•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 44
  • 45
  • 46(current)
  • 47
  • 48
  • ...
  • 51
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تهيه بتافرون
سلام دوستان.
امروز مطلع شدیم که بتافرون وارد داروخانه ها شده با قیمت 1.700.000 هزار تومان.

دو ماه به ما این دارو رو ندادن.از دوستان عزیزی که میتونن این دارو رو تهیه کنند تقاضا داریم که یک هفته دیگر هم نخرند.برای حمایت از دوستانی که توان خرید این دارو رو ندارند.

با نخریدنمون مجبورشون کنیم که قیمت دارو رو بیارن پایین.
اگر بدانيد مردم چقــدر به ندرت فکـر مي کنند
هيچ گاه از اينکه درباره ي شما چه فکـر مي کنند
نگــران نمــي شويــد . . .
 تشکر شده توسط : yummy , مهدی نصیری , najva , امین , نازی ی
شیما جان شیر و پنیر نیستش که خانوم با اتحاد و نخریدن دارو رو بیاریم پایین قیمتشو.داروووو فرق داره من ماه پیش گرفتم فردام باز میگیرم ایشالا که میاد پایین
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : fireboud , FBF , hamid
هم شما دوست منین. هم اون کسی که به من تلفن میکنه و میگه نمیتونم تهیه کنم.
من دلم برا اون میسوزه.
شما الحمدلله دارین و پرداخت میکنین.
منم میدونین که این دارو رو مصرف نمیکنم.
ولی احساس کردم به این شکل میتونم به دوستان بتافرونیم کمک کنم.
دوماه بتا نبود! شما چجوری آمپول میزدین؟چی میزدین؟
مشکلی هست اگر بازم همون دارو رو بزنین یا اگر چیزی نمیزدین بازم یک هفته صبر کنین!!!
بله شیر و پنیر نیست.چون مردم با شیر و پنیر هم این کارو نکردن.همینجوری همه چیز هی قیمتش رفت بالا و مردم با خریدن و اعتراض نکردن گذاشتن قیمتش بازم زیاد بشه!
ما عرب ها رو مسغره میکنیم . یک بار تو عربستان مرغ گرون شد این کار رو کردن.قیمتش اومد پایین.ولی ما کی میخوایم این کارو تو ایران یاد بگیریم.
منم میدونم دارو رو نمیشه مصرف نکرد.
ی سری از آدما دارن تلاش میکنن که قیمت دارو رو بیارن پایین.
اگر ما هم حمایتشون کنیم اونا حرف برای گفتن دارن.
وقتی وارد جلسه بشن برای کاهش قیمت ، بهشون گفته نمیشه که ((ام اسی ها توان خرید دارو رو دارن پس نیازی به کاهش قیمتش نیست.))
یک بار بیاین این اتحاد رو نشون بدیم.
چرا همیشه تک روی میکنیم آخه ما!!!
جالبه دوستانی هم که لایکتون کردن یا آمپول نمیزنن.یا سینووکس میزنن!
وتو کردن و لایک زدن ساده ترین کاره.
پیشنهاد شما چیه برای ارزون تر شدن دارو؟
من این به فکرم رسیده نوشتم.
 تشکر شده توسط : amir abbas , امین , najva , نازی ی
مخلصیم شدییید
خوب اون موقه که نبود اکتوفرون میزدم البته اگرم اکستاویا نبود.خوب من به خاطره فعالیت های خاصی که داشتم و الانم تا حدودی دارم اتفاقا به اتحاد واسه نتیجه و عمل معکوس خیلی اعتقاد دارم 2سال هم به خاطرش هزینه دادم.آما.این ماجرا با سلامتی ماها ارتباط داره.البته ق با توست.اکتوفرون زدم هووچیمم نشد ولی ماجرا اون حس درونی به دارو هست.که میدونی خیلی موثره.خوب من اولا معتقدم داروهای بیماریایی مثل ما بااااید مجانی باشه.دوما تو هر مسله ایی باید شرایط کلی رو در نظر گرفت.الان اوضاع مملکت اینه.نمیشه انتظاره جداگانه ایی راجع به مثلا دارو داشت.پیشنهادمم یه مدلیه که نمیتون بگم.confused
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : یه غریبه
دوست من با نخريدن چيزي حل نميشه! پاي سلامتي در ميونه. به قول دوستمون شير و پنير نيست كه با نخوردنش چيزيمون نشه. هر چند كه به نظرم نخريدن اونا هم ارزونشون نميكنه. من اين ماه ٢ هفته نزدم، بعد هم زيفرون خريدم. بتا نخريدم. اما چي حل شد؟ ارزون نشد كه گرونتر هم شد. نميدونم راهش چيه. اما ميدونم نخريدن راهش نيست.
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , neda.n
(2013/08/13, 01:51 PM)naz.gigili نوشته است: جالبه دوستانی هم که لایکتون کردن یا آمپول نمیزنن.یا سینووکس میزنن!

به دلیل اینکه دارو چیزی نیست که شما بخواین برای بقیه تصمیم بگیرین چیکار کنن بحث سلامت هر فردی هست و صحیح نیست که ما بگیم بیا داروت رو تحریم کن نزن که قیمت بیاد پایین !!
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : یه غریبه , رامنا , FBF , hamid , مـه ســـا , neda.n
(2013/08/13, 02:28 PM)یه غریبه نوشته است: دوست من با نخريدن چيزي حل نميشه! پاي سلامتي در ميونه. به قول دوستمون شير و پنير نيست كه با نخوردنش چيزيمون نشه. هر چند كه به نظرم نخريدن اونا هم ارزونشون نميكنه. من اين ماه ٢ هفته نزدم، بعد هم زيفرون خريدم. بتا نخريدم. اما چي حل شد؟ ارزون نشد كه گرونتر هم شد. نميدونم راهش چيه. اما ميدونم نخريدن راهش نيست.
شیر و پنیر نیست ولی انسولین هم نیست که با نزدنش خدایی نکرده خطر مرگ ما رو تهدید کنه!
 تشکر شده توسط : نازی ی
خطر مرگ تهدید نمیکنه ولی استرس نزدنش برای شخص دیگه ممکنه موجب عود ام اس بشه
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : hamid , یه غریبه
(2013/08/13, 02:29 PM)fireboud نوشته است:
(2013/08/13, 01:51 PM)naz.gigili نوشته است: جالبه دوستانی هم که لایکتون کردن یا آمپول نمیزنن.یا سینووکس میزنن!

به دلیل اینکه دارو چیزی نیست که شما بخواین برای بقیه تصمیم بگیرین چیکار کنن بحث سلامت هر فردی هست و صحیح نیست که ما بگیم بیا داروت رو تحریم کن نزن که قیمت بیاد پایین !!
آقا فربود میخوام بدونم مسئولین سایت هم تا حالا قدمی برداشتن برای ارزون تر شدن دارو؟!
چرا سرمونو کردیم تو برف؟
منم تصمیم نگرفتم ، پیشنهاد دادم.گفتم دو ماه نبود جایگزینشو میزدین.همون طور که آقا مهدی گفت.
خوب الانم که اومده با 10 برابر قیمت...بازم همون کارو بکنین.
وجود سایت میتونه ی جایی برای تبادل نظر بین همه بچه ها باشه!
چرا شما دوست دارین هیچ نظری مطرح نشه؟!
آخه مساله دیگه اینجاس، که این دارو جایگزین داشته.من اصلن به خودم اجازه نمیدم بگم نزنین.خود دکتر صحراییان میترسه بگه نزنین.من در جریانم.به خدا دارن تلاش میکنن دارو بیاد پایین!
احتیاج به همکاریِ همه ی ماها دارن.
(2013/08/13, 02:50 PM)naz.gigili نوشته است:
(2013/08/13, 02:29 PM)fireboud نوشته است:

آقا فربود میخوام بدونم مسئولین سایت هم تا حالا قدمی برداشتن برای ارزون تر شدن دارو؟!
چرا سرمونو کردیم تو برف؟
منم تصمیم نگرفتم ، پیشنهاد دادم.گفتم دو ماه نبود جایگزینشو میزدین.همون طور که آقا مهدی گفت.
خوب الانم که اومده با 10 برابر قیمت...بازم همون کارو بکنین.
وجود سایت میتونه ی جایی برای تبادل نظر بین همه بچه ها باشه!
چرا شما دوست دارین هیچ نظری مطرح نشه؟!
آخه مساله دیگه اینجاس، که این دارو جایگزین داشته.من اصلن به خودم اجازه نمیدم بگم نزنین.خود دکتر صحراییان میترسه بگه نزنین.من در جریانم.به خدا دارن تلاش میکنن دارو بیاد پایین!
احتیاج به همکاریِ همه ی ماها دارن.

مسئولین سایت تا اونجا که در حیطه انجام وطایفشون باشه قدم برداشتن
کسی جلوی نظره شما رو نگرفت که مطرح کردین دیگه
سایت کارهای دیگه ای هم در رابطه با ام اس انجام داده آیا اونجا نظری دادید یا فقط موقع که نیاز به افراد بیشتر برای حرکات خاص دارید یادی از سایت می کنید
اسم اینو همکاری نمی ذارم
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : مـه ســـا , فرناز , FBF , neda.n , hamid

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 44
  • 45
  • 46(current)
  • 47
  • 48
  • ...
  • 51
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی وعوارض تزريق بتافرون ostad2000 150 126,053 2019/11/28, 12:59 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  دستگاه تزریق جدید بتافرون عمومهربان 20 17,374 2018/12/26, 05:18 PM
آخرین ارسال: بابای خوب
Shocked حذف تخفیف معاونت غذا و دارو برای بتافرون hessam 5 2,997 2018/12/09, 11:56 PM
آخرین ارسال: N@RGES
  افزايش مجدد قيمت بتافرون؟ maryam640 72 46,195 2018/12/03, 08:16 PM
آخرین ارسال: لاله وحشی
  روش تزريق بتافرون ( تجربه ها) Prime 29 14,412 2016/05/29, 09:53 PM
آخرین ارسال: سها
  اکستاویا (همان بتافرون یا متفاوت ؟) therapy 118 72,121 2014/10/07, 04:38 PM
آخرین ارسال: ghaside
  دوز داروی بتافرون tinookhe 12 9,408 2014/06/20, 11:44 AM
آخرین ارسال: tinookhe
  ورم و درد بر اثر تزريق اکستاویا یا بتافرون آیدا 9 8,007 2014/05/31, 06:53 PM
آخرین ارسال: tinookhe
  دماي نگه داري بتافرون zaynab 13 12,401 2014/04/01, 12:14 PM