•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تكرر و احتباس ادرار- بی اختیاری
دوستان همه چیزایی که گفته بودین رو خوندم من همشو تجربه کردم وکاملا درکتون میکنم الان چند ماهه که بهترم شاید به خاطر فروکش کردن بیماریم باشه دارو هم از دکتر ارولوژ زیاد گرفتم اما فایده نکرد تا بادارو های پزشک مغز واعصاب خوب شدم
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
 تشکر شده توسط : نازلی
من هم این مشکل را داشتم و دکترم قرص اکسی بوتينين تجویز کرد و خدا را شکر مشکلم خیلی بهتر شد البته حتماً با مشورت پزشک و تجویز پزشکتون از هر گونه داروئی استفاده کنید
ناراحتی دستگاه تناسلی و دفع ادرار
نام ژنريک: اکسی بوتينين
نام تجاری: -
شکل دارويی: قرص
نوع بسته بندی: جعبه صد تايی
توضيحات: نام دارو : اکسی بوتينين
شکل دارويی : قرص 5 ميلی گرمی
بسته بندی :
بسته های 100 تايی،10 بسته هر يک حاوی 10 قرص
شرکت پخش : البرز،قاسم،رازی،فردوس،مکتاف
اطلاعات دارويی :
1- دسته دارويی : ضد اسپاسم (در مجاری ادرار)
2- موارد مصرف :
اکسی بوتينين برای برطرف ساختن حالاتی از قبيل تکرر ادرار، احساس دفع فوری ادرار، بی اختياری در دفع ادرار و شب ادراری، در بيماران مبتلا به انقباضات نوروژنيک مهار نشده مثانه و بيماران مبتلا به بازتاب نوروژنيک مثانه، تجويز می گردد.
3- شرايط نگهداری :
در دمای اتاق ( 30-15 ) درجه سانتيگراد در ظرف سر بسته و مقاوم به نور نگهداری شود.

منبع

این مطلب رو هم ذکر کنم که مصرف خودسرانه ی هر داروئی برای ما خطرناک است angry2angry2angry2

اخطار در مورد داروی اٌکسی بوتینین ( Oxybutynin )

داروی اکسی بوتی نین سالهاست که در درمان برخی مشکلات ادراری در بیماری ام اس (و سایر بیماریها) مورد استفاده قرار میگیرد و خوشبختانه در صورت مصرف درست و بجا عارضه مهمی با آن دیده نشده است . در چند ماه اخیر سازمان غذا و داروی امریکا(FDA) در مورد یک عارضه نادر ولی مهم پس از مصرف این دارو اخطار کرده است . این عارضه که با عنوان علمی " آنژیو ادم" شناخته میشود عبارتست از تورم لب ها ، صورت ، حلق زبان و حنجره ، این واکنش که مشابه واکنش های آلرژیک می باشد، ممکن است پس از مصرف اولین دوز دارو و یا پس از مدتی استفاده روی دهد . بنابراین ضروری است هر فردی که یکی از این علائم را تجربه کند، دارو را قطع نماید و به پزشک مراجعه کند .
 تشکر شده توسط : MFhealth , silent
قبلا در یکی دیگه از این تاپیکها گفتم
الان هم میگم که من با همیوپاتی تونستم ادرارم رو کنترل کنم و اکسی بوتینین رو قطع کردم
گاهی با یک اکسی بوتینین در روز باز هم اذیت میشدم
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : رامنا , نازلی , محبوب64
مشکل من بااکسی بوتینین موقتی خوب شد ولی دوباره عود کرده بود نهایتا با داروهای آرام بخش بی اختیاری 3ساله ام درمان شد...............agreement2
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
فکرکنم این مشکل اکثر دوستان است.جدیدا دکتربرام یک قرص تجویز کرده اما هنوز امتحانش نکردم.confused2
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تقریبا تمام راه ها و درمان هایی که در مورد این مشکلم برام تجویز شده بود رو انجام دادم اما اثری مثبت ندیدم
دکتر فیزیوتراپم میگفت یک نوع دستگاه خاص هست که برای کنترل عضلات اطراف مثانه مفید هست ولی هنوز در خوزستان وارد نشده و تهران دارنش
کاش میشد بدونم اون دستگاه دقیقا چی هست و کجاست شاید اینو هم امتحان کنم
اونقدری امروز عصبی شدم بابت این مشکل لعنتیم که کم مونده بود توی خیابون بزنم زیر گریه
تا حالا هیچ دارویی حتی اونایی که توی سایت اسمشون رو دیدم و هر دو پزشکام از همونا برام تجویز کرده برام مفید واقع نشدن
احساس می کنم داروهای موجود بیشتر برای تکرر ادرار هستن و نه بی اختیاری
علت بی اختیاریه من پلاکای گردن و نخاعم هستن و فکر می کنم همینه که داروها برام تا الان جواب ندادن
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : آرزو , رامنا , spring , SSA , OMG!
(2014/02/04, 12:14 AM)hadisss نوشته است: تقریبا تمام راه ها و درمان هایی که در مورد این مشکلم برام تجویز شده بود رو انجام دادم اما اثری مثبت ندیدم
دکتر فیزیوتراپم میگفت یک نوع دستگاه خاص هست که برای کنترل عضلات اطراف مثانه مفید هست ولی هنوز در خوزستان وارد نشده و تهران دارنش
کاش میشد بدونم اون دستگاه دقیقا چی هست و کجاست شاید اینو هم امتحان کنم
اونقدری امروز عصبی شدم بابت این مشکل لعنتیم که کم مونده بود توی خیابون بزنم زیر گریه
تا حالا هیچ دارویی حتی اونایی که توی سایت اسمشون رو دیدم و هر دو پزشکام از همونا برام تجویز کرده برام مفید واقع نشدن
احساس می کنم داروهای موجود بیشتر برای تکرر ادرار هستن و نه بی اختیاری
علت بی اختیاریه من پلاکای گردن و نخاعم هستن و فکر می کنم همینه که داروها برام تا الان جواب ندادن

عزیزم این تمرینها رو یه امتحان بکن:
http://mscenter.ir/showthread.php?tid=9752

من از شهرستانها خبر ندارم. اما مطمئنم به غیر از تهران توی شهرستانها هم هست. چون توی کنگره ها دیدم که فیزیوتراپیستها از شهرستان توی کارگاهها شرکت می کنن و آموزش می بینن یا دستگاههاشو خریداری می کنن. من خودم زیاد تخصصی در این زمینه ندارم ولی میدونم توی بیمارستان فیروزگر تهران بخش فیزیوتراپی به طور تخصصی در این زمینه کار میکنه. اگر گذرت افتاد حداقل یک جلسه برو و یک مشاوره ازشون بگیر. حداقلش اینه که می تونی تمرین ها رو به صورت حضوری ازشون یاد بگیری... ایشالله که حل میشه مشکلت. پلاکهای نخاع هم میتونن به مرور نا حدی ترمیم بشن. ایشالله که خوب خوب بشی دوستم...
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : hadisss , paeazan , محبوب64 , OMG! , Exhautless
من چند ماه پیش توی بهترین مرکز فیزیوتراپی در اهواز یه دوره تقریبا یک ماهه طی ده جلسه رو برای مشکل پام البته، رفتم و تا حدی برای پام خوب بود اما نه کاملا. اتفاقا در مورد همین دستگاه فیزیوتراپیستم بهم گفت که قراره ازش خریداری کنن و بیارن اما نمی دونم چه وقت
اوکی agreement2
ممنون رامنای عزیز icon_question
 تشکر شده توسط : رامنا , pariya1361
(2014/02/04, 01:17 AM)hadisss نوشته است: من چند ماه پیش توی بهترین مرکز فیزیوتراپی در اهواز یه دوره تقریبا یک ماهه طی ده جلسه رو برای مشکل پام البته، رفتم و تا حدی برای پام خوب بود اما نه کاملا. اتفاقا در مورد همین دستگاه فیزیوتراپیستم بهم گفت که قراره ازش خریداری کنن و بیارن اما نمی دونم چه وقت
اوکی agreement2
ممنون رامنای عزیز icon_question

ایشالله که زود میارن. عزیزم من خیلی تخصصی ندارم در مورد این دستگاهها همونطور که گفتم. سعی میکنم بپرسم راجع بهش و اگر شد اینجا توضیح بدم برای همه که دقیقا چیکار میکنه. ولی هر چی هم که باشن به نظرم ورزشهای کگل هم میتونه تا حد زیادی همون کمک رو بکنه. بازم اگر قبل از اومدن دستگاه گذرت به جایی که درست بلدش هستن افتاد حتما ازشون اموزش بگیر که انجامشون بدی... حتی اگر دستگاه هم اومد و برات استفاده کردن بازم انجام این تمرینها کنارش مهمه... زود خوب میشی دوست جون... نگران نباش... ایشالله اونقدر زود خوب بشه که احتیاجی به دستگاه نباشه اصلا
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : hadisss , naarin.p , OMG! , pariya1361
یه کشف جدید در مورد خودم
بی اختیاریم با سیپروفلوکساسین تقریبا رفع شده. یعنی یکی دو هفته ی اخیر چیزی حس نکردم در مورد بی اختیاری
سیپروفلوکساسین برا عفونتای ادارای معمولا تجویز میشه. پس گویا من یه عفونته نسبتا دائم دارم. نمی دونم. شاید چون هم مغز وهم گردن و هم نخاعم پلاکی هستن.
فعلا مشکلم کنترل شده است
اشاره هم کنم زیر نظر پزشک این دارو مصرف بشود.
 تشکر شده توسط : سمیرا , رامنا , محبوب64 , pariya1361 , OMG!

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star اشکال در اجابت مزاج - یبوست و بی اختیاری SSA 38 23,000 2015/07/12, 09:43 AM
آخرین ارسال: hessam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست