•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولين علائم ام اس
نیستاگموس

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
(2011/09/09, 10:47 AM)danial74 نوشته است: سلام 2 سوال داشتم

1_من 2 يا 3 ساله بعضي وقتا كه دراز كشيدم بعد بلند ميشم حركت ميكنم سرم گيج ميره چشمام يه حالت مثل برفك تلوزيون ميشه بعد از 2 تا 4 ثانيه خوب ميشه اين مربوط به اين بيماري هست يانه؟

بي حسي نوك انگشت ها بايد چه قدر طول بكشه ؟

لطفا راهنماييم كنيدHuh
عوامل مختلفی می تواند عامل آن باشد از فشار خون، مشکل گوش درونی تا تیروئید و میگرن و کم خونی حتما یک آزمایش خون بدهید
دیدن برفک بیشتر به عوامل عصبی و استرس بستگی داره البته برفکی که در تاریکی دیده شود بیشتر دلیل روانی داره تا اعصاب و ارتباط خیلی کم با ام اس دارد و تنها در مورد اتلهاب اعصاب بینایی اون هم با احتمال خیلی کم اتفاق می افتد. سعی کنید آرام از زمین بلند شوید و زیاد در یک حالت نمانید و زیر سر خوب بالش مناسب بگذارید.

(2011/09/09, 10:59 AM)danial74 نوشته است: مرسيicon_question

يه سوال ديگه سردي دست و پا هستش به اين بيماري ربط داره ؟ممنونم كه جواب ميدينicon_questionicon_question

حتما یک ازمایش خون و تیروئید بدهید
سلام علائم من فقط تاری دید چشم راستم بود که از اسفند 91 دچارشم...هنوز خوب نشده کسی هست بهم بگه کی خوب میشه...یا اصلا خوب میشه!!!!
عسل جان دکترت در جریانه که تاریه دیدت کاملا برطرف نشده ؟ نظرش چیه ؟ هیچ کس به اندازه دکترت نمیتونه دقیق توضیح بده بهت اما به هر حال تاری دید یا بقیه عوارض در بعضی آدما طول می کشه تا از بین بره . با این حال حتما با پزشک خودت و یکی ، دو پزشک دیگه مشورت کن
Peace begins with a smile
دست چپم به نحو آزار دهنده ای بی حس شده حالت یخ زدگی مانند داره اول فکر کردم فقط از مچ به پایینه ولی حالا می بینم کل دستم اینطوری شده فعلا هم نمیتونم برم پیش دکتر! کسی تجربه ی اینطوری داشته؟ خوب میشه یا نه؟دارویی داره؟confusedangry3
سر شدن یه سمت صورتم به صورت خیلی محدود(بدون اختلال دید یاهرچیز دیگه) کهmsمن تشخیص داده شد وبعد اونم دیگه هیچیagreement2agreement2
به اندوه خود لبخند بزن...
اول بی حسی پای راستم بعدگزگزسر انگشتای دستم والا اخر...
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
سلام و خسته نباشيد
من چند رو پيش بعد از خواب بيدار شدن متوجه شدم سمت راست بدنم خيلي خيلي كم سسته(بازو،فك پايين،خيلي خيلي كم ران)
اين سستي خيلي با فشار عصبي در ارتباط هست يعني زماني كه فكر ميكنم اين بيماري چيه يا استرس اين بيماري منو ميگيره بدتر ميشه ولي وقتي بهش فكر نميكنم خيلي خيلي كم ميشه
رفتم دكتر mri نوشت ،mri گرفتم كه همونجا دكتر mri گفت مشكلي نداري بردم پيش دكتر خودم اونم گفت در عكسها مشكلي نيست گفت عصبيه دوتا دارو برام نوشت
گاباپنتين 100 و نورتريپتلين 10
چندتا سوال دارم
ايا امكان داره من ms داشته باشم ولي تو ازمايش نشان داده نشده باشه يا دكترا تشخيص نداده باشن
از اين رو ميپرسم چون علائم ms دارم ولي خب دكتر گفت چيزيت نيست عصبيه
و در اخر ايا علائم من ميتونه منشاء عصبي داشته باشه
نياز به تكرار mri ندارم(mri يه جاي نسبتا خوب گرفتم (جام جم))
ممنونم راهنماييم كنيد.
(2014/01/29, 01:05 PM)Reza.Davarzani نوشته است: ايا امكان داره من ms داشته باشم ولي تو ازمايش نشان داده نشده باشه يا دكترا تشخيص نداده باشن
سلام نگران نباش مشکل ما اینه که پزشکا بیش اندازه تشخیص ام اس می دن خیلی کم پیش میاد ام اس باشه و ام آرآی اینونشون بده و پزشک نتونه تشخیص بده اگه چیزخاصی تو ام آرآِی بود قطعا تشخیص می دادن
خیلی ام کم پیش میاد که ام آر آی اشتباه باشه
(2014/01/29, 01:05 PM)Reza.Davarzani نوشته است: و در اخر ايا علائم من ميتونه منشاء عصبي داشته باشه
نياز به تكرار mri ندارم(mri يه جاي نسبتا خوب گرفتم (جام جم))
ممنونم راهنماييم كنيد.
بله ممکنه خیلی از این موارد داریم که فقط عصبیه و با تقویت روحیه بهبود پیدا میکنه نگران نباش و نیازی به پیگیری مجدد نیست غیر از این علایم اگه بعدا مشکل جدیدی پیدا کردی اون موقع مجدد به پزشک مراجعه کن
 تشکر شده توسط : Reza.Davarzani
دوست عزيز خيلي خيلي خيلي سپاسگزارم از شما
خيالم رو راحت كرديد
در چه صورت به پزشك نياز هست دوباره مراجعه كنم دچار چه تغيراتي شدم مراجه كنم؟

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال