امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرما خوردگی ، زكام و MS
سلام به همگی.
من در زمستان سال گذشته همیشه سرما خورده بودم .
امسال هم از دیشب شروع شد .
میخواستم بدونم ایا کسی مثل من هست .و راه حل خوب شدن چیه
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

تشکر شده توسط : kohedard
سلام اتفاقا من قبلا خیلی سرما میخوردم،همیشه گلوم درد میکرد،ولی دیگه بعد این جریان به ندرت سرما میخورم،شایدم من زیاد مراعات میکنم
به دکترتون مراجعه کنین شاید بدنتون مولتی ویتامین نیاز داره
 تشکر شده توسط : kohedard
دوستان من سرما خوردم گلوم گرفته ووقتی پروفن استامینوفن وسرماخوردگی مصرف میکنم شدیدا عرق میکنم نمیدونم خوبن یانه دکترمم دردسترس نیست وتو مطبشم قبول نمیکنه میگه بیمارای بیمارستان فقط تو بیمارستان ویزیت میشن وشکرا لله هیچ وقتم تشریف نمیاره یا میا ه جواب نمیده فقط دانشجو جواب میدن اگه کسی راه حلی درمورد سرماخوردگی داره به منم بگه بی زحمت
راستش من زمانی که ایران بودم وقتی سرما میخوردم مانند بقیه آنتی بیوتیکهای معمولی مصرف میکردم تا خوب بشم, در حالیکه احساس میکردم در دوره سرما خوردگی عوارض بیماری بیشتر نمایان میشه.
اینجا که اومدم هر موقع که سرما میخورم (از نوع باکتریایی) دوره پنی سیلین قوی برام مینویسند تا هر چه زودتر بیماری ریشه کن بشه و تعداد گلبول های سفید بالا نره (این شیوه برخورد به نظر خیلی محتاطانه میاد به نظرم). خلاصه دردسری داریم ما با اینجا با یه سرماخوردگی ساده.confused
 تشکر شده توسط : Aydanima
(2017/01/02, 07:12 PM)alireza1111 نوشته است: راستش من زمانی که ایران بودم وقتی سرما میخوردم مانند بقیه آنتی بیوتیکهای معمولی مصرف میکردم تا خوب بشم, در حالیکه احساس میکردم در دوره سرما خوردگی عوارض بیماری بیشتر نمایان میشه.
اینجا که اومدم هر موقع که سرما میخورم (از نوع باکتریایی) دوره پنی سیلین قوی برام مینویسند تا هر چه زودتر بیماری ریشه کن بشه و تعداد گلبول های سفید بالا نره (این شیوه برخورد به نظر خیلی محتاطانه میاد به نظرم). خلاصه دردسری داریم ما با اینجا با یه سرماخوردگی ساده.confused

حق با شماست چون دیروز پروفن واستامینوفن وسرماخوردگی زدم تند تند عرق میکردم وشب هم دستم وپام احساس سنگینی میکردم وترسیدم حمله دست بده نخوابیدم ولی وضیعت عمومیم به هم خورده احساس خستگی شدید میکنم نمیدونم بااینکه دکترم خوبه اما باید دکترمو عوض کنم حداقل اینجور مواقع بتونم مشورت کنم
 تشکر شده توسط : alireza1111
سلام و خسته نباشید، میخواستم بدونم واقعا سرماخوردگی همونطور که توو سایتهایه دیگه نوشته شده واقعا نشونه خوبی هستش واسه ام اس؟
[/size]
سلام
لطفا لینک بدید که کجا و چی گفته ! من چیزی راجع به این مورد نشنیدم
فقط اینو میدونم که به خاطر داروهامون که در حال حاضر اکثرشون سیستم ایمنی بدنی رو ضعیف میکنن، احتمال سرما خوردن بیشتر هست و در طرف مقابل بهبودی دیرتر صورت میگیره
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : alireza1111 , hadisss , glassheart , nazaninamiri70 , آنا , samiramiss , yas8866
توی ارسال اول این تاپیک چیزایی هست ولی من سالی یک بار هم ممکنه سرما نخورم. بعد از مصرف داروها هم سرما خوردگیم کمتر نشده باشه ،بیشتر نشده!
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : آنا , yas8866
سلام. من هم قبلا زياد سرما ميخوردم
حداقل هر زمستون يه سرما خوردگي شديد همراه با تب
وتب بالا باعث حمله ميشه(حداقل درموردمن اينطوره تب =حمله)
ولي اين داروهاي جديد احساس ميكنم سيستم دفاعي بدنم را بالا برده
خدا رو شكر كمتر مريض ميشم

خدا به همه رحم كنه مريض نشن تب نكنن به ما بيشتر
اخه ما گناه داريم
اخه يه تب. يعني يه دوره پالس تراپي
نه خيلي بي انصافيهSheklak.shabhayetanhayi-17
انگه كه توانستم بشد دانستم نشد
                               چون كه دانستم بشد توانستم نشد
 تشکر شده توسط : yas8866
من کلا سرما زیاد می خورم ، حساسیت هم دارم همه باهم قاطی میشه بد وضعی پیش میاد Dash2
ولی پارسال یکی از دوستان بابام پیشنهاد داد عسل بخور ، خوردن مرتب عسل باعث شد سرماخوردگی شدید نداشته باشم .
بد بختی برای اینکه زود خوب شیم امپولهای قوی میدن Dash2
کم امپول میزنیم confused اخه اینم شد سرنوشت Smile (16)
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان