ثبت نام
رمز ورودتان را فراموش کرده اید؟

تابلو اعلانات

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قرص پریدنیزولون
2011/01/25, 03:02 PM
ارسال: #11
 (Print Post)
RE: قرص پریدنیزولون
ایول یادم اومدددددددددددددددددددددد ناهید مر30
همون متیل پردنیزولون خودمونه Smile (16)

آخه عادت ندارم تــــو که نباشی
خوابم نمیره خیلی دلــم میگیره
فراموشم نمیشه خاطره هامون
واســـــه مــن خیلی دیــــــــــــره

اگر تا حدودی مسلط به زبان های html , css هستید و تمایل به همکاری با سایت را دارید از طریق پیغام خصوصی با من در ارتباط باشید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط : nahid
2011/01/26, 06:17 PM
ارسال: #12
 (Print Post)
مرسی.نه چیزیم نشده میگه زیادی زبونت کار میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!
2011/01/26, 09:17 PM
ارسال: #13
 (Print Post)
متیل پردنیزولون همونطوری که گفتن یک داروی کورتونی هست ، 5 میلی داره و 50 میلی که 5 میلی اون صورتی رنگه ولی فکر می کنم این به شما داده 50 میلی باشه و خیلی قوی تره از اون 5 میلی ئه !

Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط : shokolat
2011/03/22, 04:29 AM
ارسال: #14
 (Print Post)
(2011/01/24 10:15 PM)shokolat نوشته شده توسط:  همشونو خوندم ممنون دکتر جان.اما سوالم بی جواب موند چه ربطی به درمان ام اس داره؟که دکتر تجویز کرده>؟
نکنه ام اس ندارم؟نکنه 4 ساله اشتباه شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم برای عوارض بعد از تزریقه
بار آخر که رفتم دکتر به دکترم گفتم که استامینفون کدین دیگه نمی خوام مصرف کنم اونم پریدنیزولون رو برام جایگزین کرد !
قرص های ریز صورتی رنگی هستند تا اونجایی که من می دونم !
2011/03/22, 05:54 PM
ارسال: #15
 (Print Post)
(2011/03/22 04:29 AM)bhxn نوشته شده توسط:  فکر کنم برای عوارض بعد از تزریقه
بار آخر که رفتم دکتر به دکترم گفتم که استامینفون کدین دیگه نمی خوام مصرف کنم اونم پریدنیزولون رو برام جایگزین کرد !
قرص های ریز صورتی رنگی هستند تا اونجایی که من می دونم !

خیر قرص پردنیزولون برای جلو گیری از تب به بیمار داده میشه .

Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
2011/03/23, 11:12 AM
ارسال: #16
 (Print Post)
فکر کنم اکثر اونایی که ام اس دارن یه بار اون رو تجربه کردن همونطور که دکتر جون گفتن کاربرد های زیادی داره من یه حمله داشتم که اونم با قرص علائمش رفت....
این یه داروی سرکوبگر سیستم ایمنی بدنه...کلا تو بیماریهایی که سیستم ایمنیشون مختله کاربرد داره مثلا من 5 سال پیش واسه یه مشکل خونی 7 ماه از 60 میلی به پایین هر روز مصرف کردم باید همراهش کلسیم زیاد مصرف کنی چون خطر پوکی استخون زیاده....
شربت معده یا فاموتیدین هم میتونه همراه با اون خوب باشه....

همیشه سلامت باشیsmiling

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...
2011/03/27, 11:33 PM
ارسال: #17
 (Print Post)
(2011/01/24 09:51 PM)shokolat نوشته شده توسط:  angel
نه بابا سفیده زیاد ریز هم نبوداااااااangel
salam man estefade kardam bade cortonii ke behem tazriigh kardan oonam ie no ghorse cortone dozesho kam miknan an dr e man ke injooorii dad ....
2011/03/28, 09:34 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 2011/03/28 09:39 AM، توسط sattar.)
ارسال: #18
 (Print Post)
(2011/01/24 10:21 PM)shokolat نوشته شده توسط:  مگه بده دکتر بشی دکتر جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه اصلا تا به حال سابقه نداشت توی این 4 سال!!!!!!!!!!!!!!التهاب یهو از کجا اومد که دکتر این دارو رو تجویز کرد؟5تا کافیه؟
من میگم همه چیزم فرق داره باورتون نمیشه/حتی دارویی که الان داده کسیتون مصرف نکرده!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام عزیز
بنده همونطور که میدونید الان دیگه 20ساله ام اس دارم (از سال 1370) سال 1373 ÷یش یه دکتر رفتم که خدا بیامرزدش اسمش دکتر درویش بود اون به من کلی قرص پردنیزولون داد 5 روز اول 12 تا 5روز دوم 10تا 5روز سوم 8تا 5 روز بعدی 5 تا و همینطور 3 تا و 1یک دونه مصرف کردم حالمم خیلی خوب شد تا 2سال که دوباره ام اس بهم حمله کرد ...........
حالا اگه توضیح بیشتر خواستید تماس بگیرید با مطبم بهتون بگم. ضمن اینکه دکتر مهدی و دیگر دکترا حتی رنگ پردنیزولون رو هم ندیدن چون رنگش تقریبن صورتی رنگه ضمن اینکه ام اس خودش یه نوع التهابه دیگه عزیزم قرار نیست از جایی بیاد که
2012/12/06, 02:05 PM
ارسال: #19
 (Print Post)
(2011/01/24 10:21 PM)shokolat نوشته شده توسط:  مگه بده دکتر بشی دکتر جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه اصلا تا به حال سابقه نداشت توی این 4 سال!!!!!!!!!!!!!!التهاب یهو از کجا اومد که دکتر این دارو رو تجویز کرد؟5تا کافیه؟
من میگم همه چیزم فرق داره باورتون نمیشه/حتی دارویی که الان داده کسیتون مصرف نکرده!!!!!!!!!!!!!!!!!
قرص پردنیزلون درمان بیماری ام اس نیست یکجورمسکن است برای کنترل عوارض بیماری.برای بیماران آسمی هم برای کنترل یاپالس تراپی تجویزمیشه یاقرص. 50میلی گرمی این قرص صورتی ریزاست.البته این قرص دوزهای مختلفی دارد

اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
2013/08/14, 08:02 AM
ارسال: #20
 (Print Post)
(2011/01/22 10:58 PM)shokolat نوشته شده توسط:  میدونید این قرص برای چی تجویز میشه؟کسی استفاده کرده ؟چه دوز هایی داره فقط 50؟

من استفاده کردم کورتون خوراکیه که البته خوب جواب نمیده
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان