•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ریزش مو
منم هروقت کورتون میگیرم تا هروقت تموم بشه دارو
ریزش مو دارم
آخرین دانه کبریتم را می کشم در این باد
هرچه بادا باد!
من ماه اول تجویز زینک روزی یه دونه تقریبا مرتب خوردم و ماه بعد که شد یه روز درمیون ، دیگه از دستم در رفت و هفته ای یکی یادم بیفته میخورم بیشتر وقتا ! احساس میکنم ریزش موهام بیشتر شده و دیگه تا کچلی گامی دگر نمانده ست !
الان به فکر افتادم تو سیستم یادآوری تزریق برای زینک و کلسیم دی و آهن ثبت نام کنم چون این مکملا رو بیشتر یادم میره تا آمپول هفتگی !confused2
یعنی بخاطر قطع دارو و مرتب نخوردن بدتر میشه ؟confused
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
سلام
من از زمان شروع داروی ربیف ریزش موی شدید گرفتم و تار موهام نازک شده ازمایشم دادم به دکتر هم نشون دادم اما دکتر میگه طبیعی و گذراست اما با این شدت اگه این دوران گذر تمام نشه کچل میشم چی کار کنم خیلی ناراحتم sad
از عطاری جفت [پوست مغز بلوط] و پوست گردو خشک شده رو تهیه کنید مخلوط کنید و با آسیاب پودرشون کنید بعد یک قاشق غذا خوری رو داخل یک و نیم لیر آب بزارید بجوشه ... جوش امد بزارید تا سرد بشه بعد سرتون رو باهاش بشورید دیگه ریزش مو نخواید داشت(تا چند هفته هفته ی دوبار ) شاید پس از شستن موهاتون کمی خشک شن که با چرب کردن میشه حلش کرد.
من ریزش موی ارثی داشتم ولی الان الحمد الله مشکلی ندارم و ریزش موهام کاملا طبیعی شده
 تشکر شده توسط : movahedi
Spirulinaبخورین عالیهagreement2
موهای منم بشدت میریزه..تازه از وقتی سینووکس میزنم رنگدونه های موهام هم از بین رفتن و موهام کلی سفید شده...قبلا موی سفید نداشتم اصلا UndecidedUndecidedUndecided کچل که دارم میشم...این دو سه تا موهامم دارن سفید میشن ConfusedConfusedConfused
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : H-tanha , آنا , موفقیت
مویی نمونده که بریزه
یه چندتایی مونده گاهی طی میکشیم
البته نمی دونم به نظرم عوارض دارویی خیلی دخیل بوده
کچل میشم laughing3laughing3laughing3laughing3
 تشکر شده توسط : برگ 7
ولی موهای من همچنان خوشگل و خوش رنگهagreement2agreement2
به اندوه خود لبخند بزن...
یه مقاله میخوندم
نوشته بود خانم هایی که زیاد مسکن مصرف میکنن ریزش موی بیشتری دارن.
Tongue
همینطوری!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

سلام ، امپول ربیف به مدت 5ماهه مصرف میکنم و دچار ریزش موی غیر طبیعی و نازک شدن موهام شدم به دکترم گفتم گفتن طبیعیه ولی اصلا حالت طبیعی نداره و به متخصص پوست و مو مراجعه کردم محلول لامین تقویتی دادن و از طب گیاهی هم در کنار همه اینا استفاده کردم ولی ریزشم کماکان ادامه داره آزمایش خون هم دادم و مشکل خاصی نداشتم و این مسئله از خود بیماری ام اس بیشتر ازارم میده خواهشن اگر راه حلی دارید کمکم کنید
 تشکر شده توسط : یاسی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...
  • 17
  • بعدی