امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عوامل پیشگیری از بیماری ام اس
اینا همش حرفه بابا من همیشه توی افتاب بودم بقول یکی از دوستان اونم توی افتاب خوزستان چرا بقیه نگرفتن که نازک نارنجین اصلا ربطی نداره ربط به این داره که خودمون میدونیم این منشاش اعصابه همین و بس بقیه کشکه agreement2
 تشکر شده توسط : Hasty , seyyed reza
خوب این یکی رو شاید درست بگه !!
من بچه که بودم البته تو کوچه نمی رفتم ولی تو حیاط بازی می کردم اونم کم چون مامانم دوست نداشت زیر آفتاب بازی کنم می گفت بینیت خون میاد منم می ترسیدم دعوام کنه می رفتم تو اتاق smiling
ولی تو کوچه اصلا نرفتم واسه بازی کردن ، شاید البته یادم نیست شاید پشت پنجره تو اتاق بازی کرده باشم ولی زیر نور مستقیم آفتاب زیاد نبودم icon_cry
صبح که سر کار بود مامان مهد کودک بودم بعدش هم اینقدر منو میپایید که چپ و راست نگردم همش تو اتاق بودم بیشتر تا بیرون تو حیاط smiling
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
کاملا با توموافقم یاسی جونم wink2wink2wink2wink2چون من سالهاست که قرص کلسیم D میخورم به همراه یک داروی دیگه که 12 جور عنصر و 12 جور ویتامین از ردیف B و C و A داره اما کافیه فقط از یک چیز کوچولو ناراحت بشم کلا قاطی می کنم......
جالب اینجاست که مواردی که از نظر دیگران خیلی مهمه منو ناراحت نمی کنه اما یک مورد که از نظر دیگران مهم نیست منو حسابی بهم میریزه icon_crysad2sad
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : seyyed reza
سلام دوستان من در همایش ام اس چند سال پیش ویتامین دی نقش مهمی در بروز ام اس بازی می کند وحتی تحقیق نشان داده بود که متولدین نیمه اول سال به علت اینکه سه ماه اول بارداری تشکیل اعصاب داریم در پاییز وزمستان بوده أمار ام اس در این گروه بیشتر
 تشکر شده توسط : somaye_602000
کسی جوابه منو نميده ¿
هر دردی دوایی دارد
و
هر دوایی را نیز
دکتری تجویز می کند
برای درد دلم هایمان نزد بهترین دکتر متخصصش برویم
نه پیش مشتی دامپزشک ...
agreement2

[تصویر:  20538275566021382461.gif]
(2011/10/06, 12:32 PM)Hoda Tak نوشته است: چه جالب...

خالا که دچار شدیم چی ؟ بارم ویتامین D میتونه خوب باشه ؟
ولی دکتر به من میگیه نیاز به مکمل یا ویتامین نیست !!!

هدا جان طبق نتایج تحقیقاتی که خبر آن در همین سایت نوشته شده، ویتامین D می تونه در جلوگیری از پیشرفت بیماری تاثیر داشته باشه و پزشک خیلی از بیمار ها داروهای مکمل تجویز می کنند البته بهتره که طبق دستور پزشکتون عمل کنید اگه دوست دارید می تونید با پزشکتون مشورت کنید تا براتون تجویز کنند.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : Hoda Tak
منم بچگیام کلی زیر نور آفتاب بودمو تابستونا کل روزو تو کوچه بازی میکردیم ولی اصلا میوه نمی خوردمTongue یادمه مامانم همیشه میخواست به زور بهم میوه بدهlaughing3ولی با یاسی هم موافقم 80% ریشه این بیماری اعصاب و فشارای روحیهConfusedconfused
 تشکر شده توسط : seyyed reza
با توجه به نظریه پزشگان:
معمولا در زمان رشد نو جوانان ..به انرژی رشد و توسعه بافتهای بدن نیاز زیادی به گروه ویتامینهای (B)می باشد.
و در نتیجه کمبود اسید فولیک و ویتامین (B12)خطر ابتلا به (ام اس) در سنین جوانی تا بزرک سالی قابل افزایش است
و در دوران نو جوانی با توجه به میزان رشد و انرژی نیاز بدن به گروه ویتامینهای (B) زیاد می شود
و نوع ویتامینهای (B1.B2.B3) که متا بولیسم انرژی و رشد نقش دارند و در این دوران رشد نیاز به آنها افزایش میابد و همچنین کم بود این گروه ویتامین باعث افسرده کی و ابتلا به (ام اس )می باشد
و چون تابش نور خورشید در بدن مخصوصا در این سنین نو جوانی ازدیاد تولید این گروه ویتامین ها ی(B) خیلی موثر است بنا بر این آقای حمید تحقیقاتشان درسته و نور خورشید مفید است
به نظر بنده برای درمان ورزش و نو تغذیه خیلی مهم است می توانید از طریق ورزش باری از دردتان را کلی سبک کنید
برای همیتان آرزوی سلامتی می کنمagreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
خدایا بینهایت دوستت دارم[تصویر:  h6827_2.gif]
 تشکر شده توسط : Hasty , somaye_602000
منم تو بچگیهام خیلی زیر نور افتاب بودم و فکر میکنم نظریشون درست نباشه
خدایا تنهایی و بی همتایی [/size]
(2011/12/06, 09:36 PM)MFhealth نوشته است: هدا جان طبق نتایج تحقیقاتی که خبر آن در همین سایت نوشته شده، ویتامین D می تونه در جلوگیری از پیشرفت بیماری تاثیر داشته باشه و پزشک خیلی از بیمار ها داروهای مکمل تجویز می کنند البته بهتره که طبق دستور پزشکتون عمل کنید اگه دوست دارید می تونید با پزشکتون مشورت کنید تا براتون تجویز کنند.

ممنونم

با دکترم که صحبت کردم ويتامين ب بهم داده
هر دردی دوایی دارد
و
هر دوایی را نیز
دکتری تجویز می کند
برای درد دلم هایمان نزد بهترین دکتر متخصصش برویم
نه پیش مشتی دامپزشک ...
agreement2

[تصویر:  20538275566021382461.gif]

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تلاش مایکروسافت و شرکت Novartis برای مقابله با بیماری MS niloofary 0 2,195 2016/02/10, 11:43 AM
آخرین ارسال: niloofary
  سلول‌های پوستی خوک کلید جدید درمان بیماری‌های عصبی انسان niloofary 4 4,332 2015/05/11, 11:38 AM
آخرین ارسال: helli
  درمان معجزه‌گر بیماری ام‌اس با پیوند سلول‌های بنیادی aztab 5 8,084 2015/03/19, 06:09 PM
آخرین ارسال: مینا میلانی
  نقش الكل در بیماری ام اس warrior 15 14,949 2015/01/18, 09:31 PM
آخرین ارسال: nojan.mrs01
  درمان بیماری ام اس با استفاده از میلین warrior 0 4,174 2014/02/07, 01:41 AM
آخرین ارسال: warrior
  اثر بخشی زردچوبه بر روی بیماری ام اس MS researcher 0 2,833 2014/01/03, 03:46 PM
آخرین ارسال: MS researcher
  موفقیت دانشمندان دردرمان بیماری ام‌‎اس mohammad.ali 0 2,317 2013/10/14, 12:49 PM
آخرین ارسال: mohammad.ali
  گامی بزرگ در درمان بیماری MS نازلی 3 3,519 2013/06/08, 07:37 AM
آخرین ارسال: ostad2000
  رابطه بیولوژیک بین فلزات و بیماری ام.اس kia 29 22,365 2013/01/07, 09:09 PM
آخرین ارسال: moon light
  افزایش بیماری ام اس در اسکاتلند naazanin 3 3,156 2012/12/21, 01:22 PM
آخرین ارسال: naazanin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست