امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تپش قلب ، تنگي نفس و سرفه
سلام دوستان
يه سوال داشتم
تنگي نفس به ام اس ربط داره يا نتيجه مصرف دارو هست؟جديدا خيلي نفسم ميگيره همش بايد نفس عميق بكشم يا خميازه تا يه كم تنفسم معمولي بشه
كسي از دوستان اين مشكلو داره؟پليز راهنماييExclamation
فان مع العسر يسرا
 تشکر شده توسط : رامنا , farzaneh20 , maryk909
من تا حالا نشنیدم که تنگی نفس ربطی به ام اس داشته باش
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : ostad2000 , آنا , رامنا
به خود ام اس ربطي نداره
ولي از عوارض داروها تنگيه نفس هم هست كه خيلي گويا نادره و تو جزو اون نوادري تو اين قضيه
البته ممكنه از چيزاي ديگه هم باشه ها مشكلات ريوي و تيروئيد هم اين عارضه رو ايجاد ميكنه
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : ostad2000 , رامنا
من فکر میکنم از عوارض دارو باشه که اگه مدام باشه و از بین نره باید حتما پزشکتو مطلع کنی
من درد در رگانم، حسرت در استخوانم،چیزی نظیر آتش در جانم پیچید
سرتاسر وجود مرا گویی چیزی به هم فشرد تا قطره ای به تفتگی خورشید جوشید از دو چشمم،از تلخی تمامی دریاها بر اشک ناتوانی خود ساغری زدم
 تشکر شده توسط : رامنا
(2010/09/26, 02:00 PM)ostad2000 نوشته است: سلام دوستان
يه سوال داشتم
تنگي نفس به ام اس ربط داره يا نتيجه مصرف دارو هست؟جديدا خيلي نفسم ميگيره همش بايد نفس عميق بكشم يا خميازه تا يه كم تنفسم معمولي بشه
كسي از دوستان اين مشكلو داره؟پليز راهنماييExclamation

آره منم مدتی همین حالت رو داشتم.این مسئله باعث شده بود که حتی تنه صدام تغییر کنه طوری که دیگه تو جلسات قرآن نمیتونستم بخونم یا واسه خودم زمزمه کنم.دکترم واسه این مسئله بهم قرص ایزونیازید داد الان الحمدلله بهترم.شمام حتما با دکترت صحبت کن ببین چی میگه.امیدوارم بهتر بشیHeart
 تشکر شده توسط : hamid , ostad2000 , sanaz.m , رامنا
اين مساله ميتونه مربوط به حساسيت فصلي هم باشه
اين حساسيت فصلي لزوما نبايد قبلا هم ميبوده
بهرحال بهتره با دكترت يه مشاره بكني
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : ostad2000 , آنا , رامنا
چرا.وقتی بیماری به ریه بزنه این طوری میشه.البته بیشتر موقع عصبی شدن به وجود می آد.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
 تشکر شده توسط : ostad2000
من هم این مشکل را داشتم. حتی اگر در یک سالن وسیع تنها بودم ولی در و پنجره ها بسته بود باز هم نفسم میگرفت. تو ماشین هم که حتما باید شیشه پایین بود.
الان دیگه اونطوری نمیشم اما هنوزم نسبت به دیگران به اکسیژن بیشتری نیاز دارم. یکی از خوراکهای اصلی مغز، اکسیژن هست. پس سعی کن از هوای پاکیزه تری تنفس کنی. دود سیگار این مشکل را شدیدتر میکنه. خودت را در معرض هوای آلوده قرار نده.
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : ostad2000 , رامنا
من هم دقیقاهمین سوال رااینجاپرسیدم به من جواب داده شدنفس تنگی ازعوارض کورتون است.چون منم همین مشکل رادارم
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
maanam moshkele tangi nafas daram shadidan.bad az palsham intor shodam
Confused

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان