیشتر مصرف کن مثل موز. من تو دوره مصرفم دکتر ژلوفن هم برام تجویز کرده بود.
منی که نقش شراب از کتاب می شستم
زمانه کاتب دکان می فروشم کرد!!!!!!!
 تشکر شده توسط : Alireza.82 , maryamnaji11 , Maz
مرسي دوستاي خوبم icon_question
اين دو روزي كه اين قرصارو ميخورم رنگم شده مثل گچ ديوار و درد پام خيلي زياد شده، شنبه حتما به دكترم سر ميزنم...
بازم مرسي از همتوووووونlove51
 تشکر شده توسط : sayeh_r
قراره مداوم مصرف کنی؟یا اینکه برای بعداز پالس تراپیه؟
من دفعه اول بعداز پالس تراپی با مصرف یک هفتگی آن ده کیلوکم شدم.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

ولی مرتبه دوم تنهاسه کیلو کم شدم.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

[quote='پویش' pid='304783' dateline='1367570053']
نه فقط سه هفته، هفته اول يكي، هفته دوم نصف، هفته سوم يك چهارم.....icon_cry
(2011/01/22, 09:58 PM)shokolat نوشته است: میدونید این قرص برای چی تجویز میشه؟کسی استفاده کرده ؟چه دوز هایی داره فقط 50؟

من استفاده کردم کورتون خوراکیه که البته خوب جواب نمیده

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: