•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی حسی دست و پا
(2012/12/06, 01:29 AM)بابک57 نوشته است: یه سوال :
من از صبح هیچ مشکلی ندارم ولی شب که میشه پاهام یکمی گزگز میکنه و سر میشه . دوباره صبح که میشه مشکلی ندارم تا شب
چرا ؟ کسی اینجوری میشه ؟

چون زیاد در روز فعالیت دارین!
صبح، چون بدن استراحت کرده و هیچ تلاش و استرسی نداشته و خسته نیست، آرامه اما شب و یا نزدیک به شب که میشه به خاطر خستگی و تلاشهایی که در روز داشتین به این صورت بروز میکنه
به سلامتی فکر کنید ، نه به درمان....
که درمان در واقع همان تکرار بیماری ست در ذهن
 تشکر شده توسط : hamid_147 , برگ 7 , پریا حقیقت پور
راهکاری برای برطرف کردنِ (نسبی) بی حسی و سنگینی دست وجود داره؟ Confused
سحر اضافه کن به فهم آسمانم
 تشکر شده توسط : رامنا , پریا حقیقت پور
(2013/08/29, 09:11 PM)FBF نوشته است: راهکاری برای برطرف کردنِ (نسبی) بی حسی و سنگینی دست وجود داره؟ Confused

یه جستجو راجع به alpha lipoic acid و تاثیرش رو ترمیم عصب و همینطور تاثیرش روی بیماری ms بفرمایید. بعد راجع به استفاده تصمیم بگیرید.

البته اگه تصمیم به استفاده بگیره کسی نمیدونم تو ایران بشه پیداش کرد یا نه.
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : FBF , پریا حقیقت پور
(2013/08/29, 10:11 PM)رامنا نوشته است:
(2013/08/29, 09:11 PM)FBF نوشته است: راهکاری برای برطرف کردنِ (نسبی) بی حسی و سنگینی دست وجود داره؟ Confused

یه جستجو راجع به alpha lipoic acid و تاثیرش رو ترمیم عصب و همینطور تاثیرش روی بیماری ms بفرمایید. بعد راجع به استفاده تصمیم بگیرید.

البته اگه تصمیم به استفاده بگیره کسی نمیدونم تو ایران بشه پیداش کرد یا نه.
رامنا خانم تحقیقاتی که انجام شده تا به الان،نشون داده که ALA می تونه بر روی اعصاب چشمی تاثیر بذاره و باعث کاهش التهاب اونها بشه (در بیماران ام اس).
همونجور که خودتون هم فرمودید در مورد بیماران دیابتی مطالعات بیشتر بوده و تاثیرش در خصوص کاهش عوارضی مثل بی حسی و سنگینی دست و پا و ... هم گزارش شده.امیدوارم تاثیرش در دیابت برای ام اس هم تکرار بشه.
ALA
سحر اضافه کن به فهم آسمانم
 تشکر شده توسط : neda.n , yummy , رامنا , naarin.p , پریا حقیقت پور
دوستان من نمیدونم سوالم ربطی به موضوع داره یا نه پس منو ببخشیدicon_questionicon_question
چند وقته شبا بی دلیل بیدار میشم و خوابم نمیبره اونم به این دلیل که سمت راست سر و صورتم به همراه دست راستم سوزن سوزن شدید میشه.فرقش اینکه سرم درد هم میگیره.این حالت تا یک ساعت یا یک ساعت و نیم ادامه داره.به حدی که دوست دارم سرمو بکوبم به جاییrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
به نظرتون دلیلش چی میتونه باشه.قبلا فقط گردن و کتف راستم اینطور بود اما نه اینقدر شدیدsad2sad2sad2sad2
 تشکر شده توسط : FBF , simin , glassheart , پریا حقیقت پور
چرا به پزشکتون نمی گید این موضوع...؟
 تشکر شده توسط : simin , پریا حقیقت پور
گفتم سرم سوزن سوزن میشه،فقط بهم گفتن طبیعیهconfused2confused2 نمیدونم. شاید خوب توضیح ندادم و دکترم فکر میکنه که از همین گزگزای معمولیهconfused2confused2
 تشکر شده توسط : simin , پریا حقیقت پور
من کف دست چپم گز گز میکرد...به دکترم گفتم گاباپنتین داد...باز خوب نشد این سری بجاش پرگابالین داد....خدایی خوب شد.....یه دوره خوردم و خیلی بهتر شدم...اما دوره داروم تموم شد و دکتر خودم خارج بود....رفتم یه دکتر دیگه گفت گزگز نداره نخور دیگه...قطعش که کردم باز شروع شد...اما من محلش نمیدمlaughing3...شایدم بخاطر گرما باشهicon_cry
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : امین , naarin.p , baron , پریا حقیقت پور
گاباپنتین برای منم به شدت روی گزگز انگشتای دستم تاثیر مثبت داشت البته که بعد از قطع کردن دوباره اون حالت گزگز برمی گرده و نقش درمانی نداره . دکتر به من گفت اگه می تونی تحمل کنی که می تونی . بیخودکی دارو نخور . منم نخوردم و دیگه به این حالت عادت کردم .
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : FBF , امین , naarin.p , پریا حقیقت پور
امین جان حتما یه بار دیگه به دکترت مراجعه کن
درسته گاباپنتین و پرگابالین برای همین موضوع هست ولی هیچ موقع بر اساس تجربه بقیه اقدام به مصرف داروهای تخصصی نکن
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : neda.n , FBF , امین , simin , naarin.p , hessam , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان