•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی حسی دست و پا
سلام دوستاي خوبم
من اول نصف بدنم سر بود دو هفته است کل بدنم سر شده!!!
دو روزه تمام بدنم حتی زبونم گزگز ومور مور ميشن،حالم زیاد خوب نیست دکترم گفت علایم حسی مهم نیست، الان نميدونم چیکار کنم.
لطفا راهنماييم کنینconfused2sad2
 تشکر شده توسط : یاسی , glassheart , پریا حقیقت پور
من از سال ۹۱ روی دست راستم علایم حسی داشتم به طوریکه دیگه تقریبا بهش عادت کرده بودم اما الان ی مدتیه احساس میکنم توی دستم خالیه و قدرتشم از دست داده مثلا دیگه گوشی را به سختی نگه میدارم بادستم همینطورم این حالت داره پیشروی میکنه وقسمت بیشتری از دستم را درگیر میکنه....
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : tinookhe , پریا حقیقت پور
مريم جون به نظرم بهتره در مورد كم شدن قدرت دستت با دكترت مشورت كنى. دكترا بعضى وقتا كم شدن قدرت براشون مهمه.

(2015/06/29, 01:29 PM)لاله وحشی نوشته است: سلام دوستاي خوبم
من اول نصف بدنم سر بود دو هفته است کل بدنم سر شده!!!
دو روزه تمام بدنم حتی زبونم گزگز ومور مور ميشن،حالم زیاد خوب نیست دکترم گفت علایم حسی مهم نیست، الان نميدونم چیکار کنم.
لطفا راهنماييم کنینconfused2sad2

دوست عزيز خوب وقتى دكترتون گفتن مهم نيست حتمن مهم نيست از نظرشون. ما كه علم ايشون رو نداريمconfused2
 تشکر شده توسط : لاله وحشی , glassheart , پریا حقیقت پور
واسه منم معمولا بی حسی از یه جایی شروع میشه و بعد هی پیشروی می کنه بعد یکی دو بار که اینطوری شدم دکتر گفت خودش خوب میشه و جای نگرانی نیست همینطورم شد! ولی وقتی دست یا پام قدرتش کم بشه و سوزن سوزن بشه دکتر معمولا برام پالس تجویز می کنه آخه یه جور اعصاب خوردکنیه و روی روند زندگی آدم تاثیر میذارهConfused
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : لاله وحشی , glassheart , پریا حقیقت پور
(2015/06/30, 11:38 AM)helli نوشته است: واسه منم معمولا بی حسی از یه جایی شروع میشه و بعد هی پیشروی می کنه بعد یکی دو بار که اینطوری شدم دکتر گفت خودش خوب میشه و جای نگرانی نیست همینطورم شد! ولی وقتی دست یا پام قدرتش کم بشه و سوزن سوزن بشه دکتر معمولا برام پالس تجویز می کنه آخه یه جور اعصاب خوردکنیه و روی روند زندگی آدم تاثیر میذارهConfused

آره عزیزم توان منم ميگيره واقعا حس بدیهsad2فعلا دارم تحمل میکنم ببینم چی ميشه!
 تشکر شده توسط : glassheart , یاسی , helli , پریا حقیقت پور
(2015/06/29, 01:57 PM)glassheart نوشته است: من از سال ۹۱ روی دست راستم علایم حسی داشتم به طوریکه دیگه تقریبا بهش عادت کرده بودم اما الان ی مدتیه احساس میکنم توی دستم خالیه و قدرتشم از دست داده مثلا دیگه گوشی را به سختی نگه میدارم بادستم همینطورم این حالت داره پیشروی میکنه وقسمت بیشتری از دستم را درگیر میکنه....

مریم جان من هم اولین و شدید ترین حمله ای که داشتم از دست راستم شروع شد...
اولش بی حسی بود و کم کم دست راستم قدرت خودش رو از دست داد به طوریکه خودکار نمیتونستم در دستم بگیرم و چیزی بنویسم...موقع امتحان ها بود و مجبور شدم چپ دست بشم...
حتی گرفتن سایر وسایل با دستم هم مشکل شد... که بعد از این تشخیص ام اس و پالس تراپی...
اگ میبینی قدرت دستت داره کم میشه با پزشک حتما یه مشورت داشته باش.
نذار پیشروی کنه.
تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد
حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد...
 تشکر شده توسط : یاسی , Sara_ata , پریا حقیقت پور
سلام دوستان گل

من سه هفته پیش نیمه پایینی بدنم بی حس شد(دقیقا از باسن تا کف پام) مشکل تعادل و حرکت نداشتم اما وقتی دستم را میکشیدم روی پوستم بی حسی را میفهمیدم. قبلا دو سال پیش اینجوری شده بودم با یه هفته پردنیزولون کاملا خوب شد.
این سری رفتم دکتر بهم سه هفته پردنیزولون 50 داد. هفته اول 1 ، هفته دوم 2/1 ، هفته سوم 4/1 . الان نزدیک به تمام شدن هفته آخره .
بی حسی ها از باسن تا مچ پام همش خوب شده و جمع شده کف پام !!! خیلی داغونه Confused احساس بی حسی ، داغ شدن و سوزش کف پا به طوریکه شبها بیشتر میشه و مجبور میشم چندین بار پام رو بزارم توی تشت آب سرد.
سوالم اینه که با توجه به اینکه با این مقدار و مدت مصرف کورتون کاملا خوب نشدم آیا باید صبر کنم تا علایم خودش از بین بره ؟ برم دوباره پیش دکترم ؟ آیا ممکنه این علایم موندگار باشه ؟ این اتفاقی که برام افتاده یه حمله گوگولی موگولی بوده ؟ دکتر من بهم هیچی نمیگه درباره اینکه حمله چیه ؟!!!
نذر کردم گر از این غم به درآیم روزی
تا در میکده شادان و غزل خوان بروم
 تشکر شده توسط : بهنام نیا , پریا حقیقت پور
سلام کسی تونسته بی حسی دستو و پا رو با گزنه درست کنه ؟؟
منظورم اینه برگشو بماله به دستش ؟؟
ام اس ندارم
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
کلا دکتر من ميگه مشکلات حسی مهم نیست ولی اگه قدرت کم بشه نیاز به دارو داره.من که نیمه ی راستم سر بود نیمه ی چپم هم يه ماهه
سر شده تقریبا يه هفته ست که کل بدنم میلرزد قراره برم دکتر ببینم اینم مهم نیست!!!والا گزنه رو تا حالا نشنیده بودم.
 تشکر شده توسط : pinkrose , gor911 , پریا حقیقت پور
تاجایی که من میدونم گزنه برای ایجاد بی حسی موضعی استفاده میشه نه رفع بی حسیicon_cryicon_cryicon_cry
ویه چیز دیگه اینکه خیلیا به گزنه حساسیت پوستی نشون میدن مواظب باشینicon_question
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 12
  • بعدی