امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی نظمی در سیکل ماهیانه
من هم بی نظمی دارم دکتر زنان بهم قرص هورمونی داد و با دکتر خودم که مشورت کردم گفت نخورم من هم نخوردم!!!!!!!!! چون از چاقی هم میترسیدمconfused2confused2
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : هلما
من رسیژن میزنم
همیشه منظم بودا
دو ماهی که دارم آمپول میزنم بهم ریخته
نمی دونم بقیه که رسیژن میزنن هم این مشکلو دارن
بدبختی من ازدواج کردم و پریودم عقب میوفته میترسم نکنه...
باور کن:
همیشه خدا جای شکرشو باقی میذاره.
 تشکر شده توسط : هلما
مال منم منظم بود اما حالا تاخير داره.دردمم خيلي زياده طوري كه مجبورم دو تا شياف استفاده كنم .اولش با لكه هاي محسوس بعد 3 روز شروع مي شه رفت تا 10 روز ديگهconfused
سونوگرافي هم رفتم چيزي نشون نداد. قرص داده بود اونا هم منو بهم ريختن حالا بي خيال شدمsad2
من هم بی نظمی دارم ، پارسال حدودا همین موقع ها بود که توی 2 ماه 5-6 بار پریود شدم،دکتر هم 2ماه آمپولمو قطع کرد
دکتر زنان هم رفتم و با دارو چندماه پریود منظم داشتم ،الان دیگه دارو نمیخورم و مشکل جدیدم اینه که هر دو یا سه ماه یکبار پریود میشم، چه میشه کرد؟!confused2
خدایا دستم به آسمانت نمی رسد
اما....
تو که دستت به زمین می رسد بلندم کن....
خیلی جالبه من قبلاً خیلی بی نظمی داشتم تو پریودی هام ولی از وقتی سینووکس میزنم مرتب شده!
دوستان درباره این مورد داروهای گیاهی خیلی بهتر از داروهای هورمونیه.Smile (16)Smile (16)
قطره گیاهی ویتاگنوس واقعاً معجزه میکنه.agreement2agreement2agreement2
ناظرین محترم لطفاً نگین جنبه تبلیغ داره laughing3laughing3
گاهی چه زود دیر میشود.angry2angry2
یکی از عوارض داروهای اینترفرونه بیخیال

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
این تاپیک رو دیدم خیلی سرخ و سبز شدم و خجالت کشیدم که بنویسم اما حرفهای بقیه رو که خوندم دیگه خجالتم رفت...

من همیشه پریودیم منظم بود . حدودا 7 روز طول میکشید.بعد از ام اس باز هم منظم بود یعنی سیکل 28روزه و مدتش 7 روز. و بعد از مدتی شد ده روز.البته سه چهار روز آخر فقط لکه بینی داشتم.
هیچ وقت فکر نکردم که مهم باشه و دکتر نرفتم گفتم خب از عوارض داروهاست دیگه.
یادم نیست چی شد که دوباره شد همون هفت روز.شاید بعد از پرگابالین بود که عوارض جانبیش خواب و بقیه چیزها رو حل کرد.

کلا از همون اول هم درد یا کمر دردو.. نداشتم

صدالبته که تغذیه خیلی مهمه.اخیرا که دارم غذاهای گرم میخورم و اغذیه سرد رو کم و بیش حذف کردم خیلی بهتر شده.حتی دورم 26 روزه شده.

مطمئنم داروهامون خیلی عوارض دارن.و نا گفته نمونه بعضی از خانم ها که اصلا بیمار نیستن هم مشکل چند بار پریودی در ماه رو دارنconfused2
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : ghaside
دوست عزیز،در مورد سوالی که پرسیدید باید بگم اوایل استفاده از داروی سینووکس ممکنه همچین مشکلی پیش بیاد ولی به مرور از بین میره.اگر شما مدت زیادیه که از سینووکس استفاده می کنید و تازه با این مشکل مواجه شدید بهتره به یک متخصص زنان مراجعه کنید شاید علت دیگه ای داشته باشه.به هرحال ضعف بدنی،استرس و فشارهای عصبی هم می تونه در بی نظمی سیکل ماهانه اثرگذار باشه.
سلام این دارو ها به شدت روی سیکل ماهیانه اثرداره
من شده 2 3 ماه پریود نشدم صحرائیان گفت واسه داروته
حتی مشکل جنسی هم داشتم
نگران نباش
قصه نيستم که بگوئی ، نغمه نيستم که بخوانی ،صدا نيستم که بشنوی ،یا چيزی چنان که ببينی ،يا چيزی چنان که بدانی ...
من درد مشترکم ،مرا فرياد کن

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان