امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی نظمی در سیکل ماهیانه
سلام به همه دوستای خوبم
کلی فکر کردم که این مسئله رو اینجا طرح کنم یا باپیام خصوصی بگم به دوستام؟؟؟؟؟به این نتیجه رسیدم شاید دوستای دیگه ای هم این مشکل براشون پیش اومده باشه که این تاپیک به دردشون بخوره...
آخرین پریودی من نزدیک 20روز طول کشید تا اومد اوون تموم بشه سیکل جدید شروع شد...دکترم گفت شاید عوارض سینووکس باشه یکی دو ماه نزن...ولی واقعا الان به سینووکس عادت کردم می ترسم قطع کنم مشکل بزرگتری پیش بیاد؟؟؟؟؟
به نظرتون چیکار کنم؟؟
اگه دوستای خوبم تجربه ای دارید لطفا بگید...
متشکرم
سیمرغ
گر نگهدار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه مي دارد.
 تشکر شده توسط : mitra , PARASTOO8080 , ساغر , Hasty , paeazan , nead , هلما , rahaei
به نظر من با یه متخصص زنان مشورت کن.
معمولا بهتر میدونن باید چه کار کرد. شاید به دارو نیاز داشته باشی. confused2
یه حالی دارم این روزا
نه آرومم نه آشوبم
به حالم اعتباری نیست
تو که خوبی منم خوبم
 تشکر شده توسط : simorgh , Hasty , nead , هلما , rahaei , sange sabor
(2010/09/11, 10:53 AM)simorgh نوشته است: سلام به همه دوستای خوبم
کلی فکر کردم که این مسئله رو اینجا طرح کنم یا باپیام خصوصی بگم به دوستام؟؟؟؟؟به این نتیجه رسیدم شاید دوستای دیگه ای هم این مشکل براشون پیش اومده باشه که این تاپیک به دردشون بخوره...
آخرین پریودی من نزدیک 20روز طول کشید تا اومد اوون تموم بشه سیکل جدید شروع شد...دکترم گفت شاید عوارض سینووکس باشه یکی دو ماه نزن...ولی واقعا الان به سینووکس عادت کردم می ترسم قطع کنم مشکل بزرگتری پیش بیاد؟؟؟؟؟
به نظرتون چیکار کنم؟؟
اگه دوستای خوبم تجربه ای دارید لطفا بگید...
متشکرم
سیمرغ
سلام عزيزم.حالت چطوره.من ماما هستم.پيشنهادم بهت اينه كه قطع سينووكس عوارض بيشتري داره،به خاطر همين هر شب يه قرص آهن حتما بخور؛اگه ديدي بازم فاصلش نزديكتر شد يه سونو گرافي بده نهايتا ميتوني پرو‍سترون بخوري.حالا سوال بيشتري هم داشتي در خدمتيم...
پرواز را خواهم آموخت.همچون تو،همچون دیروز...
 تشکر شده توسط : simorgh , زهرا59 , yummy , Hasty , nead , هلما , rahaei , sange sabor , دلان , shafagostar
(2010/09/12, 02:18 AM)Atefeh نوشته است: سلام عزيزم.حالت چطوره.من ماما هستم.پيشنهادم بهت اينه كه قطع سينووكس عوارض بيشتري داره،به خاطر همين هر شب يه قرص آهن حتما بخور؛اگه ديدي بازم فاصلش نزديكتر شد يه سونو گرافي بده نهايتا ميتوني پرو‍سترون بخوري.حالا سوال بيشتري هم داشتي در خدمتيم...

فکر نکن.مطمئن باش.اینها جز عوارض احتمالی آوونکس هست:سر درد-سرگیجه-تهوع-کهیر-وزوز گوش-افسردگی-اضطراب-اختلال در قاعدگی -تپش قلب و... .حالا چون سینوکس هم همون هست به احتمال زیاد همون عوارض رو داره.مثل کورتون که که من در اثر استفاده از اون چشم راستم آب مروارید گرفته.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
 تشکر شده توسط : simorgh , nead , هلما , rahaei
دوست عزیزم تغذیه هم میتونه خیلی کمکت کنه. من در اثر تغییر تغذیه ام به تغییرات چشمگیری رسیدم. سیستم بدنم خیلی منظم شد در حالیکه قبلا همیشه مشکل داشتم. مصرف دارو بدن را ضعیف میکنه و این مشکلات از ضعف جسمی هم بوجود میاد..
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : omidvar , simorgh , رزمینا , Hasty , nead , هلما , rahaei , sange sabor
صد در صد باید به متخصص زنان مراجعه کنی.ضرر نداره یه سونوگرافی.
 تشکر شده توسط : Hasty , هلما , rahaei , sange sabor
بنظر من چون از عوارش این داروهاست و روی این سیکل تاثیر میذاره نباید نگران باشی حتما ممکنه قطع بشه در افراد
من یادم هست اولین بار که دارو استفاده کردم ماه اول قطع ماه دوم دو بار بود ولی الان درست شده
خب عوارضه دیگه
زودتر از همه خانمهای دیگه هم پوکی استخوان میگیریم میدونین که به دلایل مصرف دارو و ....
 تشکر شده توسط : Hasty , هلما , rahaei
من که بر عکسم با زدن بتافرون حسابی‌ ضعیف شدم همیشه افت فشار دارم پریودی هم که کاملا بر عکس تو سیمرغ

یعنی‌ اینم از عوارض بتا هست؟
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
 تشکر شده توسط : هلما , rahaei
.
.
.
بدترین داروی تجویزی برای زنان قرص های مذخرف HD , LD هست که هر چی بدبختی و بیچاریگیه باید سر هورمون های بدنی بیارن بعد هم پز بدن ما تولید کردیم ! ما .. ما ... ما ...
از این قرص ها بیزارم چون بدترین بلاهایی که تو عمرم سرم اومده از مصرف همین قرص ها بوده !!!!

من که هنوز مجردم ولی اگر زمانی هم ازدواج کردم هرگز حاضر نیستم از این اشغالا مصرف کنم . به همه خانم ها هم پیشنهاد می دم اصلا از اینها مصرف نکنن !!!
در ضمن من فقط یک ماه مصرف کردم و هزار و یک بلا به سرم در اومد ...

طرف داروهای هورمونی نرید ...
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : شفا یافته , رزمینا , ارزو , Hasty , مینا ح , parisa2011 , nead , هلما , rahaei , kiana , دلان

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان