امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آلرژِی
مهمترین دلیل آلرژی، نارسایی کبد هست که البته معمولا در آزمایشات نشون داده نمیشه ولی با تقویت کبد براحتی میشه این مشکل را از بین برد.

دوستی دارم که حساسیتش خیلی شدید بود و در نهایت دچار آسم شد بطوریکه از اسپری تنفسی استفاده میکرد اما الان کاملا خوب شده و هیچ اثری از حساسیت در وجودش نیست.

از روشهای گیاه درمانی استفاده کرد و با نوشیدن روزانه چند لیوان دم کرده آویشن مشکلش را حل کرد.happy0065.gif
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : Hasty , nazaninamiri70 , DavidBili , niloofary

مریم جون میشه بگی که به چه اندازه باید دم کرده اویشن مصرف کرد دختر کوچک من حساسیت شدیدی داره بحدی که اینقدر دستهاشو میخارونه که زخم شده نمیدونم به چی حساسیت داره دکتر هم تشخیص نداده شاید با دم کرده خوب بشه
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , DavidBili
من به باقالی حساسیت دارم اون هم زمانی که زیاد بخورم و هنگامی که باقالی رو جدا میپزن و با نمک می خورن و همین طور اگه پاکش کنم. روی دست راستم تبخال میزنه rolleyes
ولی از زمان تشخیص بیماری تا به حال نسبت به دارویی حساسیتی در من خدا رو شکر به وجود نیومده party0048.gif
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70
باوقت بخیر

شبها وقت خواب سمت راست گلو خارش دارم.و معمولا عطسه فراوان
وقت بخیر

پنچ سالی میشود که آلرزی دارم

بیشتر شبها به سراغم میاد
وا گر از خدا ضرري به تو رسد هيچ كس جز خدا نتواند تو را از آن ضرر برهاند و اگر از او به تو خيري رسد هيچ كس تو را از آن منع نتواند كرد ، كه او بر هر چيز تواناست . (انعام . ۱۷ )
سلام
امیدوارم حالت خوبه خوب باشه ودماغتون چاق چاقsmiling
من از وقتی که یادم می یاد به فصل بهار حساسیت داشتم و دارم و از اول فروردین تا اواسط اردیبهشت عطسه و آب ریزش بینی دارم
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , DavidBili , nazanin200312
من به ماه اردیبهشت حساسیت دارم-عطسه و آبریزش بینی بدجور امونمو می بره-اما خدا رو شکر چند سالیه کمتر شده
هیچوقت به کسى که بهت اعتماد داره، دروغ نگو

هیچوقت به کسى که بهت دروغ میگه، اعتماد نکن . . .

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان