امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی نظمی در سیکل ماهیانه
عزیزم داخل خود دفترچه امپولها هم نوشته از اثرات بدی که میذاره بی نظمی در عادت ماهیانه هستش با این حال با یه متخصص زنان مشورت کن
 تشکر شده توسط : Hasty
من که مجبور شدم همراه با سینوکس، LD هم مصرف کنم.
دیوونه کردن این داروها ما رو.... ریزش مو، حالت تهوع، چاقی، و هزار بدبختی دیگه.
برای همین از بالا رفتن دوز اینترفرون میترسم.
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : آیدا
منم اولین باری که بتافرون مصرف کردم به مدت دو ماه همین مشکل رو داشتم و کلی نگران شدم یعنی اولین پریودی بعد از مصرف دارو دو ماه طول کشید البته بیشتر به صورت لکه بینی بود.سریع با دکترم صحبت کردم گفت احتمالا از عوارض دارو هستش ضمن اینکه استرس هم تشدیدش کرده.
به دکتر زنان هم که مراجعه کردم اصلا نمیدونست بتافرون چی هست.
اما بعدا خود به خود رفع شد
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : SSA , Saina , Hasty , hadisss
(2012/04/08, 05:28 AM)ساغر نوشته است: به دکتر زنان هم که مراجعه کردم اصلا نمیدونست بتافرون چی هست.

خیلی باحال بود!
واقعیت هم همینه.
دکترا میگن برو پیش دکتر گوارش، زنان، گوش و حلق و بینی اما اونا اصلا درمورد ام اس چیزی نمیدونن!
اطلاعات ما درمورد ام اس و داروهاش خیلی بیشتر از خیلی دکتراست!
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : ساغر , sohaa , Saina , Hasty , parisa2011 , ghaside , hadisss
(2010/09/11, 10:53 AM)simorgh نوشته است: سلام به همه دوستای خوبم
کلی فکر کردم که این مسئله رو اینجا طرح کنم یا باپیام خصوصی بگم به دوستام؟؟؟؟؟به این نتیجه رسیدم شاید دوستای دیگه ای هم این مشکل براشون پیش اومده باشه که این تاپیک به دردشون بخوره...
آخرین پریودی من نزدیک 20روز طول کشید تا اومد اوون تموم بشه سیکل جدید شروع شد...دکترم گفت شاید عوارض سینووکس باشه یکی دو ماه نزن...ولی واقعا الان به سینووکس عادت کردم می ترسم قطع کنم مشکل بزرگتری پیش بیاد؟؟؟؟؟
به نظرتون چیکار کنم؟؟
اگه دوستای خوبم تجربه ای دارید لطفا بگید...
متشکرم
سیمرغ

سلام دوسته خوبم بنظر من داروهای ام است روقطع نکن
خون که قرمزه رنگ عشقه اما اشک که بیرنگه درد عشقه
 تشکر شده توسط : Hasty
من بجز اولین بار که دارو رو شروع کردم که دو ماه عادت نشدم و بعد منظم شد مدتی هست که یا خیلی کمه یا خیلی زیاد یعنی یا دو روزه یا 14 روز کلا اط زده به دکتر میگفتم میگفت برو دکتر زنان و من لبخند میزدم چون میدونستم اون نمیدونه ولی من خودم میدونم چه خبره
این عوارض داروست مخصوصا بتافرون و اوونکس حتما بقیه هم همینطوره ولی بهرحال جای نگرانی نداره مثل عوارضات دیگه که شاید برامون پیش بیاد اینم عوارضی هست که بخاطر مصرف دارو هست وگرنه مشکل خاصی نیست Smile (16)
 تشکر شده توسط : SSA , نازلی , Hasty , ساغر
من که در مورد عوارض مختلفی که توی دفترچه داروم نوشتم به دکترم میگم - بهم میگه : دختر خوب خیلی حساس شدی! اگه خیلی هم اصرار کنم منو ارجاع می ده به مشورت با متخصص گوارش - پوست و مو - زنان و .... خلاصه منم کلاً بیخیال شدم.
اما احتمالاً این موارد از عوارض دارومونه!

به امید اینکه هر چه زودتر روزی بیاد که نیازی به این داروها نداشته باشیم. ((آمین))
خوشبختی بر سه ستون استوار است: فراموش کردن گذشته-غنیمت شمردن حال-امیدوار بودن به اینده
smiling
اللهم صل علی محمد و آل محمد
 تشکر شده توسط : نازلی , Hasty , مینا ح , ساغر
حقیقتش من از اول پریودم قاطی بود بعد زدن اواع آمپول ها دیگه حسابی قاطی شد
زمانی که بتا فرون رو شروع کردم شد به فاصله هر 20 روز ومدتش هم کاملا 14 روزه
بارها سونو گرافی کردم موردی نبود حتی برای اطمینان یک نمونه برداری هم کردند ودر نهایت 5 تا دکتر گفتن هیچ مشکلی ندارم دکترم گفت اگه این مورد برات سخته رحمت رو در بیار وگرنه با این مورد بساز
منم چون اونعمل خیلی سنگینه انجام ندادم وفعلا تحمل میکنمsad2sad2confusedconfused
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : sohaa , parisa2011
منم اوایل مشکل داشتم اما الان تنظیمد شده و روزشم معمولیه خوبیش این بود که از دردی که قبلا داشتم خیلی کمتر شدهsmiling
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

منم همين طور شدم
انسان هرگز حتي به مرگ هم تسليم نمي شود مگر زماني كه اراده اش ضعيف باشد(((اندوخته اي با ارزش تر از تندرستي نميشناسم)))

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست