•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض تزریق ربيف

الان آزمایشی که من دادم نتیجش این شده sgot:51 sgpt:70
با دکتر که صحبت کردم گفتن 15 روز داروتو قطع کن و دوباره آزمایش رو تکرار کن!
از طرفی هم چون هنوز پلاکام فعاله و هر روز یه مدل علایم دارم میترسم دارومو قطع کنم
خواستم بدونم با قطع دارو و استفاده مجدد آنزیم های کبدیم دوباره نرمال میشه؟sad2
ا
ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...
 تشکر شده توسط : kohedard
(2012/09/06, 04:15 PM)naazanin نوشته است: الان آزمایشی که من دادم نتیجش این شده sgot:51 sgpt:70
با دکتر که صحبت کردم گفتن 15 روز داروتو قطع کن و دوباره آزمایش رو تکرار کن!
از طرفی هم چون هنوز پلاکام فعاله و هر روز یه مدل علایم دارم میترسم دارومو قطع کنم
خواستم بدونم با قطع دارو و استفاده مجدد آنزیم های کبدیم دوباره نرمال میشه؟sad2
ا

نازنین خانم آنزیم ها باید بین 5-40 باشه برای شما یه کم بالاست نگران نباش

زود برمیگرده به حالت نرمال استفاده از میوه و آبمیوه و سبزیجات رو بیشتر کنید

چربی رو به کل حذف کنید مواد نشاسته ای رو هم خیلی کم یا قطع کنید

نگران حذف دوره ای هم نباشید تو فروم های خارجی خونده بودم ربیف تا 90 روز تو بدن میمونه و بعد از اون اثرش کم میشه

مطمئنا تا 3 ماه آنزیم ها نرمال میشهsmiling

تشکر شده توسط : naazanin , kohedard
سلام الان91/06/25 است یک هفتس ربیف تو داروخونه ها نیس من چی کار کنم ؟rolleyesconfusedangry3
foodanddrink به سلامتی اونایی که امیدو تو زندگی از دست ندادن ! نوش
 تشکر شده توسط : kohedard
من خیلی این دارو رو دوست داشتم...و رابطه ی عاشقانهای باهاش برقرار کرده بودمlove28
تا اینــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکه:
یه شب خوابم برد و من مسکن نخوردم چشمتون روز بد نبینه ساعت 3 از خواب پریدم confusedچهار ستونه بدنم میلرزید ...عرق هم کر ده بودم عین ورزشکارا ...همی جوری دندونامم تو هم میخورد ...آخرش خودمونو رسوندیم به ژلوفن و نجات یافتیم...
این بماند یه بارم رفتم پیش نیکی(نیک سرشت دکترم رو میگم)گفتم دوگتور من یخوردهای دپرسم ....افسردم یه کمی...اونم گفت جون من؟...یه نامه بهم داد گفت برو پیش دکتر تدینی ...رفیقش بود روان پزشک بود...ما هم رفتیم اونجا...بعد از سلام علیک و اینا گفت چته...گفتم ام اس دارم...گفت افسردهای؟من گفتم هاShy
گفت دوست داری خودکشی کنی؟عجب موجودی گیر کرده بودیمangry3angry3sad
گفتم نه برای چی خودکشی کنم روانی...میخوام زن بگیرمangry3angry3angry3N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)
بعدش گفت دوست داری بمیری؟ما یه اشتباهی کردیم گفتیم ها بدمون نمیاد...اونم تریپ برداشت گفت این با خودکشی فرقی نداره...angry3angry3داروتو قطع کن کلی هم داروی روان پزشکی نوشت گفت اینا رو باید بخوری
ما هم دیدیم این بابا جو گرفتتش و خُله زدم از اونجا بیرون ...دیگه هم نه پیش نیکی رفتم نه پیش این روانیه
تازه نیکی تیریپ برداشته میگه تو داری در درمانت اختلال ایجاد میکنی(خدایا کمک کن کاریش نداشته باشمinnocent0001.gif)angry3angry3
این بود عوارض ربیف که در من مشاهده شده بود
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : paeeze , Ermia , simin , DavidBili , رزمینا
Rainbow 
بعضی از دکتر واسه دوستاشون دلالی میکنن بد رقم . بی انصافا فکر مریضا نیستن .ما رو شکل پول میبینن

وگرنه هر کسی میدونه درمان دپرشن جلسات روان درمانیه اونم با یه سیر اهسته و هدف دار

هرگز کوتاه نخواهم آمد حتی اگر سقف آسمان از قامتم کوتاهتر شود !
 تشکر شده توسط : sooorooosh , رزمینا
(2012/04/19, 01:47 PM)sparrow نوشته است: سلام من کاربر جدیدم امیدوارم همتون خوب باشید ولی میدونم بااین ام اسی که داریم خوبی برامون معنی نداره خب بگذریم من سه ساله ام اس دارم سه ساله دارم دارم دارو عوض میکنم چون بهم نمیسازه الانم یه ماهه ربیف میزنم بازم بهم نساخت شاید برام عوض کنن حالم خیلی بده ناامیدم خیلی ارزوم شده مرگ خیلی دوست دارم کمکم کنید احساس میکنم فقط کسی که ام اس داره حرفامو میفهمه امیدوارم تواین دنیا کسی باشه که درد دلمو بشنوه

salam dostam khobi ?daghighan mifahmam chi migi chon manam hamin heso daram vali charei nist bayad kenar biyaym harchand man hanoz bade 7mah kenar nayomadam vali bayad biyaym
 تشکر شده توسط : نازلی , kohedard
(2012/04/18, 09:21 AM)sooorooosh نوشته است: بچها من این دارو رو که میزنم اصلا تب و سر درد استخون دردو اینا ندارم...بی مسکن حتی...این یعنی چی؟ بده یا خوبه؟
خوش بحالت من مسکن می خورم تا یک هفته سر درد دارم اگر بعد از فاصله طولانی آمپول استفاده کنم آن شب تب و لرز شدید میگیرم که باید سه پتو بکشم روم و یک جوراب زمستونه و یک پلیور بپوشم و جای آمپولهام هم درد میکنه و قرمز میشه
 تشکر شده توسط : niloufar , missmaryam2005 , kohedard
من هم مدتی پیش دکتر نیک سرشت می رفتم اماالان واقعا متاسفم از زمانی که پیش ایشون می رفتم نه اینکه جای دیگه ای دکتر بهتری دیدم نه اما تجویز مکرر داروی بتامتازون باعث پوکی استخوان و در نهایت سیاه شدگی بالای ران چپم شد که مجبور به عمل مفصل لگنم شدم ولی دکتر بدتر از اونم دیدم
با همین دیدگان اشک آلود
از همین روزن گشوده به دود
به پرستو به گل به سبزه

درود
 تشکر شده توسط : رزمینا , DavidBili , atousa69
من 2 سال پیش که تزریق و شروع کردم خیلی بعدش درد داشتم بعد خوب شد بعد 2 ماه اول امسالم درد داشتم بعد بازم خوب شد طوری که خودم داشتم شاخ در میاوردم Huhاز بس که تزریقام راحت بود confused2تا 2 هفته پیش که ربیف جونم نبود و من مجبور شدم که 2 هفته نزنم حالا دیشب زدم واااااااای دارم از درد میمیرم هم ادویل هم ژلوفن خوردم ولی انگار نه انگار دلم میخاد پاهامو قطع کنم اینقد که درد دارم sad2sadsad2sad.
در رابطه با افسردگی من 2 سال پیش رفتم دکتر جواد فروتن متخصص اعصاب و روان هنوز هم تحت درمانم ! محشره محشره من که از نظر روحی خوب شدم !agreement2 توپ توپ !Smile (52)
یه کلاس های فرا درمانی هم که خوبه ! من میرم !Angel
foodanddrink به سلامتی اونایی که امیدو تو زندگی از دست ندادن ! نوش
 تشکر شده توسط : DavidBili
بچه ها من بعد از یک سال ونیم تزریق ربیف دیشب فقط مسکن نخوردم از بدن درد و لرز دیشب مردم هنوزم که هنوزه بعد از حدود 12 ساعت از تزریقم که گذشته بدنم درد میکنه ولی می خوام تحمل کنم که این قدر مسکن نخورم (مسکن نخوری یه جور دردسر داری مسکن بخوری یه جور دیگه دردسر داریconfused) ما باید چی کار کنیم خدا میدونهicon_cryicon_cry
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
 تشکر شده توسط : PAYA , DavidBili

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دستگاه تزریق ربیف (رسیژن) Ermia 27 24,320 2022/12/10, 08:17 PM
آخرین ارسال: Hossien67
  اثربخشی وعوارض تزریق رسیژن شبانی 92 64,331 2017/10/02, 07:41 AM
آخرین ارسال: Olive58
Star تزریق ربیف را باید در چه بخش هایی از بدن انجام داد؟ naazanin 15 19,987 2017/08/03, 07:55 AM
آخرین ارسال: hessam
  برنامه هفتگی و زمان مناسب تزریق ربیف PAYA 6 6,206 2016/11/24, 12:57 PM
آخرین ارسال: atkh
  تزريق ربيف بعد از 2 ماه وقفه... missmaryam2005 6 6,513 2016/05/24, 05:52 PM
آخرین ارسال: nahid
  تزریق رسیژن شهرزاد 73 47,825 2016/05/05, 11:14 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
Video شکل جدید دستگاه تزریق ربیف hessam 19 16,329 2015/05/11, 11:20 PM
آخرین ارسال: آرامش
  خارش محل تزریق و آنزیم های کبدی mina_a 26 26,442 2013/02/02, 09:46 PM
آخرین ارسال: SSA

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: