امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد و خونریزی هنگام تزریق
Sad 
[/font]سلام دوستان
من بيشتر از يك ساله كه دارم بتافرون تزريق ميكنم.البته من نه،مامانم!
بعد از تزريق مشكل خاصي ندارم ولي در حين تزريق ميميرم از درد:38:
البته اين از وقتي شروع شد كه دستگاه جديدرو گرفتم(همون كه نارنجي توش داره)نوبت پام كه ميشه هنوز تزريق نكرده منقبض ميشه،از بس درد كشيده بيچاره!angry3كسي ميتونه به من كمك كنه؟لطفاً
ليلي جان من اين موضوع رو فقط ترس از درد ميدونم
همين كه شما روي نقطه خاصي ( پا ) حساس شدي و قبل از تزريق ، تزريقي دردناك رو پيش بيني ميكني خيلي تاثير داره .
اگه درد تزريق فقط در پا وجود داره براي مدتي در پا تزريق نكن . تاكيد ميكنم براي مدتي !!

مراحل اماده سازي دارو رو به درستي انجام ميدي ؟
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
فكر ميكنم درست انجام ميدم.يه ساله دارم يه شب در ميون ميزنم
حريف مامانم نميشم كه به پا نزنم.خيلي ميترسه.ديشب وقتي فهميد به سايت شما سر زدم داشت دق ميكرد.
خيلي مامانيم ميدونم!ولي خب اونم خيلي بهم وابستس.نميتونم راضيش كنم
لیلی خانم به یک مشاوریاپزشکت مشکلتو بگو وازشون بخواه که بامادرت صحبت کنن
من بتافرون می زنم ... الانم دکتر و پرستارم نیستن تا جواب بدن ... رو بازوم که تزریق دارم خون می یاد و روی رونم 3 قطره ... با درد تزریق می شه و بعدش جاش خیلی درد می گیره جوری که نمی تونم بخوابم ... الان دیگه سوراخ سوراخ شدم هیچ طرفی نمی شه بخوابم ... شما هام که بتا فرون می زنین اینجوری می شین ؟ ؟؟؟؟؟
در مورد درستی نحوه ی تزریق مطمئن بشید. تو سایت هست.
اگر می بینید بازوتون زیاد ملتهب شده. یه مدت نزنید.
روی باسن و جاهایی که قطر پوست بیشتره بزنید.

من اگر مطلبی پیداکردم میذارم همین جا!

اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : anaram
عزيزم توي تاپيك مربوط به تزريق تمام موارد مورد نياز نوشته شده
من فكر ميكنم طريقه ي تزريقت نا مناسبه
آنارام باشید
(2011/03/29, 03:37 PM)negar_negar92 نوشته است: من بتافرون می زنم ... الانم دکتر و پرستارم نیستن تا جواب بدن ... رو بازوم که تزریق دارم خون می یاد و روی رونم 3 قطره ... با درد تزریق می شه و بعدش جاش خیلی درد می گیره جوری که نمی تونم بخوابم ... الان دیگه سوراخ سوراخ شدم هیچ طرفی نمی شه بخوابم ... شما هام که بتا فرون می زنین اینجوری می شین ؟ ؟؟؟؟؟

salam golam manm betaferon mizanm ghablesh 1 astaminofen 500 mikhoram nim saat ghabl bad daro bayad damash be damaye mohit berese az yakhchal dar miyari zud nazan dardesh bishtare vaghti mizani negah kon be rag nazani ta khun nayad badam zud az vaghti daro takhliye shod zud soozano dar nayar ta daro harom nashe man in aro rayayat mikonam az khanoome parastaram va digaran porsidam .dar morede dard kari ziyad nemishe kard chon in madeye tazrighi poroteyin ast va tazrighe poreteyin dardnake inke hamle nadashti bashi 1 donya mohemtare azizammmmmm
 تشکر شده توسط : Prime , negar_negar92
سلام عزیزم
من هم از ناحیه ی بازو درد شدیدی احساس می کنم . اما خونریزی ندارم . البته یک بار که سوزن رو زودتر از 15 ثانیه بیرون کشیدم یک کم خونریزی داشتم و کمی هم مواد برگشت روی پوستم . فقط می دونم که دلیل حساسیت بازوم به دارو اینه که در اون ناحیه چربی کافی برای تزریق وجود نداره . قبلاً روی رانم هم درد شدیدی داشتم که فهمیدم نقاط تزریق رو درست تعیین نمی کردم و ضمناً عضلاتم رو منقبض می کردم . خیلی مهمه که موقع تزریق ریلکس باشی و عضلاتت رو رها کنی . پرستار بتافرون بهم گفت که فعلاً در چرخش تزریق جدید ، بازو رو تزریق نکنم تا کاملاً التهاب و کبودیش برطرف بشه . ضمناً سر دستگاهم رو هم عوض کرد تا سوزن با عمق کمتری وارد نواحی تزریق بشه . حتماً به پرستارت سربزن .
[تصویر:  gifs-butterfly-6.gif]
[تصویر:  be-my-valentine01-source_fxf.gif]
 تشکر شده توسط : negar_negar92
من از سال 1389 و حدود 6 سال مرتب داروی بتافرون استفاده میکنم. اخیراً محل های تزریق سفت شده و همواره با درد هنگام تزریق و باقی موندن درد تا چند روز همراهه. یه جورایی انگار اشباع شده محل تزریق!! البته اوایل استفاده از بتافرون اصلا درد و مشکلی نداشتم.
کسی از دوستان چنین تجربه ایی داشته آیا؟ دکترش براش جه راه حلی اتخاذ کرده؟
من رفته ام تو فکر داروهای خوراکی ولی نگرانم از اینکه تاثیرش به خوبی بتافرون نباشه!! جون من خیلی راضی ام از تاثیر بتافرون Smile

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دستگاه تزریق جدید بتافرون عمومهربان 20 17,126 2018/12/26, 05:18 PM
آخرین ارسال: بابای خوب
  تزریق زيفرون بهار 65 6 9,206 2017/10/25, 09:36 PM
آخرین ارسال: glassheart
  تغییر علائم بیماری پس از تزریق بنده خدا 27 17,073 2016/11/23, 03:23 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان