• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 23
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 4.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره
با سلام به تمامی دوستان عزیزم
از اینکه با شما آشنا شدم بسیار خوشحالم
در این بخش سعی میکنم مطالب روانشناسی که براتون مفید باشه رو بنویسم
از طریق mail هم در زمینه مشاوره میتونم کمکتون کنم
امیدوارم با نظرات خودتون به من کمک کنید.
 تشکر شده توسط : shams_taban2000@yahoo.com , h.kakavand , neghar , Hasty , nead , niloufar , ساحل , ابراهیم , amirreza , سارا29 , golshid , shaytoon , Exhautless , تندیس , زیر آسمون خدا , saeid.jahansouz , پریس , dehghani , لاله وحشی
نغمه جون من مشكل جسماني ندارم ( خداروشكر)
اما از نظر روحي خيلي افسردم( نه هميشه اما الان درحال حاضر هستم)
پيش دكترم رفتم داروهاي مختلفي مصرف كردم مثل فلوكستين،زاناكس،سيتالوپرام...
نزديك ٧ سالم هست كه آوونكس مصرف ميكنم.سر كار به شدت بي حوصلم اصلاً كار نمي كنم منتظرم كه بيرونم كنند.
چيكار كنم؟؟؟
 تشکر شده توسط : shams_taban2000@yahoo.com , neghar
بچه ها من يه پيشنهاد دارم در اين بخش كه اگه عملي بشه به نظرم خوب باشه
براي مشاوره كساني كه براشون مشكلي نيست همه مطلع بشن از مشكلشون , جواب هم در همين تاپيك داده بشه
و كساني هم كه با اين موضوع مشكل دارن از طريق پيغام خصوصي يا ايميل با خانوم ربيعي عزيز در تماس باشن
مزيت گزينه اول اينه كه ميتونه كمكي باشه براي افرادي كه همين مشكل رو دارا هستن
با تشكر
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : shams_taban2000@yahoo.com , neghar , Hasty , ساحل , ابراهیم , roya-n , shaytoon , elham 66 , saeid.jahansouz , لاله وحشی
(2009/09/07, 01:22 PM)مهسا نوشته است: نغمه جون من مشكل جسماني ندارم ( خداروشكر)
اما از نظر روحي خيلي افسردم( نه هميشه اما الان درحال حاضر هستم)
پيش دكترم رفتم داروهاي مختلفي مصرف كردم مثل فلوكستين،زاناكس،سيتالوپرام...
نزديك ٧ سالم هست كه آوونكس مصرف ميكنم.سر كار به شدت بي حوصلم اصلاً كار نمي كنم منتظرم كه بيرونم كنند.
چيكار كنم؟؟؟

مهسا این مشکلایی رو که گفتی منم دارم ! از خدامه اخراجم کنن !� :o

حالا جدیداً مشکلای قدیمی هم برگشتن !� :-X

من یه پیشنهاد برات دارم ، اونم اینه که کارت رو عوض کنی .� Wink
 تشکر شده توسط : shams_taban2000@yahoo.com
سلام به همه

پیشنها حمید خیلی خوبه حالا که خانم ربیعی خودمونی هستش میتونیم مشکلاتمون رو باش مطرح کنیم .

مهسا جان افسرده چراااااااااااااا آخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Wink

یه جورایی همه دچار روزمرگی شدن سعی کن دنبال اتفاقای جدید تو زندگیت باشی.

من فکر کنم علت اصلیش همین روزمرگی هست . حالا بی خیال �همون بعضی وقتا هم باید شاد باشی . Wink
گاهی آدما ناراحت هستن و به فکر فرو میرن اما اسمشو افسردگی نزار مهسا جون. این عکسی که من از بچه ها دیدم هیچ کی افسردگی نداره قیافه ها همه باحالن . خیلیم بهش فکر نکن

ببخشید خانم ربیعی من مشاوره دادم Smile Smile (اما بعنوان یه دوست نه کسی که تخصص داره چون دوست ندارم کسی از بچه هامون بگه بعضی وقتا افسرده میشه حالا هم که مهسا میگه این فکر و میکنه همه وظیفمونه از این فکر بیاریمش بیرون )

مراقب خودتون باشید.
من درد در رگانم، حسرت در استخوانم،چیزی نظیر آتش در جانم پیچید
سرتاسر وجود مرا گویی چیزی به هم فشرد تا قطره ای به تفتگی خورشید جوشید از دو چشمم،از تلخی تمامی دریاها بر اشک ناتوانی خود ساغری زدم
 تشکر شده توسط : shams_taban2000@yahoo.com , nojan.mrs01
مرسي دوستاي عزيزم
اما شما نمي دونيد گاهي اوقات چقدر افسرده ميشم از تك تكتون ممنونم كه بهم روحيه داديد

من به شدت دچار روزمرگي شدم.
:-[
 تشکر شده توسط : shams_taban2000@yahoo.com , mahdie
مهسای گلم سلام تاخیر منو ببخش نمی دونم شهرزاد گلی بهت گفته درگیره همون پروژه هستم که اطلاعیه رو شماها زحمتشو کشیدین
مهسای گل این افسردگی شما کاملاً طبیعیه اما چیزی که هست مشاوره و روانشناس ها برعکس متخصصین مغز و اعصاب و روانپزشک های محترم خیلی با تجویز دارو موافق نیستن مگر اینکه خیلی حاد باشه که ارجاع می دن به این متخصصین محترم اما خانومی اگه من از این به بعد تنبلی رو بذارم کنار خیلی از فنون های تخصصی مشاوره مثل روان درمانی - رفتار درمانی - معنا درمانی - شناخت درمانی - ریلکسشن و ... حتماً مطالبی تو این زمینه ها براتون می نویسم .
مهسا جان بی حوصلگی شاید برای اینکه 1- هدف هایی رو که دنبال می کردی گذاشتی کنار و الان برنامه ای و هدفی توی زندگیت نداری
2- علت دیگه می تونه تفریح و استراحتت کم شده و همش کار می کنی
و شایدم دنبال نتیجه برنامه یا کاری بودی که� به نتیجه مطلوبت نرسیده
راه حل نمی دم چون دوست دارم قدم به قدم پیش بریم و خودت هم کمک کنی و مدیریت حل مساله رو کم کم یاد بگیری� :-*� Wink
(2009/09/05, 12:41 PM)نغمه ربیعی نوشته است: با سلام به تمامی دوستان عزیزم
از اینکه با شما آشنا شدم بسیار خوشحالم
در این بخش سعی میکنم مطالب روانشناسی که براتون مفید باشه رو بنویسم
از طریق (mail (n.rabiee@gmail.comهم در زمینه مشاوره میتونم کمکتون کنم
امیدوارم با نظرات خودتون به من کمک کنید.
 تشکر شده توسط : shams_taban2000@yahoo.com , Hasty , تندیس
SALAM,
NAGHME JONAM YE PISHNAHADE KOCHOLO DARAM.YE DAFTARECHE YADASHTE BAR DAR AVAL; 50 HOSOSIATE MOSBAT VA SHAKHESE KHODETO BENEVIS,DOVOM BARAIE YE MAHET CHANA ADAF TAEEN KON VA BARASH ROZO MODELSHO ,RANFESHO TAEEN KON VA BA RESIDAN BE HAR HADAFT YE TIK BEZAN.NATIJE MIGIRI ENSHALHK ODOM AZ
 تشکر شده توسط : shams_taban2000@yahoo.com
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بهار منظورت چیه ؟؟؟؟
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 23
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان