امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزریق وریدی
سلام آقا مجتبي عزيزsad2
خوشبختانه عكستو نديدم
شرمنده نميدونم چي بگم ايشالا كه بهتر باشيangry2
به كريم اهل بيت متوسل شو يعني امام حسن مجتبي كه به درگاه خداوند بزرگ ضامنت شه ومطمئن باش جواب ميگيريlove51

-"خداوندا من با تمام کوچکیم یک چیز از تو بیشتر دارم و آن هم خدای است که من دارم و تو نداری"
 تشکر شده توسط : mojtaba2iran
با سلام

مونده بودم نظر بدم یا نه ولی دلم رو به دریا زدم
البته عکس رو ندیدم ولی خیلی ناراحت شدم از این موضوع

نمی خوام نظر جدیدی بدم ولی یه راهنمایی کوچک دارم و اون اینه که روغن مالی بدن به فرموده ی جناب یارو بسیار عالی هست ولی توصیه می کنم از روغن زیتون استفاده کنید خیلی بهتره

البته در مقاله هایی که خودتون تو انجمن گذاشتید دیدم که در مورد خواص روغن زیتون هم بوده و مسلما در این زمینه اطلاع دارید

امیدوارم هر چه زودتر خوب بشین

موفق باشید
.
غروب شد خورشيد رفت.
آفتابگردان دنبال خورشيد مي گشت. ناگهان ستاره اي چشمك زد آفتابگردان سرش را پايين انداخت.

آري.... گلها هيچوقت خيانت نمي كنند...
[quote='mojtaba2iran' pid='41703' dateline='1287510915']
به دلیل تزریق طولانی مدت دیازپام و مورفین و پرو متازین به صورت IV یعنی تو رگی رگهای دستم به کلی از بین رفته و نمی تونم تزریق جدیدی توی دست داشته باشم . این حجم مسکن به خاطر اینه که یکی از پلاکهام به گفته پزشک معالجم روی قسمت کنترل دردم خورده و در غیر اینصورت نمی تونن ساکتش کنن . سردردم رو می گم . این سردرد به حدیه که بعضی اوقات چنان باعث خشکی عضلاتم می شه که پوست بدنم پاره می شه . نمونه عکسش رو هم براتون می زارم . البته این عکس در زمان بیهوشی من پارسال گرفته شده . اگه صحنش دلخراشه معذرت می خوام .
........
ولی به هر حال تزریقات چیها می گن دیازپام رگها رو می سوزونه و پوستش شکننده می شه و وقتی سوزن واردش می شه رگ می شکنه و امکان تزریق وجود نداره .
الان چند مرتبه است برای تزریق مسکن از رگ گردن برام می گیرن که اون هم به مرور زمان از بین می ره .

حالا یه سوال دارم و اون اینکه :
1 - آیا کسی تا حالا درگیر این مشکل بوده یا نه ؟
2 - کسی می دونه راه فوری و قابل اطمینانی در مورد ترمیم رگ وجود داره یا نه ؟
3 - برای قویتر شدن رگها چه کاری می شه کرد ؟
4 - آیا خوراکی یا نوشیدنی برای کمک به این موضوع وجود داره یا نه ؟

لازمه توضیح بدم که چند وقته که ورزش با دستهام رو شروع کردم و به توصیه یه دکتر روزی یه قرص آسپرین بچه هم می خورم ولی هیچ تاثیری نداشته .

اگه کسی بتونه راهنمائیم کنه ممنون می شم .
از هیچ جا نتونستم کمکی بگیرم .
[/quo

سلام مجتبی جان
نمیدونم در مورد خاصیت آب انگور چیزی شنیدی یانه؟ اما چون من دارم پلاسما فرز انجام میدیم و دائما از رگ دستم استفاده میشه باید گردش خون تو رگهای دستام خوب باشه و همچنین رگهام جواب بده(چون واسه اینکار از سوزن درشتی استفاده میشه) پس آب انگور زیاد استفاده میکنم.
سرتو درد نیارم ,آب انگور موجب تصلب شرائین میشه و کمک خیلی خوبی به گردش خون میکنه
همونطور که بعضی از دوستانم گفتن ورزش کردن هم میتونه کمک خوبی باشه
.من بیشتر دمبل میزنم که زود خسته نشم.
امیدوارم خیلی زود بهتر بشی
مجتبي عزيز خيلي متاسف شدم . اطلاعاتي در اين مورد ندارم اما از صميم قلب دعا ميكنم كه بهتر بشي.
منهم مدتی با این مشکل درگیر بودم (البته با شدت کمتر)
تزریقهای پشت سرهم که انجام داده بودم باعث شده بود رگهای دستم تموم بشه. در هر بار تزریق چندین بار سوزن را در رگهای مختلف امتحان میکردند اما جواب نمیداد. بعضی وقتها هم که یه رگ بزحمت پیدا میشد بعد از مدت کوتاهی رگ تزریق را پس میزد. یک رگ خوبم در زمان تزریق شکسته شده بود و چند سال طول کشید تا خوب بشه.
شنیدم معتادان تزریقی وقتی رگهاشون تموم میشه به عضوی مردانه تزریق میکنند.

ماشاژ با روغن، ورزش و خوارکهای مقوی در برطرف کردن این مشکل خیلی موثر هست. من با ترکیب روغن بادام تلخ، روغن کرچک و گیاه گنه گنه ماساژ میدادم.

مجتبی جان امیدوارم دردت زودتر خوب بشه که نیازی به تزریق نداشته باشی.icon_biggrin
من هم ام اس داشتم.

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عوارضی که با تزریق دگزامتازون پیش آمده صدف 39 50,125 2023/05/22, 09:14 AM
آخرین ارسال: abbas_ghanavati
  تاخیر در زمان تزریق nahid 56 29,358 2019/04/08, 04:47 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  اثربخشی و عوارض تزریق سینومر vahid.sh 44 34,755 2019/01/01, 01:05 PM
آخرین ارسال: mahbub
Lightbulb عوارض تزریق - تب و لرز، درد Narges 75 59,098 2017/10/03, 06:05 PM
آخرین ارسال: yas8866
  تزریق nahid 135 96,223 2017/08/10, 11:53 PM
آخرین ارسال: yas8866
  زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق nahid 97 75,864 2017/07/20, 09:07 AM
آخرین ارسال: آنا
Rainbow مصرف چای مرزه بعنوان مسکن درد بعد از تزریق سینووکس sharmin 11 11,371 2015/12/06, 12:17 AM
آخرین ارسال: seebche
  آزمایش خون بعد از تزریق nahid 12 8,379 2015/08/19, 11:31 PM
آخرین ارسال: web1001
  روزهای تزریق داروهای ربیف و رسیژن hamid 34 21,055 2015/07/19, 09:47 PM
آخرین ارسال: 1361hr87
  هواگیری سرنگ تزریق i_sh 8 33,707 2014/11/22, 12:54 AM
آخرین ارسال: سمیرا67

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان